צביעת בניינים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אם תעמדו לרגע מול הבניין שלכם, תביטו בו מבחוץ ותנסו לחשוב איך אפשר לצבוע את מעטפת החוץ שלו, תוכלו להיחשף לאתגר הגדול ביותר בכל פרויקט צביעת בניינים. לאתגר הזה קוראים עבודה בגובה ומשמעותו היא שבכדי לצבוע את הקירות החיצוניים של הבניין, עליכם לבנות פלטפורמה רחבה שתאפשר לכם להגיע לכל פינה על פני המעטפת החיצונית, החל מקומת הקרקע ועד הקומה האחרונה. לפלטפורמה הזאת קוראים פיגום ולא הרבה חברות מוסמכות לבצע פרויקטים באמצעות פיגומים, שבהם משולבת גם עבודה בגובה רב. אורגד מבנים לא רק מוסמכת לבצע צביעת בניינים, אלא גם מתמחה בכך, ובשורות הבאות יספרו לכם מומחי החברה על הפרויקט של צביעת קירות החוץ של בניינים משותפים.

חמישה שלבים מרכזיים בפרויקט צביעת בניינים

פרויקט צביעת בניין הוא פרויקט שניתן לחלק אותו לחמישה שלבים מרכזיים כדלהלן:

  • תכנון – שלב התכנון כולל בחינה של מעטפת המבנה, זיהוי פגמים, סדקים וליקויים אחרים, גיבוש תכנית בנייה שמפרטת את כל השינויים הצפויים בעקבות עבודת הצביעה וכן קבלת היתרי בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין.
  • בניית פיגום – השלב השני בפרויקט הוא שלב בניית הפיגום. לצורך הגעה לכל חלקי המעטפת ניתן להקים פיגום זקפים הנפרש לכל רוחבו וגובהו של הבניין, או לעשות שימוש בפיגום נייד ממוכן אותו מעגנים לגג המבנה. ההחלטה על סוג הפיגום היא החלטה מקצועית שמתקבלת על ידי מנהל העבודה בשיתוף בונה פיגומים מורשה.
  • הכנת פני המעטפת – לאחר בניית הפיגום יש להכין את מעטפת המבנה לקראת הצביעה. בשלב זה מבוצע ניקוי יסודי של המעטפת באמצעות שטיפת לחץ. שטיפה זו מיועדת להסיר לכלוך, קילופי טיח וקילופי צבע. לאחר מכן מבוצעים תיקוני בטון לרבות שיקום בטון וברזל, סתימת סדקים, תיקוני טיח וכדומה.
  • צביעת המבנה – רק עכשיו מגיע השלב של צביעת המבנה, ושלב זה מתחיל במריחת שכבת פריימר שמיועד לקשר בין פני שטח הקיר ובין שכבות הצבע שיימרחו בהמשך. לאחר מכן מבוצעת צביעה יסודית של מעטפת המבנה בכל שטח המעטפת.
  • גמר – בשלב הגמר מבוצעות משימות גמר כדוגמת צביעת מעקות בטיחות של מרפסות, צביעת סורגים, החלפת מסתורי כביסה, איטום חלונות, צביעה וסידור של צנרת חוץ וכדומה.

במסגרת חמשת השלבים הללו ניתן לשלב אלמנטים נוספים שמיועדים ליצור שינוי במראה הבניין, כמו למשל הוספת חיפוי חוץ לפי דוגמת עיצוב שנקבעה מראש ושעבורה גם נתקבל היתר בנייה.

צביעת בניינים
DCIM100MEDIADJI_0309.JPG

מי מבצע פרויקטים של צביעת בניינים?

כפי שניתן ללמוד מתהליך הצביעה שפירטנו לעיל, צביעת בניינים הוא פרויקט מורכב שדורש יכולות גבוהות בענף הבנייה, לרבות עבודה עם פיגומים, עבודה בגובה, עבודה עם בטון ועבודה על משטחי חוץ שחשופים לפגעי מזג האוויר על בסיס קבוע. פרויקט כזה הוא לא פרויקט לאיש שיפוצים כלליים, יהיה מוכשר ככל שיהיה. בבחירת הגורם המקצועי המתאים, חפשו קבלן רשום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון, אשר רשום תחת סיווג של צביעת בניינים. חברת אורגד מבנים היא חברה קבלנית המתמחה בכל סוגי עבודות החוץ בבניינים משותפים, ובכלל זה שינוי חזית בניין, שיקום בטון, חיזוק מבנים וכמובן צביעת בניינים.

החברה מספקת לכם מענה מלא על כל צרכי הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך שלבי הביצוע וכלה בשלב הגמר. הפרויקט זוכה לליווי של מהנדס בניין מוסמך ואדריכל, הפיגום נבנה ונבדק על ידי בונה פיגומים מורשה והפרויקט כולו מנוהל על ידי אנשי המקצוע של אורגד מבנים, לרבות פיקוח על מסגרת התקציב ולוחות הזמנים של הפרויקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אז מה היה לנו בכתבה:

אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

איך בוחרים קבלן שיפוץ בניינים?

בישראל יש עשרות אלפי קבלנים העוסקים בשיפוץ בניינים, חידוש מבנים, שיקום ואיטום שלהם. למעשה, הן לחלק החיצוני והן לחלק הפנימי של כל מבנה חשיבות רבה

סקירת שיקום מעטפת בניין

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שעוסק, בין היתר, גם בתכנון, ארגון ופיתוח רעיונות שקשורים לתהליכי שיקום מעטפת בניין. הוא אחראי להגשת רעיונות יצירתיים וייחודיים לשיפוץ

שיקום בניין להגנה מפני מפגעים

כולנו רוצים לגור בבניין מתוחזק, יפה, נקי, שמור ולא פחות חשוב בטיחותי למגורים. אחת לכמה שנים כל מבנה, מהישן ביותר ועד החדש ביותר, זקוק לתחזוקה

צביעת קירות חוץ: יתרונות חשובים

אחד הפרויקטים היותר מרכיבים למי שמחזיק בבית פרטי צמוד קרקע, או לחילופין נכס נדלנ“י רב קומות או אפילו דיירים שמתגוררים בבניין הוא צביע קירות חוץ.

צביעה תעשייתית: סוגים ומאפיינים

בסביבות תעשייתיות, בהן הבלאי היומיומי של פני השטח והחשיפה לחומרים פיזיים וכימיים גדולים, בחירה נכונה של חומרי צביעה תעשייתית היא קריטית במהלך ביצוע עבודות צביעה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

קבלן שיפוץ בניינים

איך בוחרים קבלן שיפוץ בניינים?

בישראל יש עשרות אלפי קבלנים העוסקים בשיפוץ בניינים, חידוש מבנים, שיקום ואיטום שלהם. למעשה, הן לחלק החיצוני והן לחלק הפנימי של כל מבנה חשיבות רבה

חידוש בניינים

חידוש בניינים עם קבוצת אורגד  

חידוש בניינים הוא פרויקט שכל מי שגר בבניין ישן היה מעונין שהבניין שלו יעבור. לאורך השנים נבנו בערים רבות בישראל בניינים משותפים וקצב הבנייה תפס

שיקום מעטפת בניין

סקירת שיקום מעטפת בניין

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שעוסק, בין היתר, גם בתכנון, ארגון ופיתוח רעיונות שקשורים לתהליכי שיקום מעטפת בניין. הוא אחראי להגשת רעיונות יצירתיים וייחודיים לשיפוץ

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו