שיפוץ בניינים ישנים אורגד מבנים

 

קיימים לא מעט בניינים בישראל אשר זקוקים לשיפוץ בשל היותם ישנים מאוד. עם הזמן, נזקי מזג האוויר עושים את שלהם מה שגורם להתקלפות של הטיח והצבע, התרופפות של האבנים, סדקים במדרגות, שלא לדבר על בעיות רטיבות וליקויי אינסטלציה שיכולים לגרום לנזק בלתי הפיך בטווח הארוך. שיפוץ בניין ישן תורם לנו בשני היבטים.  מצד אחד בהיבט האסתטי, מה שגם ישביח את הבניין ויעלה את ערך הנכסים בו ומצד שני יאפשר בו מעבר ומגורים בטיחותיים.

שיפוץ בניינים ישנים עם החברה המובילה בישראל

למעשה, לאחר שיפוץ ערך הבניין שלכם יעלה בטווח שלל בין 8-19 אחוזים. בנוסף, שיפוץ בניין ישן מסייע לשפר את איכות האיטום והבידוד של הדירות.

 

שיפוץ בניין ישן – איך זה עובד?

ובכן, אם שמתם לב שהבניין שלכם מוזנח, שיש בו כל מיני תקלות כמו נזילות מים חוזרות או בעיות במערכת החשמל, אם מדובר בבעיות אסתטיקה כמו למשל קילופים של הטיח או חתיכות של קירות או אריחים שנופלים, יכול מאוד להיות שהגיע הזמן לשפץ. מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון הוא קודם כל לפנות לנציגות של וועד הבית או לחברה שמייצגת את הבניין ולהעלות הצעה. בשלב הבא, רק אחרי ש-66% מהדיירים יסכימו לשיפוץ, תוכלו להתקדם עם התהליך ולבחון מה בדיוק השיפוץ שלכם כולל. האם מדובר בשיפוץ מסיבי של כל הקומות, החלפת המדרגות, שיפוץ של הלובי, ארון החשמל, חדר האשפה וכדומה, או אולי רק שיפו. נקודתי קטן הכולל תיקוני צבע וטיח פנימיים וחיצוניים. לאחר שהתקבלה החלטה לגבי מה בדיוק צריך לשפץ, זה הזמן לעבור לבחור קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוץ בניינים ישנים.

 

הצעת מחיר מכמה קבלנים

אם הגעתם לשלב הכולל השוואה בין כמה קבלנים המתמחים בביצוע שיפוץ בניינים משותפים אתם בדרך הנכונה לשיפוץ. כעת, עליכם לבחור כמה קבלני שיפוצים רשומים ולבקש לבחון פרויקטים קודמים אותם ביצעו בפועל. זה הזמן לפתוח עיניים ולשים לב לרמת הגימור, לשימוש בחומרי הגלם ואפילו לשאול את הדיירים לגבי תהליך השיפוץ עצמו. לאחר מכן תקבלו כמה הצעות מחיר הכוללות פירוט מדויק וספציפי עבור כל עבודה ותהליך שיש לבצע בבניין שלכם.

 

בדקו איך החברות רוצות שתעבירו את התשלום, מה גובה המקדמה ושימו לב שנהוג שלא לשלם את כל הסכום מראש. שימו לב שלא משנה מה קורה, אתם חייבים לקבל אחריות וערבויות על השיפוץ עצמו. כל מרכיבי השיפוץ חייבים להיות כתובים מראש, כולל זמן ביצוע של כל עבודה וחתומים על שני הצדדים.

שיפוץ בניינים ישנים רק עם אורגד שיפוץ מבנים

בדקו מראש עם אילו חומרי גלם החברה אותה בחרתם עושה שימוש, כמה אנשי מקצוע פועלים במתחם השיפוץ כדי שתהיו שקטים שכל הפינות מכוסות.

 

מעונינים לשמוע עוד על שיפוץ בניינים ישנים? רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת ולזכות לביקור שלנו ללא התחייבות?.

מלאו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

שיפוץ בניינים ישנים

 

 

השארת תגובה