תפריט

054-3259486

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

איך נקבע שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ההחלטה על ביצוע שיפוצים חיצוניים בבניין, כמו גם החלטה על כל פעולת שיפוץ ושיפור אחרת בו, היא מסוג ההחלטות שראוי שתתקבלנה על ידי כלל הדיירים בבניין ועל דעתם. כמעט בכל בניין מגורים היחסים בין הדיירים השונים הם מסובכם למדיי ויש בהם עליות וירידות. כיון שכך, אין ממש צורך לעורר שדים מרבצם רק בגלל שיפוצים חיצוניים. עם זאת, על כל דייר לדעת שקיים עבור כל שיפוץ בניין חיצוני מחיר שיהיה עליו לשלם. זאת, גם אם לא הסכים לביצוע השיפוצים במפורש, ובתנאי שההחלטה התקבלה באופן חוקי ומסודר. מהו שיפוץ חיצוני לבניין? כיצד נקבע המחיר עבור שיפוץ מהסוג הזה? מה דינו של השיפוץ וכיצד יש להתייחס לדייר סרבן? בשורות להלן ננסה להשיב על השאלות הללו בצורה ברורה ובקיצור.

שיפוץ חיצוני לבניין – מה זה ומתי קיימת חובה לבצע אותו

שיפוץ חיצוני לבניין כשמו כן הוא – שיפוץ החלקים החיצוניים בבניין. השיפוץ החיצוני של הבניין נוגע, מטבע הדברים, לכל החלקים החיצוניים שלו, החל מהחלקים הסמוכים למרפסות ולחלונות של דירות המגורים, וכלה בעמודי התמיכה לבניין, בגג הבניין ועוד. שיפוצים חיצוניים יכולים לכלול תיקונים שהם חיוניים לשימור הבניין, כמו גם טיפולים אחרים שהם חשובים, אבל הנזק בהעדר טיפול הוא אסתטי מעיקרו, לפחות בשלבים ההתחלתיים. מי שאמונים על ביצוע השיפוצים גובים עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר בהתאם לסוג השיפוצים, כמות העבודה וחומרי הבניין הנדרשים לצורך העניין.

בכל האמור במחיר השיפוצים – המחיר של שיפוצים חיצוניים הוא בדרך כלל מחיר למטר רץ. המחיר עשוי לנוע בטווח שבין כמה מאות שקלים למטר ומעלה, הכל בהתאם לסוג הטיפול הנדרש בבניין. אם מדובר בטיפול יסודי, כמו למשל טיפול וחידוש העמודים בבניין, המחיר יכול להיות גבוה יותר. לרוב, המטרה היא להגיע לעסקה כוללת עם קבלן שיפוצים איכותי, הרשום כחוק בספר הקבלנים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. זאת, על מנת שאת השיפוצים יבצע רק גורם מיומן המוסמך לכך על פי חוק.

המחירים נעים בין 10,000 שח לדייר לשיפוץ שיקום צבע-

30,000 שח לשיפוץ פנימי וחיצוני הכולל יישום שליכט צבעוני

35,000 לדייר לשיפוץ פנימי וחיצוני

שיפוץ בניין חיצוני מחיר לשיפוצים ודיירים סרבנים

ביצוע שיפוץ בבניין, אם השיפוץ כאמור הוא הכרח המציאות, איננו נתון לשיקול דעתו של דייר כל שהיא בבניין, בשום מצב שהוא. דייר סרבן עלול לגלות בדרך הקשה, שההתנגדות לביצוע השיפוצים איננה משתלמת. פסיקות רבות בבית המשפט בדיונים מהסוג הזה, נטו תמיד לטובת שאר הדיירים ונגד הדייר הסרבן. למען הסר ספק  דייר סרבן איננו יכול מצד אחד להימנע מלקחת חלק בדיונים על השיפוצים, ומצד שני להתנגד בטענה שהקבלן לוקח עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר שאיננו לרוחו.

אם יש לכם עניין לבצע שיפוצים חיצוניים בבניין, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את הנושא ויתנו עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן. בהמשך, הם יבצעו את העבודה באופן האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר האפשרי.

אם אתם חושבים על שיפוץ בניין מחיר השיפוץ יכול להגיע לסכומים גבוהים למדי, ולכן כדי לבנות נכון את התקציב, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

שיפוץ בניין מחיר – איך לבנות תקציב ב-5 שלבים!

החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבניין שלכם כי המעקות כבר חלודים, הריצוף בלובי סדוק והטיח של עמודי הבניין שבור.

ברור לכם גם ששיפוץ של הבניין לא רק יחזק אותו וישפר את המראה שלו, אלא גם ישפיע על איכות החיים שלכם ועל מחיר הדירות.

קבלו 5 שלבים לתכנון התקציב באופן נכון, כך שההשקעה תהיה סבירה והתשואה גבוהה.

שיפוץ בניין מחיר – שיפוץ חלקי או מלא

אחרי שהעליתם את הנושא באסיפת דיירים וקיבלתם הסכמה של רוב הדיירים או של כולם, זה הזמן לתכנן את התקציב.

הגורם הראשון שמשפיע על המחיר הוא האם השיפוץ הוא חלקי או מלא.

בעוד ששיפוץ חלקי הוא אסתטי, כגון חידוש הצבע בחדר המדרגות, החלפת תיבות הדואר והחלפת הדלתות בלובי, שיפוץ מלא הוא שיפוץ כל של הבניין, כולל קירות חיצוניים, חדר המדרגות והגג.

שיפוץ בניין מחיר – תעדוף

אחרי שהחלטתם על סוג השיפוץ שאתם רוצים, מומלץ לבצע תעדוף של השיפוצים הדרושים, כדי שבמידה והתקציב שבידכם לא יספיק, תוכלו להשקיע קודם כל במה שמשפיע על איכות החיים וערך הנכס.

זה יועיל לכם כשאתם באים לבקש הצעת מחיר מהקבלן, כי כך תוכלו להיות ממוקדים יותר בדרישות שלכם ובמה שחשוב לכם.

שיפוץ בניין מחיר – אנשי מקצוע

במידה ובחרתם בפרויקט שיפוץ בניין  מלא, שכולל גם תוספות כמו מעלית או מרפסת, מומלץ לשכור אדריכל שיסייע לכם עם תוכניות השיפוץ.

במידה ובחרתם בשיפוץ חלקי, אין צורך באדריכל ואתם יכולים לגשת ישירות לבחירת הקבלן.

מאחר ולכל איש מקצוע יש את המחיר שלו, מומלץ להשוות הצעות מחיר ולבדוק פרוייקטים קודמים כדי לוודא שבחרתם נכון.

שיפוץ בניין מחיר – מרווח נשימה

לאחר שקיבלתם מספר הצעות מחיר ויש לכם מושג לגבי המחיר הכולל, כדאי להוסיף עליו עוד כעשרה עד חמישה עשר אחוזים כדי שיהיה לכם מספיק לכסות הוצאות בלתי צפויות, מבלי שיהיה צורך להשלים כספים.

כשאתם קובעים את השורה התחתונה, קחו בחשבון שככל שמספר הדיירים בבניין גבוה יותר, כך העלות שכל דייר צריך לשאת נמוכה יותר, ולהיפך.

שיפוץ בניין מחיר – איסוף הכספים

אחרי שקבעתם את התקציב והסכום הכולל שנדרש לביצוע השיפוץ, זה הזמן לאסוף את הכסף מהדיירים.

ייתכן ותתקלו בדייר שיסרב לשאת בעלות השיפוץ למרות שההחלטה התקבלה ברוב או פה אחד, ואז יש לכם אפשרות לתבוע או לכסות את הסכום הנוסף בעצמכם.

הצוות המקצועי של אורגד שיפוץ בניינים ישמח ללוות אתכם בכל התהליך, משלב קבלת ההחלטות, דרך בניית התקציב ועד לסיום המוצלח של הפרויקט, אז אל תהססו ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון….

שיפוץ בניין מחיר

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

חיזוק מבנים לרעידות אדמה

עמידות מבנים בפני רעידת אדמה הוא נושא שבשני העשורים האחרונים תפס מקום מרכזי בעולם התכנון והבנייה הישראלי, בעיקר לאחר שגורמים מדעיים מומחים

צביעת בניין

אינטרקום לבניין משותף

יש לכם אינטרקום מיושן שכבר לא ממש מתפקד ואתם מחפשים אינטרקום לבניין משותף שיחזיר לכם את השליטה על דלת הכניסה לבניין? אולי

שיפוץ בניינים בגובה

שיפוץ בניינים הוא תחום שבפני עצמו דורש יכולות מתקדמות שאינן נדרשות בשיפוץ דירות או אפילו שיפוץ בתים פרטיים. על יכולות אלה יש

בלוג
coilnvnh_admin

חיזוק מבנים לרעידות אדמה

עמידות מבנים בפני רעידת אדמה הוא נושא שבשני העשורים האחרונים תפס מקום מרכזי בעולם התכנון והבנייה הישראלי, בעיקר לאחר שגורמים מדעיים מומחים התריעו על חוסר

קרא עוד »
צביעת בניין
בלוג
coilnvnh_admin

אינטרקום לבניין משותף

יש לכם אינטרקום מיושן שכבר לא ממש מתפקד ואתם מחפשים אינטרקום לבניין משותף שיחזיר לכם את השליטה על דלת הכניסה לבניין? אולי בכלל אין לכם

קרא עוד »
בלוג
coilnvnh_admin

שיפוץ בניינים בגובה

שיפוץ בניינים הוא תחום שבפני עצמו דורש יכולות מתקדמות שאינן נדרשות בשיפוץ דירות או אפילו שיפוץ בתים פרטיים. על יכולות אלה יש להוסיף את היכולת

קרא עוד »
בלוג
coilnvnh_admin

צביעת בניין משותף

בהתחלה לא הייתם בטוחים, אבל ככל שעבר הזמן הבנתם לבסוף שאי אפשר עוד להתעכב עם ההחלטה – צריך לצבוע את הבניין. בניין מגורים הוא אמנם

קרא עוד »
שיפוץ ואחזקת מבנים
בלוג
coilnvnh_admin

חוק חיזוק מבנים

חיזוק מבנה מפני רעידות אדמה הוא אינטרס של כל בעל נכס, כל דייר וכל אדם המתגורר בבניין משותף או בבית פרטי. יחד עם זאת, פרויקט

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו