שיקום מבנים מסוכנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

שיקום מבנים מסוכנים הוא נושא המגובה בחוק ואם קיבלתם צו מבנה מסוכן מהעירייה כדאי לטפל בו באופן מיידי, על פי ארבעת הצעדים המפורטים במאמר הבא.

שיקום מבנים מסוכנים – 4 צעדים לטיפול בצו מבנה מסוכן

מבנה מסוכן הוא מבנה שאינו דורש הריסה אבל מהווה סכנה לדיירים ולסביבה, בגלל אריחי חיפוי נופלים, מרפסות רופפות, סדקים ושברים בקירות המבנה וכדומה.

מרגע הוצאת הצו, האחריות על כל נזק עתידי בנפש או ברכוש לדיירים או לעוברים ושבים והאחריות לביטול הצו, מוטלת על דיירי הבניין.

להלן ארבעה הצעדים לטיפול בצו מבנה מסוכן.

  1. שיקום מבנים מסוכנים – אסיפת דיירים

על פי חוק, לאחר קבלת צו מבנה מסוכן יש לכם תשעים יום לתיקון הליקויים שפורטו בצו, אחרת אתם מסתכנים בתביעות משפטיות, קנס כספי ואפילו עיקול הנכס.

מיד עם קבלת הצו, עליכם לקיים אסיפת דיירים כדי לדון בליקויים ולהתחיל באיסוף הכספים ובאיתור אנשי המקצוע לפרויקט שיפוץ בניין .

במידה ואתם נתקלים בדייר שמסרב לשאת בעלויות, האחריות על השלמת הכספים מוטלת על יתר הדיירים, אם על ידי הפעלת לחץ על הדייר הסרבן באמצעות הגשת תביעה אזרחית, לדוגמא, או על ידי כיסוי העלויות הנוספות בעצמכם.

 

  1. שיקום מבנים מסוכנים – איתור בעלי מקצוע

צו מבנה מסוכן כולל כתב כמויות או מפרט שמתאר את הליקויים שדורשים טיפול ויש לעבור עליו בעזרתו של מהנדס בניין בעל רישיון בתוקף, שייצג אתכם לאורך כל התהליך מול הרשויות.

במידה ובחרתם לשכור את המהנדס בעצמכם, וודאו שהוא מקובל על הרשויות כמייצג של הבניין, או לחילופין, אפשר לשכור את חברת אורגד המתמחה בביצוע שיקום מבנים שיפוץ בניינים אשר תדאג למהנדס מוסמך מטעמה שייצג אתכם מול הרשויות.

קבלן הביצוע שאתם שוכרים חייב להיות בעל סיווג קבלני של ג-1 ומעלה כדי לקבל אישור לבצע את עבודות השיקום.

 

 

  1. שיקום מבנים מסוכנים – סיום עבודות השיקום

עם סיום עבודות השיקום, מהנדס הבניין מטעם אורגד שיפוץ בניינים חותם על התוכניות ומצהיר בכך שכל הליקויים שמופיעים בצו תוקנו על פי הדרישות.

את התוכניות המאושרות יגיש מהנדס הבניין לעירייה יחד עם כל הניירות הנוספים הדרושים.

חלק מהניירת הדרושה היא אישורו וחתימתו של מהנדס העירייה שמבצע בדיקה של התיקונים שבוצעו כדי לראות שאכן כל התנאים המפורטים בצו מולאו כנדרש.

  1. שיקום מבנים מסוכנים – ביטול הצו

הסרת הצו נעשית לאחר שמהנדס העירייה בדק את התיקונים שבוצעו, מצא שהם אכן בוצעו כנדרש ואישר שהבניין אינו מסוכן יותר.

במידה ואתם נתקלים בקשיים בקבלת האישור על ביטול הצו, ניתן לפנות לקבלת סיוע משפטי.

אנחנו בחברת אורגד שיפוץ בנינים נשמח ללוות אתכם לאורך כל התהליך, עד לביטול מלא של הצו, כולל מתן כל השירותים והשגת כל האישורים הדרושים, אז אל תהססו להתקשר אלינו כבר היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

שיקום מבנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אז מה היה לנו בכתבה:

אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

איך בוחרים קבלן שיפוץ בניינים?

בישראל יש עשרות אלפי קבלנים העוסקים בשיפוץ בניינים, חידוש מבנים, שיקום ואיטום שלהם. למעשה, הן לחלק החיצוני והן לחלק הפנימי של כל מבנה חשיבות רבה

סקירת שיקום מעטפת בניין

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שעוסק, בין היתר, גם בתכנון, ארגון ופיתוח רעיונות שקשורים לתהליכי שיקום מעטפת בניין. הוא אחראי להגשת רעיונות יצירתיים וייחודיים לשיפוץ

שיקום בניין להגנה מפני מפגעים

כולנו רוצים לגור בבניין מתוחזק, יפה, נקי, שמור ולא פחות חשוב בטיחותי למגורים. אחת לכמה שנים כל מבנה, מהישן ביותר ועד החדש ביותר, זקוק לתחזוקה

צביעת קירות חוץ: יתרונות חשובים

אחד הפרויקטים היותר מרכיבים למי שמחזיק בבית פרטי צמוד קרקע, או לחילופין נכס נדלנ“י רב קומות או אפילו דיירים שמתגוררים בבניין הוא צביע קירות חוץ.

צביעה תעשייתית: סוגים ומאפיינים

בסביבות תעשייתיות, בהן הבלאי היומיומי של פני השטח והחשיפה לחומרים פיזיים וכימיים גדולים, בחירה נכונה של חומרי צביעה תעשייתית היא קריטית במהלך ביצוע עבודות צביעה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

קבלן שיפוץ בניינים

איך בוחרים קבלן שיפוץ בניינים?

בישראל יש עשרות אלפי קבלנים העוסקים בשיפוץ בניינים, חידוש מבנים, שיקום ואיטום שלהם. למעשה, הן לחלק החיצוני והן לחלק הפנימי של כל מבנה חשיבות רבה

חידוש בניינים

חידוש בניינים עם קבוצת אורגד  

חידוש בניינים הוא פרויקט שכל מי שגר בבניין ישן היה מעונין שהבניין שלו יעבור. לאורך השנים נבנו בערים רבות בישראל בניינים משותפים וקצב הבנייה תפס

שיקום מעטפת בניין

סקירת שיקום מעטפת בניין

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שעוסק, בין היתר, גם בתכנון, ארגון ופיתוח רעיונות שקשורים לתהליכי שיקום מעטפת בניין. הוא אחראי להגשת רעיונות יצירתיים וייחודיים לשיפוץ

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו