שיפוץ בניינים ישנים אורגד מבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ בניינים ישניםקיימים לא מעט בניינים בישראל אשר זקוקים לשיפוץ בשל היותם ישנים מאוד. עם הזמן, נזקי מזג האוויר עושים את שלהם מה שגורם להתקלפות של הטיח והצבע, התרופפות של האבנים, סדקים במדרגות, שלא לדבר על בעיות רטיבות וליקויי אינסטלציה שיכולים לגרום לנזק בלתי הפיך בטווח הארוך. שיפוץ בניין ישן תורם לנו בשני היבטים.  מצד אחד בהיבט האסתטי, מה שגם ישביח את הבניין ויעלה את ערך הנכסים בו ומצד שני יאפשר בו מעבר ומגורים בטיחותיים.

בניינים מכל הסוגים זקוקים לעבודת שיפוץ אחת למספר שנים. ההשקעה שלכם בשיפוץ ותחזוקה של הבניין מעלה את ערך הדירה שבבעלותכם ומשפרת את איכות החיים בבניין. אם חשוב לכם להגן על הנכס שלכם ולטפח אותו בצעו עוד היום את עבודות השיפוץ הנחוצות והמומלצות.

תכנית שיפוץ בניין ישן

מתגוררים בבניין ישן ומעוניינים לבצע שיפוץ בניין ? עבודת שיפוץ מקצועית תאפשר את שיפור איכות החיים בבניין, תוספת של אלמנטים מודרניים חדשים ועליית ערך הנכס. אם אתם חוששים מפני עלויות גבוהות כדאי שתדעו שיש היום כמה סוגים של שיפוצים לבניינים. אפשר לתכנן עבודת שיפוץ בניין ישן גם בתקציב מוגבל כך שנגמרו לכם התירוצים. צרו קשר ותקבלו פרטים נוספים על סוגי עבודות השיפוצים, הפעולות המומלצות בעבורכם, המחירים ומשך העבודה.

שיפוץ בניין ישן כצעד אסתטי

אם הצבע בחדר המדרגות מתקלף וחזית הבניין ישנה ומתפוררת – הבניין שלכם נראה רע וערך הדירות יורד בהתאם. אלו הם מקרים בהם אפשר לטפל בקלות עם עבודת שיפוץ מהירה ולא יקרה. צביעה של חדר המדרגות אינה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה. מדובר בעבודת שיפוץ כללית אותה כדאי לבצע אחת למספר שנים בכל בניין. שיפוץ חיצוני לבניין יהיה כרוך בעלויות גבוהות יותר עקב הצורך בפיגומים אך מראה הבניין ותדמיתו עתידים להשתנות בצורה חיובית.קבלן שיקום מבנים

שיפוץ עקב צורך בשינוי במבנה

פרויקט שיפוץ בניין ישן יוכל לתת מענה למצבים בהם הדיירים מעוניינים להוסיף לבניין מעלית, לובי, חניות נוספות, מחסנים ועוד. שינויים במבנה ניתן יהיה לבצע בכפוף לקבלת היתרי בנייה, הסכמת הדיירים, התנאים בשטח והתקציב שעומד לרשותכם. כמעט כל בניין ישן אפשר יהיה לשדרג לטובת שיפור איכות החיים של הדיירים וניצול נכון יותר של השטח.

שיפוץ בניין דחוף עקב בעיית תשתיות

ישנם מקרים בהם אין מנוס משיפוץ בניינים ישנים עקב פגעי הזמן שגרמו נזק בלתי הפיך לתשתית הביוב או החשמל. עם השנים צינורות מחלידים ויסודות הבניין נחלשים, עבודת השיפוץ נדרשת על מנת למנוע מהבניין להפוך למפגע בטיחותי ותברואתי. הזנחה של תשתיות הבניין תגרום להצפות ביוב תכופות ותחשוף את דיירי הבניין והעוברים ושבים לסכנת נפילת מרפסות או קריסת תקרות. יש לציין שעבודות שיפוץ תשתית דורשות לעתים קבלנים מורשים ומהנדסים. אין מדובר בעבודה אותה יוכל לבצע כל שיפוצניק.

אלו עבודות שיפוץ דרושות לכם?

פרויקטים של שיפוץ בניין ישן כוללים כמעט תמיד עבודות לשיפור אסתטי, שינויים במבנה וטיפול בתשתיות. כאשר הבניין ישן נדרשת עבודת שיפוץ שנוגעת בכל אחד מהתחומים הנ"ל. לכם כדיירי הבניין כדאי יהיה לנצל את תקופת השיפוצים על מנת לטפל בכמה שיותר מפגעים. כך אתם חוסכים לעצמכם תקופת שיפוצים נוספת בעתיד הקרוב.

שיפוץ בניין ישן כדאי להפקיד בידי איש מקצוע בעל ניסיון והכשרה מתאימה. הבחירה הנבונה ביותר תהיה איש מקצוע שיוכל לתת מענה מהיר, יעיל ונכון לכל עבודות השיפוץ הדרושות לבניין.

שיפוץ בניינים ישנים עם החברה המובילה בישראל

למעשה, לאחר שיפוץ ערך הבניין שלכם יעלה בטווח שלל בין 8-19 אחוזים. בנוסף, שיפוץ בניין ישן מסייע לשפר את איכות האיטום והבידוד של הדירות.

שיפוץ בניין ישן – איך זה עובד?

ובכן, אם שמתם לב שהבניין שלכם מוזנח, שיש בו כל מיני תקלות כמו נזילות מים חוזרות או בעיות במערכת החשמל, אם מדובר בבעיות אסתטיקה כמו למשל קילופים של הטיח או חתיכות של קירות או אריחים שנופלים, יכול מאוד להיות שהגיע הזמן לשפץ. מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון הוא קודם כל לפנות לנציגות של וועד הבית או לחברה שמייצגת את הבניין ולהעלות הצעה. בשלב הבא, רק אחרי ש-66% מהדיירים יסכימו לפרויקט שיפוץ בניין, תוכלו להתקדם עם התהליך ולבחון מה בדיוק השיפוץ שלכם כולל. האם מדובר בשיפוץ מסיבי של כל הקומות, החלפת המדרגות, שיפוץ של הלובי, ארון החשמל, חדר האשפה וכדומה, או אולי רק שיפו. נקודתי קטן הכולל תיקוני צבע וטיח פנימיים וחיצוניים. לאחר שהתקבלה החלטה לגבי מה בדיוק צריך לשפץ, זה הזמן לעבור לבחור קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוץ בניינים ישנים.

הצעת מחיר מכמה קבלנים

אם הגעתם לשלב הכולל השוואה בין כמה קבלנים המתמחים בביצוע שיפוץ בניינים משותפים אתם בדרך הנכונה לשיפוץ. כעת, עליכם לבחור כמה קבלני שיפוצים רשומים ולבקש לבחון פרויקטים קודמים אותם ביצעו בפועל. זה הזמן לפתוח עיניים ולשים לב לרמת הגימור, לשימוש בחומרי הגלם ואפילו לשאול את הדיירים לגבי תהליך השיפוץ עצמו. לאחר מכן תקבלו כמה הצעות מחיר הכוללות פירוט מדויק וספציפי עבור כל עבודה ותהליך שיש לבצע בבניין שלכם.

בדקו איך החברות רוצות שתעבירו את התשלום, מה גובה המקדמה ושימו לב שנהוג שלא לשלם את כל הסכום מראש. שימו לב שלא משנה מה קורה, אתם חייבים לקבל אחריות וערבויות על השיפוץ עצמו. כל מרכיבי השיפוץ חייבים להיות כתובים מראש, כולל זמן ביצוע של כל עבודה וחתומים על שני הצדדים.

שיפוץ בניינים ישנים רק עם אורגד שיפוץ מבנים

בדקו מראש עם אילו חומרי גלם החברה אותה בחרתם עושה שימוש, כמה אנשי מקצוע פועלים במתחם השיפוץ כדי שתהיו שקטים שכל הפינות מכוסות.

אם החלטתם לשפץ מבנה מכל סוג, פרטי, מסחרי או ציבורי: חשוב שתדעו כיצד אפשר להתארגן ולהתכונן לשיפוץ בצורה הנכונה והיעילה מכל. שיפוץ מבנים כפי שרבים יודעים, יכול להעלות את ערך הנכס עד מאד כמו גם את האיכות החיים ולכן הוא כה פופולארי. אבל כיצד מתארגנים לתהליך כזה? הכל בהמשך.

שיפוץ מבנים – איך מתארגנים לכך?

זהו, היום הגדול הגיע וזהו הרגע שאתם מבנים שחסכתם מספיק כסף כדי לשפץ דירה, בית פרטי, מבנה מסחרי או כל חלל שדרוש שיפוץ. שיפוץ מבנה יכול להועיל גם לאיכות החיים של האנשים שנמצאים בו, כמו גם שבאמצעות הפעולה ניתן לתחזק את המבנה ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור רוכשים פוטנציאלים.

אבל לפני שמבצעים שיפוץ מבנים, מה צריך לקחת בחשבון ולמה צריך להתכונן?

קבלת אישורים ועדכון השכנים – חשוב לדעת כי לפני שאתם מתחילים את תהליך הבנייה והשיפוצים, יש לקבל את כלל אישורי הבנייה הדרושים לתהליך. אישורי בנייה ניתן לקבל רק לאחר שיש לכם תכנית הנדסית חתומה על ידי מהנדס, בעוד שהעירייה או המועצה האזורית במקום שבו אתם מתגוררים: מאשרת את התכנית והשיפוצים בכתב.

בנוסף, ישנם מקרים של שיפוץ בניינים משותפים שתצרכו לקבל הסכמה של לפחות 70 אחוזים מדיירי הבניין לצורך השיפוץ, לכן יש לקבל את כלל האישורים להתחלת הבנייה וזאת כדי לא לעבור על החוק.

אם אתם מתגוררים בבניין משותף, כנסו ישיבה של הדיירים ונסו להבין כיצד תוכלו לתרום באמצעות השיפוץ גם לבניין ולנראות שלו. בררו לפני תחילת השיפוץ את משך זמן השיפוצים ובחרו בקבלן שיפוצים שעובד בשעות נוחות ויכול לסיים ביעילות ובמהירות את התהליך.

שיפוץ ושיקום מבנים משותפים חובה  קבלן רשום

מעבר לדירה אחרת – לאחר שהבנתם כמה זמן יערך השיפוץ, חשוב שתבינו האם אתם צריכים להעדר ממקום המגורים הקבוע בזמן התהליך. כיום ישנם שיפוצים מסיביים שכוללים החלפות מערכות חשמל ומים, הצבת תשתיות חדשות, הרמת מרצפות והחלפתן, שבירת קירות ועוד, כאשר שיפוץ מסיבי מחייב מגורים זמניים במקום אחר שיפוץ בניין .

לעומת זאת, שיפוצים קלים הנחשבים "קוסמטיים" ונוגעים לצביעה מחודשת של הקירות, החלפת דלתות, הקמת קירות גבס ועוד, לא יחייבו יציאה מן הבית ולכן יש להבין מהו סוג השיפוץ ולהתאים מגורים זמניים בהתאם לסוג השיפוץ.

חוזה עם קבלן שיפוצים וחלוקת עבודה

שימו לב כיצד מתבצעת העבודה על ידי קבלן השיפוצים. וודאו כי הוא מבצע חלוקה עבודה באופן נכון ומושכל והיו מעורבים בתכוניות של המשפץ.

חשוב בנוסף "לסגור" את התשלום ואת שיטת התשלומים באמצעות חוזה מסודר שתחתמו עם הקבלן המבצע, תוך שבמקרים של תקציב גדול: יש להיעזר בעורך דין המומחה בתחום הנדל"ן, כדי לחתום על חוזה הוגן.

לסיכום, תהליך שיפוצים חייב להתרחש עם מקסימום בקרה, תוך בחירת חברה מבצעת מעולה. 'קבוצת עידן' נמנית בין חברות הבניה המובילות בענף השיפוצים והבנייה והיא תבצע עבורכם שיפוץ מבנים בצורה יעילה ומותאמת אישית.

מעונינים לשמוע עוד על שיפוץ בניינים ישנים? רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת ולזכות לביקור שלנו ללא התחייבות?. מלאו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם כל הפרטים.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30