שיפוץ בניין חיצוני מחיר

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

איך נקבע שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ההחלטה על ביצוע שיפוצים חיצוניים בבניין, כמו גם החלטה על כל פעולת שיפוץ ושיפור אחרת בו, היא מסוג ההחלטות שראוי שתתקבלנה על ידי כלל הדיירים בבניין ועל דעתם. כמעט בכל בניין מגורים היחסים בין הדיירים השונים הם מסובכם למדיי ויש בהם עליות וירידות. כיון שכך, אין ממש צורך לעורר שדים מרבצם רק בגלל שיפוצים חיצוניים. עם זאת, על כל דייר לדעת שקיים עבור כל שיפוץ בניין חיצוני מחיר שיהיה עליו לשלם. זאת, גם אם לא הסכים לביצוע השיפוצים במפורש, ובתנאי שההחלטה התקבלה באופן חוקי ומסודר. מהו שיפוץ חיצוני לבניין? כיצד נקבע המחיר עבור שיפוץ מהסוג הזה? מה דינו של השיפוץ וכיצד יש להתייחס לדייר סרבן? בשורות להלן ננסה להשיב על השאלות הללו בצורה ברורה ובקיצור.

בסרטון: צילום פנורמי של שיפוץ מבנה ברחוב הגלעד 7

שיפוץ חיצוני לבניין – מה זה ומתי קיימת חובה לבצע אותו

שיפוץ חיצוני לבניין כשמו כן הוא – שיפוץ החלקים החיצוניים בבניין. השיפוץ החיצוני של הבניין נוגע, מטבע הדברים, לכל החלקים החיצוניים שלו, החל מהחלקים הסמוכים למרפסות ולחלונות של דירות המגורים, וכלה בעמודי התמיכה לבניין, בגג הבניין ועוד. שיפוצים חיצוניים יכולים לכלול תיקונים שהם חיוניים לשימור הבניין, כמו גם טיפולים אחרים שהם חשובים, אבל הנזק בהעדר טיפול הוא אסתטי מעיקרו, לפחות בשלבים ההתחלתיים. מי שאמונים על ביצוע השיפוצים גובים עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר בהתאם לסוג השיפוצים, כמות העבודה וחומרי הבניין הנדרשים לצורך העניין.

בכל האמור במחיר השיפוצים – המחיר של שיפוצים חיצוניים הוא בדרך כלל מחיר למטר רץ. המחיר עשוי לנוע בטווח שבין כמה מאות שקלים למטר ומעלה, הכל בהתאם לסוג הטיפול הנדרש בבניין. אם מדובר בטיפול יסודי, כמו למשל טיפול וחידוש העמודים בבניין, המחיר יכול להיות גבוה יותר. לרוב, המטרה היא להגיע לעסקה כוללת עם קבלן שיפוצים איכותי, הרשום כחוק בספר הקבלנים אצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. זאת, על מנת שאת השיפוצים יבצע רק גורם מיומן המוסמך לכך על פי חוק.

המחירים נעים בין 10,000 שח לדייר לשיפוץ שיקום צבע-

30,000 שח לשיפוץ פנימי וחיצוני הכולל יישום שליכט צבעוני

35,000 לדייר לשיפוץ פנימי וחיצוני

שיפוץ בניין חיצוני מחיר לשיפוצים ודיירים סרבנים

ביצוע שיפוץ בבניין, אם השיפוץ כאמור הוא הכרח המציאות, איננו נתון לשיקול דעתו של דייר כל שהיא בבניין, בשום מצב שהוא. דייר סרבן עלול לגלות בדרך הקשה, שההתנגדות לביצוע השיפוצים איננה משתלמת. פסיקות רבות בבית המשפט בדיונים מהסוג הזה, נטו תמיד לטובת שאר הדיירים ונגד הדייר הסרבן. למען הסר ספק  דייר סרבן איננו יכול מצד אחד להימנע מלקחת חלק בדיונים על השיפוצים, ומצד שני להתנגד בטענה שהקבלן לוקח עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר שאיננו לרוחו.

בסרטון: צילום פנורמי של שיפוץ בניין חיצוני

אם יש לכם עניין לבצע שיפוצים חיצוניים בבניין, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יבחנו את הנושא ויתנו עבור שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן. בהמשך, הם יבצעו את העבודה באופן האיכותי ביותר ובזמן הקצר ביותר האפשרי.

אם אתם חושבים על שיפוץ בניין מחיר השיפוץ יכול להגיע לסכומים גבוהים למדי, ולכן כדי לבנות נכון את התקציב, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא.

שיפוץ בניין מחיר – איך לבנות תקציב ב-5 שלבים!

החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבניין שלכם כי המעקות כבר חלודים, הריצוף בלובי סדוק והטיח של עמודי הבניין שבור.

ברור לכם גם ששיפוץ של הבניין לא רק יחזק אותו וישפר את המראה שלו, אלא גם ישפיע על איכות החיים שלכם ועל מחיר הדירות.

קבלו 5 שלבים לתכנון התקציב באופן נכון, כך שההשקעה תהיה סבירה והתשואה גבוהה.

שיפוץ בניין מחיר – שיפוץ חלקי או מלא

אחרי שהעליתם את הנושא באסיפת דיירים וקיבלתם הסכמה של רוב הדיירים או של כולם, זה הזמן לתכנן את התקציב.

הגורם הראשון שמשפיע על המחיר הוא האם השיפוץ הוא חלקי או מלא.

בעוד ששיפוץ חלקי הוא אסתטי, כגון חידוש הצבע בחדר המדרגות, החלפת תיבות הדואר והחלפת הדלתות בלובי, שיפוץ מלא הוא שיפוץ כל של הבניין, כולל קירות חיצוניים, חדר המדרגות והגג.

שיפוץ בניין מחיר – תעדוף

אחרי שהחלטתם על סוג השיפוץ שאתם רוצים, מומלץ לבצע תעדוף של השיפוצים הדרושים, כדי שבמידה והתקציב שבידכם לא יספיק, תוכלו להשקיע קודם כל במה שמשפיע על איכות החיים וערך הנכס.

זה יועיל לכם כשאתם באים לבקש הצעת מחיר מהקבלן, כי כך תוכלו להיות ממוקדים יותר בדרישות שלכם ובמה שחשוב לכם.

שיפוץ בניין מחיר – אנשי מקצוע

במידה ובחרתם בפרויקט שיפוץ בניין  מלא, שכולל גם תוספות כמו מעלית או מרפסת, מומלץ לשכור אדריכל שיסייע לכם עם תוכניות השיפוץ.

במידה ובחרתם בשיפוץ חלקי, אין צורך באדריכל ואתם יכולים לגשת ישירות לבחירת הקבלן.

מאחר ולכל איש מקצוע יש את המחיר שלו, מומלץ להשוות הצעות מחיר ולבדוק פרוייקטים קודמים כדי לוודא שבחרתם נכון.

שיפוץ בניין מחיר – מרווח נשימה

לאחר שקיבלתם מספר הצעות מחיר ויש לכם מושג לגבי המחיר הכולל, כדאי להוסיף עליו עוד כעשרה עד חמישה עשר אחוזים כדי שיהיה לכם מספיק לכסות הוצאות בלתי צפויות, מבלי שיהיה צורך להשלים כספים.

כשאתם קובעים את השורה התחתונה, קחו בחשבון שככל שמספר הדיירים בבניין גבוה יותר, כך העלות שכל דייר צריך לשאת נמוכה יותר, ולהיפך.

שיפוץ בניין מחיר – איסוף הכספים

אחרי שקבעתם את התקציב והסכום הכולל שנדרש לביצוע השיפוץ, זה הזמן לאסוף את הכסף מהדיירים.

ייתכן ותתקלו בדייר שיסרב לשאת בעלות השיפוץ למרות שההחלטה התקבלה ברוב או פה אחד, ואז יש לכם אפשרות לתבוע או לכסות את הסכום הנוסף בעצמכם.

הצוות המקצועי של אורגד שיפוץ בניינים ישמח ללוות אתכם בכל התהליך, משלב קבלת ההחלטות, דרך בניית התקציב ועד לסיום המוצלח של הפרויקט, אז אל תהססו ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון….

תשלום בשלבים

לא מעטים סיפורי האימה אודות שיפוצים שהחלו לאחר שהלקוח שילם לאיש המקצוע עבורכם ופשוט נפסקו באמצע עקב קבלן שיפוצים לא מיומן, משפצים שאינם יכולים להגיע לאתר הבנייה מסיבות ביטחוניות, כמו גם "קבלני שיפוצים" לא מקצועיים שהחליטו לעצור את העבודה ולהעלם.

בשל כך חשוב לעבוד עם הקבלן או  עם אנשי המקצוע רק בשיטת התשלום בשלבים בה לאחר סיום כל מקטע בעבודות השיפוצים, מתבצע תשלום וזאת עם תשלום מראש רק על החומרים. בכך תוכלו להגן על עצמכם נגד הפסקת השיפוצים ומתשלום ללא קבלת תמורה. בנוסף, חשוב תמיד כפי שהזכרנו, לעבוד רק עם קבלנים מורשים, כמו עם חברת בנייה ויזמות: עידן, המאפשרת התחייבות ובטחון בכל תהליך ולשב בעבודות השיפוצים.

בחירה בחומרים איכותיים לשיפוץ המבנה

כעת יש לבחור בחומרים ומוצרים איכותיים בלבד לצורך השיפוץ. יש לבחור בצבע איכותי, בחומרי איטום טובים ונכונים (כמו למשל איטום באמצעות יריעות ביטומניות לאיטום גג משופע), בחרו מוצרי אינסטלציה טובים וכאלה שלא מתכלים בקלות, וודאו כי אנשי מקצוע מומחים כמו קבלני חשמל, אינסטלציה ועוד, מגיעים לבצע את כלל התיקונים והשיפוצים  אשר דורשים אנשי מקצוע.

ביטוח ואחריות של פרויקט שיפוץ בניינים משותפים

בחרו אנשי מקצוע וחברות שפועלות עם ביטוח מתאים לעובדים שלהם ולסביבת העבודה. אתם כדיירים או בעלי בניינים רוצים בוודאי שהעבודה במקום תהיה בטוחה ולכן אין לעבוד עם קבלנים שלא מבטחים את העובדים שלהם וגם את הסביבה.

שילוב של עיצוב עם שיפוץ

לאחר שפעלתם לפי הטיפים של מדירך לשיפוץ בניין, עם סיום תהליך השיפוצים חשוב לבחור גם מעצב או אדריכל שיוכל להוסיף את הנגיעות הנכונות למראה בניין חדיש ומעוצב בצורה טובה. שילוב של עיצוב עם שיפוצים יקנה לכל מבנה מראה נפלא!

לסיכום, שיפוץ בניין לא חייב להיות דבר מפחיד בעיקר אם יש לצדכם את אנשי המקצוע המיומנים והאמינים ביותר! לשם כך חשוב לבחור בקבוצת עידן, שעוסקת בתחום השיפוצים, הבנייה תוך מתן תשומת לב  ליצירתיות, חדשנות ועשייה מתמדת למען סטנדרטים גבוהים תוך מתן דגש על בנייה ירוקה וחסכונית.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30