שיפוץ קירות חיצוניים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לכל מבנה יש קירות פנים וקירות חוץ. קירות פנים הם הקירות שבאמצעותם מחלקים את חלל הפנים לחדרים. קירות חוץ הם הקירות שמרכיבים את שלד הבניין ושמהווים את מעטפת הבניין החיצונית. שיפוץ קירות חיצוניים הוא שיפוץ שמבוצע על המעטפת החיצונית של הבניין אך יכול לחדור פנימה עד הצד הפנימי של קירות החוץ, קרי הצד הפנימי של הבטון עליו מיושמת שכבת הטיח בתוך דירות הבניין. השאלה היא כמה עולה לשפץ את הקירות החיצוניים של הבניין ומדוע בכלל לשפץ אותם ועל כך עונים לכם המומחים של אורגד מבנים, המתמחה בכל עבודות החוץ של בניינים משותפים, לרבות פרויקטים של שיפוץ קירות חיצוניים.

מדוע לשפץ קירות חיצוניים?

כיצורים רציונליים, אנחנו בני האדם עושים אך ורק פעולות שאנחנו חושבים שיש היגיון לעשות אותם. בהתאם לכך, כדי להוציא לדרך פרויקט שיפוץ קירות חיצוניים, אתם חייבים תחילה להבין את הרציונל שעומד מאחורי פרויקט כזה והרציונל הזה יכול להתבסס על כמה וכמה אלמנטים מרכזיים. הראשון שבהם הוא נושא הבטיחות. ישנם מבנים בהם מגיעים הקירות החיצוניים לרמת שחיקה כזאת שפוגעת ביציבות המבנית שלהם, באסתטיקה שלהם או בפונקציונליות שלהם. כך למשל, במבנים מיושנים יכול האיטום של קירות החוץ לעבור שחיקה מאסיבית ולהוביל לרטיבות ונזילות בתוך הדירות עצמן. ישנם גם מבנים בהם ניתן לזהות תופעות כמו צניחת אריחי חיפוי חוץ, הופעת סדקי עומק שחודרים פנימה אל תוך בטון קירות השלד, הופעת חורים בשכבת הבטון החיצונית עד כדי חשיפת ברזל חלוד.

שיפוץ קירות חיצוניים

ייצוב המבנה והקירות החיצוניים

תופעות אלה יכולות, במצטבר, לייצר מצב בו המבנה כולו הופך למסוכן ובמקרי קיצון יכולה הרשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין להוציא צו מבנה מסוכן עבור הבניין, וזאת כמובן מעבר לסיכון האובייקטיבי החל על דיירי הבניין ועל עוברי אורח בסביבה המיידית של הבניין. במקרים אלה צפוי פרויקט שיפוץ קירות חיצוניים לכלול שורה ארוכה של עבודות עומק לשיקום בטון וברזל, החלפה או חיזוק של חיפוי חוץ, צביעה, איטום, החלפת חלונות, חיזוק מרפסות ועוד שלל עבודות המיועדות לשקם את החוזק המבני של הבניין.

אלמנט נוסף הוא האלמנט הכלכלי. לכאורה, מדוע בכלל להשקיע בפרויקט שיפוץ קירות חיצוניים אם מה שחשוב לנו הוא הדירה הפרטית שלנו בתוך הבניין ולא החוץ שלו? ובכן, למהלך של פרויקט שיפוץ קירות חיצוניים יכולות להיות השלכות ישירות על ערך הבניין. לפרויקט כזה בהחלט יש חשיבות רבה בהיבט של שיפור איכות החיים והאווירה בסביבת הבניין ובתוכו, אך יש לו גם היכולת להשביח את ערך הבניין כולו ואת ערכן של כל הדירות בו. השבחת ערך זו יכולה להסתכם במספר אחוזים בודדים, אבל כאשר מדובר במחיר של דירה, אחוזים אלה יכולים לבוא לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים שללא ספק משקפים רווח נקי ביחס לסכומי הכסף שהושקעו בשיפוץ עצמו. כך שאם אתם מחפשים סיבות טובות לבצע שיפוץ כזה, מעבר לנושא האסתטי, יכול להיות שזה בדיוק הדרייבר שהייתם זקוקים לו כדי לנוע קדימה.

מי מבצע פרויקטים של שיפוץ קירות חיצוניים?

פרויקט שיפוץ קירות חיצוניים הוא פרויקט שכרוך ביישום היכולות המורכבות ביותר בענף הבנייה, ובכלל זה עבודה עם פיגומים שאותם יש לפרוש לרוחבו ולגובהו של הבניין כולו. בפרויקט זה ישנה עבודה רבה המבוצעת בגובה, עבודה עם יציקות בטון, עבודות חיפוי ואיטום ועוד. פרויקט כזה אינו מתאים לאנשי שיפוץ כללי והם אינם מתאימים לאנשי שיפוץ שאין להם ניסיון בעבודה עם בניינים משותפים לבטח לא לאנשי שיפוץ שמעולם לא עבדו על מעטפת החוץ של בניין משותף או בכלל.

חברת אורגד מבנים היא חברה המתמחה בדיוק בכל התחומים האלה של עבודות חוץ בבניינים משותפים, ובכלל זה מבצעת פרויקטים של שיפוץ קירות חיצוניים תוך מתן חבילת שירות שלמה ללקוח, החל משלב הבדיקות ההנדסיות וגיבוש תכנית הבנייה, דרך הוצאת היתרי בנייה הנדרשים לפרויקט כזה וכמובן כל מרכיבי ניהול הפרויקט בשלבי הביצוע. המומחים של אורגד מבנים יעניקו לכם ייעוץ מקיף לפני היציאה לדרך על מנת שתוכלו לקבל את כל ההחלטות שעליכם לקבל ולעשות זאת ממקום של ידע ובטחון ולא ממקום של ניחוש או נטילת סיכון. המומחים של אורגד מבנים עומדים לרשותכם ולכם רק נותר לצאת לדרך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30