שיפוץ בניין חיצוני מחיר

איך נקבע שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ההחלטה על ביצוע שיפוצים חיצוניים בבניין, כמו גם החלטה על כל פעולת שיפוץ ושיפור אחרת בו, היא מסוג ההחלטות שראוי שתתקבלנה על ידי כלל הדיירים בבניין ועל דעתם. כמעט בכל בניין מגורים היחסים בין הדיירים השונים הם מסובכם למדיי ויש בהם עליות וירידות. כיון שכך, אין ממש צורך לעורר שדים מרבצם רק בגלל שיפוצים חיצוניים. עם זאת, על כל דייר לדעת שקיים עבור כל שיפוץ בניין חיצוני מחיר שיהיה עליו לשלם. זאת, גם אם לא הסכים לביצוע השיפוצים במפורש, ובתנאי שההחלטה התקבלה באופן חוקי ומסודר. מהו שיפוץ חיצוני לבניין? כיצד נקבע המחיר עבור שיפוץ מהסוג הזה? מה דינו של השיפוץ וכיצד יש להתייחס לדייר סרבן? בשורות להלן ננסה להשיב על השאלות הללו בצורה ברורה ובקיצור.

שיפוץ חיצוני לבניין – מה זה ומתי קיימת חובה לבצע אותו

שיפוץ חיצוני לבניין כשמו כן הוא – שיפוץ החלקים החיצוניים בבניין. השיפוץ החיצוני של הבניין נוגע, מטבע הדברים, לכל החלקים החיצוניים שלו, החל מהחלקים הסמוכים למרפסות ולחלונות של דירות המגורים, וכלה בעמודי התמיכה לבניין, בגג הבניין ועוד. שיפוצים חיצוניים יכולים לכלול תיקונים שהם חיוניים לשימור הבניין, כמו גם טיפולים אחרים שהם חשובים, אבל הנזק בהעדר טיפול הוא אסתטי מעיקרו, לפחות בשלבים ההתחלתיים. מי שאמונים על ביצוע השיפוצים גובים עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר בהתאם לסוג השיפוצים, כמות העבודה וחומרי הבניין הנדרשים לצורך העניין.

בכל האמור במחיר השיפוצים – המחיר של שיפוצים חיצוניים הוא בדרך כלל מחיר למטר רץ. המחיר עשוי לנוע בטווח שבין כמה מאות שקלים למטר ומעלה, הכל בהתאם לסוג הטיפול הנדרש בבניין. אם מדובר בטיפול יסודי, כמו למשל טיפול וחידוש העמודים בבניין, המחיר יכול להיות גבוה יותר. לרוב, המטרה היא להגיע לעסקה כוללת עם קבלן שיפוצים איכותי, הרשום כחוק בספר הקבלנים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. זאת, על מנת שאת השיפוצים יבצע רק גורם מיומן המוסמך לכך על פי חוק.

המחירים נעים בין 10,000 שח לדייר לשיפוץ שיקום צבע-

30,000 שח לשיפוץ פנימי וחיצוני הכולל יישום שליכט צבעוני

35,000 לדייר לשיפוץ פנימי וחיצוני

שיפוץ בניין חיצוני מחיר לשיפוצים ודיירים סרבנים

ביצוע שיפוץ בבניין, אם השיפוץ כאמור הוא הכרח המציאות, איננו נתון לשיקול דעתו של דייר כל שהיא בבניין, בשום מצב שהוא. דייר סרבן עלול לגלות בדרך הקשה, שההתנגדות לביצוע השיפוצים איננה משתלמת. פסיקות רבות בבית המשפט בדיונים מהסוג הזה, נטו תמיד לטובת שאר הדיירים ונגד הדייר הסרבן. למען הסר ספק  דייר סרבן איננו יכול מצד אחד להימנע מלקחת חלק בדיונים על השיפוצים, ומצד שני להתנגד בטענה שהקבלן לוקח עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר שאיננו לרוחו.

 

אם יש לכם עניין לבצע שיפוצים חיצוניים בבניין, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את הנושא ויתנו עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן. בהמשך, הם יבצעו את העבודה באופן האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר האפשרי.

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

השארת תגובה