חיפוי ומעטפת למבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מרבית המבנים בישראל הם מבנים בעלי חיפוי חוץ, ורובם המכריע של מבנים אלה מחופה באמצעות אריחי שיש או אבן. לחיפוי תפקיד חשוב בהגנה על קירות השלד של המבנה ובהמשך לכך על החלל הפנימי של יחידות הדיור במבנה, אך חיפוי ישן יכול גם לייצר סיכונים כמו צניחת אריחי חיפוי והוא יכול גם לעבור תהליך של שחיקה מואצת בגין החשיפה הקבועה והארוכה שלו אל פגעי מזג האוויר. חברת אורגד מבנים מבצעת את כל סוגי הפרויקטים של חיפוי ומעטפת למבנים ובכלל זה חיזוק חיפוי, החלפת חיפוי, הוספת חיפוי, שיקום בטון, שיקום מעטפת ועוד.

מדוע נדרש חיפוי למבנה?

השאלה המיידית שעולה בראש היא מדוע בכלל נדרש חיפוי למבנה, והתשובה היא שאפשר לבנות כל מבנה גם ללא חיפוי חוץ, אבל רמת ההגנה שלו מפגעי מזג האוויר תהיה נמוכה לאין שיעור מזו שזוכה לה מבנה בעל חיפוי חוץ. מעטפת הבניין שלכם היא שמגינה עליכם בתוך החלל הפנימי בו אתם שוהים. היא עוצרת עבורכם את הרוחות, היא סופגת עבורכם את המים והיא עומדת עבורכם בקרינת השמש החזקה. לתפקיד הזה יש השלכות מצטברות לאורך השנים, השלכות שגורמות לפגיעה במעטפת השלד של המבנה, להופעת פגמים בבטון לפגיעה באסתטיקה של המבנה ולבסוף גם לפגיעה ביציבות המבנית שלו. מבנה בעל חיפוי חוץ זוכה לשכבת הגנה משמעותית על ידי אריחי שיש או אבן המסודרים לכל אורכו ורוחבו ומגנים על מעטפת המבנה בצורה טובה הרבה יותר שמחזיקה מעמד לאורך זמן רב יותר ואינה דורשת תחזוקה תדירה כפי שנהוג בבניינים צבועים ללא חיפוי.

מהן האפשרויות העומדות בפניכם בתחום של חיפוי ומעטפת למבנים?

חיפוי ומעטפת למבנים

ובכן, תחילה חשוב לקבל החלטה לטפל במעטפת המבנה. לאחר שקיבלתם החלטה כזאת יש להתייחס לנקודת הפתיחה: האם יש כבר חיפוי? האם מדובר בבניין צבוע שיש להוסיף לו חיפוי? האם המניעים הם אסתטיים בלבד או שמדובר גם במהלך לשיפור רמת החוזק המבני של המבנה? מה מצבה של מעטפת המבנה, מהם הפגמים מהם היא סובלת ועד כמה הם חמורים? כל אלה צריכים להיבחן בליווי מהנדס בניין מוסמך בנקודת המוצא ומשם ניתן להמשיך. במסגרת פרויקט חיפוי ומעטפת למבנים תוכלו לבצע כל אחת מהפעולות הבאות: חיזוק אריחי חיפוי קיים למניעת צניחת אריחים, ניקוי חיפוי קיים, שיקום ואיטום חיפוי קיים, הוספת חיפוי למבנה צבוע שאין לו חיפוי, שיקום בטון של קירות שלד המבנה, צביעת קירות חוץ של המבנה ועבודות נוספות הקשורות למעטפת.

מי מבצע פרויקטים של חיפוי ומעטפת למבנים?

פרויקטים של חיפוי ומעטפת למבנים הם פרויקטים שחלק ניכר מהם מבוצע במרחב החוץ של המבנה. ברמה הפרקטית זה אומר שפרויקט כזה משלב עבודה בגובה, עבודה עם פיגומים ולעיתים גם עבודה עם מנופים. המדובר ביכולות שמרבית קבלני השיפוצים בישראל כלל אינם מכירים ומעולם לא עסקו בהם. בהתאם לכך, בבואכם לבחון את האפשרות להוציא אל הפועל פרויקט חיפוי ומעטפת למבנים, חשוב שתבחרו גורם מקצועי שאוחז בכל היכולות הנדרשות להצלחת הפרויקט וניהולו ואחת הדוגמאות הטובות ביותר בישראל לגורם כזה היא חברת אורגד מבנים.

אורגד מבנים מבצעת מגוון רחב של פרויקטים לשיקום, שיפוץ בניין וחידוש מעטפת בניין, לרבות צביעת קירות חוץ, חיפוי קירות, חיזוק חיפוי, החלפת חיפוי, שיקום בטון, חיזוק מבנים ועוד. לחברה ניסיון רב בעבודה עם פיגומים, הן פיגומי זקפים הנמתחים ככוורת לרוחבו ולגובהו של הבניין והן פיגומים תלויים ממוכנים הנמתחים מראש הבניין. לחברה ניסיון רב בעבודה בגובה על כל ההיבטים הבטיחותיים והאתגרים המקצועיים הכרוכים בכך. כמו כן, החברה מספקת מעטפת שירות מלאה מא' ועד ת', לרבות ליווי הנדסי מלא לפרויקט, גיבוש תכנית בנייה והגשתה לרשות המקומית לצורך קבלת היתרי בנייה כחוק, ליווי מהנדס ואדריכל לפרויקט, ניהול הפרויקט בשלבי הביצוע וכל מרכיב אחר הנדרש בתהליך, אפילו ברמת הגיבוש והגישור בין בעלי הנכסים בבניין על מנת להגיע להסכמות על היקף ואופי הפרויקט ומימונו. ליכולות אלה של אורגד מבנים ישנה השפעה קריטית על הצלחת הפרויקט ואם אתם כבר מחליטים לטפל בחיפוי ובמעטפת הבניין שלכם, חשוב שתעשו את זה עם החברה הנכונה שמביאה איתה את אנשי המקצוע הנכונים ואת היכולות הנכונות להצלחת הפרויקט.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30