תפריט

053-9445043

שיפוץ חזיתות מבנים

רוב המבנים הישנים זקוקים לשיפוץ יסודי הן חיצוני והן פנימי בעיקר בחזית מבנה. שיפוץ חזית המבנה מתמקד בעיקר על חיצוניות המבנה ובמקרים שונים אף בשיקום יסודות המבנה, בטון, ברזלים אשר תומכים בבניין ועוד. לכן על מנת שהמבנה יראה אסתטי לעין ויתאים לתקופה בה אנו חיים וכן יהיה חזק יש צורך לבצע שיפוץ חזיתות מבנים.

מדוע יש צורך בשיפוץ חזית המבנה?

מבנים ישנים מתבלים ונחשקים עם השנים. שחיקה זאת כוללת נזקים רבים למבנה שמתגלים עם הזמן על המבנה עצמו. כך למשל ניתן למצוא סדקים, נזילות, רטיבויות, חלודה, חלודה, שברים, חיפויים ישנים ומצהיבים ועוד. באמצעות שיפוץ חזיתות מבנים ניתן לתת למבנה עצמו מראה אסתטי חדיש, יפה ומודרני אשר מזמין לבניין עצמו. מעבר לכך, ניתן להעלות את ערך הבניין עצמו הודות למראה החדש והן מבחינת בטיחות המבנה.

מה כולל שיפוץ חזית מבנה?

שיפוץ חזית מבנה כולל שיפוץ ושדרוג מראה הבניין עצמו. בשיפוץ  חזית המבנה אנו סותמים סדקים בבניין, אוטמים את הגג ומקומות שונים במבנה שזקוקים לאיטום, צובעים ומחדשים אלמנטים שונים ממתכת כמו למשל מעקות חדר המדרגות, סורגים ועוד. מחזקים ומשקמים את מבנה עצמו במקומות שונים שבהם הוא זקוק לשיפוץ, בוחרים חיפוי מתאים למבנה ומחדשים אותו בהתאם לבחירת הלקוח וכן אף משפצים את לובי הכניסה במידת הצורך וכמובן חלונות ודלתות במבנה עצמו. עבודות שיפוץ חזיתות מבנים אורכות זמן רב, לכן חשוב לתכננם מראש עם איש מקצוע בטרם התחלת השיפוץ עצמו ולקבוע לוחות זמנים שעל קבלן הבניין לעמוד בהם.

מי מבצע עבודות שיפוץ חזיתות מבנים?

את עבודות שיפוץ חזיתות המבנים מצבע קבלן הבניין או חברת קבלנית. אם החלטתם ללכת על חברת שיפוצים קבלנית היא תשלח לכם אנשי מקצוע שיבצעו את עבודות השיפוץ השונות בהתאם ללקוחות הזמנים כפי שנקבעו מראש. אם החלטתם שקבלן בניין יעשה עבורכם את השיפוץ הוא זה שיהיה אחראי על עבודות השיפוץ עצמם ועל אנשי המקצוע שהוא מעסיק. אם מדובר על שיפוצים גדולים ונרחבים בבניין כדאי לכם לפנות לחברת שיפוצים קבלנית מקצועית ומנוסה שיש לה ותק וניסיון בתחום עבודות השיפוצים. אך אם מדובר על שיפוצים קטנים, תוכלו לפנות לקבלן בניין פרטי שיבצע עבורכם את עבודות השיפוץ השונות.

לעיתים במסגרת שיפוץ חזיתות נאלצים לבצע עבודות ניסור בטון מומלץ לבצע את העבודה בזהירות רבה ולבחור חברה המתמחה בכך כמו פאוור ניסור בטון המתמחה בניסור בטון.

מהו התקציב לשיפוץ חזיתות מבנים?

לפני שאתם בוחרים חברת שיפוצים או קבלן בניין כדאי שתשאירו לכם תקציב לשיפוץ וכן סכום נוסף מעבר לשיפוץ עצמו. שמדובר על שיפוץ חזיתות מבנים בבניין משותף יש צורך בהסכמת הדיירים לשיפוץ עצמו. הסכמת הדיירים צריכה להיות 75% מכלל הדיירים בבניין. כך שאם יש לך רוב של 75% אתם יכולים לבצע שיפוץ חזיתות מבנים, והמתנגדים לא יפריעו לכם לשיפוץ עצמו. בהתאם לתקציב שתגדירו לכם כך יוכל הקבלן עצמו להתאים לכם מפרט למבנה שלכם בהתאם לתקציב עצמו.

 שיפוץ חזיתות מבנים

פתרונות חימום לבית משותף

איכות חיים היא משהו שמעניין אתכם גם כדיירים בבניינים קיימים, אך גם בעת שאתם מתכננים את המעבר שלכם אל הבית החדש, איך

צביעת בניין

התהליך של צביעת בניין הוא תהליך שמבוצע על פי מתודולוגיה מסודרת הבנויה ממספר שלבים שמתחילים הרבה לפני שמורחים את שכבת הצבע הראשונה. מהם השלבים בתהליך

קרא עוד »

צביעת בניין חדש

בשעה טובה רכשתם דירה בבניין חדש, הבניין נראה חדש איכותי יפה ונקי, ואתם חושבים שאין צורך בצביעה מחדש שלו, לפחות בזמן הקרוב, אך טעות היא

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו