שיפוץ חזיתות מבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ חזיתות מבניםרוב המבנים הישנים זקוקים לשיפוץ יסודי הן חיצוני והן פנימי בעיקר בחזית מבנה. שיפוץ חזית המבנה מתמקד בעיקר על חיצוניות המבנה ובמקרים שונים אף בשיקום יסודות המבנה, בטון, ברזלים אשר תומכים בבניין ועוד. לכן על מנת שהמבנה יראה אסתטי לעין ויתאים לתקופה בה אנו חיים וכן יהיה חזק יש צורך לבצע שיפוץ חזיתות מבנים.

מדוע יש צורך בשיפוץ חזית המבנה?

מבנים ישנים מתבלים ונחשקים עם השנים. שחיקה זאת כוללת נזקים רבים למבנה שמתגלים עם הזמן על המבנה עצמו. כך למשל ניתן למצוא סדקים, נזילות, רטיבויות, חלודה, חלודה, שברים, חיפויים ישנים ומצהיבים ועוד. באמצעות שיפוץ חזיתות מבנים ניתן לתת למבנה עצמו מראה אסתטי חדיש, יפה ומודרני אשר מזמין לבניין עצמו. מעבר לכך, ניתן להעלות את ערך הבניין עצמו הודות למראה החדש והן מבחינת בטיחות המבנה.

מה כולל שיפוץ חזית מבנה?

שיפוץ חזית מבנה כולל שיפוץ ושדרוג מראה הבניין עצמו. בשיפוץ  חזית המבנה אנו סותמים סדקים בבניין, אוטמים את הגג ומקומות שונים במבנה שזקוקים לאיטום, צובעים ומחדשים אלמנטים שונים ממתכת כמו למשל מעקות חדר המדרגות, סורגים ועוד. מחזקים ומשקמים את מבנה עצמו במקומות שונים שבהם הוא זקוק לשיפוץ, בוחרים חיפוי מתאים למבנה ומחדשים אותו בהתאם לבחירת הלקוח וכן אף משפצים את לובי הכניסה במידת הצורך וכמובן חלונות ודלתות במבנה עצמו. עבודות שיפוץ חזיתות מבנים אורכות זמן רב, לכן חשוב לתכננם מראש עם איש מקצוע בטרם התחלת השיפוץ עצמו ולקבוע לוחות זמנים שעל קבלן הבניין לעמוד בהם.

מי מבצע עבודות שיפוץ חזיתות מבנים?

את עבודות שיפוץ חזיתות המבנים מצבע קבלן הבניין או חברת קבלנית. אם החלטתם ללכת על חברת שיפוצים קבלנית היא תשלח לכם אנשי מקצוע שיבצעו את עבודות השיפוץ השונות בהתאם ללקוחות הזמנים כפי שנקבעו מראש. אם החלטתם שקבלן בניין יעשה עבורכם את השיפוץ הוא זה שיהיה אחראי על עבודות השיפוץ עצמם ועל אנשי המקצוע שהוא מעסיק. אם מדובר על שיפוצים גדולים ונרחבים בבניין כדאי לכם לפנות לחברת שיפוצים קבלנית מקצועית ומנוסה שיש לה ותק וניסיון בתחום עבודות השיפוצים. אך אם מדובר על שיפוצים קטנים, תוכלו לפנות לקבלן בניין פרטי שיבצע עבורכם את עבודות השיפוץ השונות.

לעיתים במסגרת שיפוץ חזיתות נאלצים לבצע עבודות ניסור בטון מומלץ לבצע את העבודה בזהירות רבה ולבחור חברה המתמחה בכך כמו פאוור ניסור בטון המתמחה בניסור בטון.

מהו התקציב לשיפוץ חזיתות מבנים?

לפני שאתם בוחרים חברת שיפוצים או קבלן בניין כדאי שתשאירו לכם תקציב לשיפוץ וכן סכום נוסף מעבר לשיפוץ עצמו. שמדובר על שיפוץ חזיתות מבנים בבניין משותף יש צורך בהסכמת הדיירים לשיפוץ עצמו. הסכמת הדיירים צריכה להיות 75% מכלל הדיירים בבניין. כך שאם יש לך רוב של 75% אתם יכולים לבצע שיפוץ חזיתות מבנים, והמתנגדים לא יפריעו לכם לשיפוץ עצמו. בהתאם לתקציב שתגדירו לכם כך יוכל הקבלן עצמו להתאים לכם מפרט למבנה שלכם בהתאם לתקציב עצמו.

חזיתות מבנים

מבחינתנו, הדבר החשוב ביותר בבית שלנו הוא הבית שלנו עצמו, חלל הפנים שלו, העיצוב של הסלון, השטח של המטבח, גודל החלון בחדר השירותים, העיצוב של חדר האמבטיה, מספר החדרים, צבע הקירות – אלו הם הדברים שמעניינים אותנו יותר מכל. אלא שלבית שלנו גם יש חזית ועל אף שהיא פונה כלפי חוץ, גם עליה אנחנו צריכים לשמור ויש לכך כמה וכמה סיבות. בשורות הבאות מספרים לכם המומחים של אורגד מבנים את כל מה שאתם צריכים לדעת על חזיתות מבנים ומדוע חשוב מאוד לשמור עליהן ולבצע כל הליך שיפוץ או שיקום שנדרש, אם נדרש.

מה הן חזיתות מבנים ומדוע הן כל כך חשובות?

חזית מבנה היא בעצם פאה אחת חיצונית של מבנה. הבניין הסטנדרטי שאנחנו מדמיינים בדרך כלל הוא בניין מרובע בעל ארבע פאות ולכן לבניין זה יהיו ארבע חזיתות. יחד עם זאת, עם הארכיטקטורה המודרנית אפשר בקלות למצוא מבנים שיש בהם גם שש, שבע, שמונה ויותר חזיתות. כמובן שמעצם המשמעות של המילה חזית אפשר להבין שהמונח חזיתות מבנים מתייחס אך ורק לפני השטח החיצוניים של פאת הבניין או למה שנהוג לקרוא לו מעטפת הבניין. מעטפת זו כוללת את כל האלמנטים שאפשר למצוא במרווח שבין קצה אריחי החיפוי החיצוני (או שכבת הצבע החיצונית במבנים ללא חיפוי שיש) ובין הצד הפנימי של קיר הבטון של שלד המבנה, לפני שכבת הטיח הפנימית.

ומדוע חזיתות מבנים זה דבר כל כך חשוב? ובכן, למצבן של חזיתות הבניין שלכם יכולות להיות השלכות אסתטיות, פונקציונליות ובטיחותיות שיכולות להיות מאוד קריטיות עבורכם כדיירי או כבעלי נכסים בבניין. ברמה האסתטית, שיפוץ ושיקום חזיתות מבנים נועדו לרענן את מראה הבניין מבחוץ ולהעניק לו מראה עדכני ומודרני, בעיקר כאשר מדובר במבנה מיושן. במסגרת פרויקט שיפוץ ושיקום חזיתות מבנים על רקע אסתטי מבוצעות עבודות שונות כמו ניקוי, צביעת חוץ, החלפת חיפוי, החלפת מסתורי בניין, החלפת חלונות וכן הלאה. ברמה הפונקציונלית, יכול פרויקט כזה למלא מטרות נוספות כמו תיקון ליקויי איטום הגורמים לחדירת מים ואוויר קר/ חם אל חללי הפנים של דירות המבנה. במקרה זה, נוסיף גם עבודות איטום מקיפות במסגרת הפרויקט. לבסוף, ברמה הבטיחותית, יכולות חזיתות מבנים להוות גורם מפתח בהגדרת מבנה מסוים כמבנה מסוכן על כל ההשלכות של כך.

שיקום חזיתות מבנים על רקע בטיחותי

הרקע הבטיחותי הוא הרקע המורכב ביותר בפרויקטים לשיקום ושיפוץ חזיתות מבנים. במקרה זה, עשויות חזיתות המבנים לסבול מסדקי עומק במעבה שלד הבטון, מפגמי בטון וברזל, מצניחת אריחי חיפוי חוץ ואולי גם מחוסר יציבות של מרפסות, של מעקות, של חלונות וכן הלאה. במקרה כזה אפשר בהחלט לצפות לפרויקט מקיף ומעמיק יותר, פרויקט שיארך יותר זמן וגם יכלול יותר פעולות יותר לעומק.

אורגד מבנים היא חברה המתמחה בביצוע עבודות חוץ בבניינים משותפים ובכלל זה מבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה, השיקום והשיפוץ של חזיתות מבנים, הן על רקע אסתטי, הן על רקע פונקציונלי והן על רקע בטיחותי. החברה מביאה לכם, הלקוחות, סל מלא של יכולות להשלמת הפרויקט החל משלב הבדיקות ההנדסיות, דרך ליווי צמוד של מהנדס בניין, גיבוש תכנית שיקום ושיפוץ חזיתות מבנים, השגת היתרי בנייה על פי הצורך, גיוס קבלני משנה ואנשי מקצוע וניהול הפרויקט בכל ההיבטים התקציביים, המקצועיים, לוחות הזמנים והביצוע והפיקוח.

לפרויקט שיפוץ ושיקום חזיתות מבנים ישנן השלכות שבדרך כלל בעלי נכסים נוטים להעריך אותם בחסר. כך למשל, מעבר לשיפור הצפוי באיכות החיים בבניין לאחר מהלך של שיפוץ חזיתות הבניין, פרויקט כזה יכול להוביל גם להשבחה של ערך הנכס כולו ושל ערך הדירות הממוקמות בו. כאשר הפרויקט נערך על רקע בטיחותי, למהלך כזה גם יכולה להיות השפעה על היכולת של הדיירים להמשיך ולהתגורר בבניין, וזאת אם הוצא למבנה צו מבנה מסוכן. במקרה כזה, שיפוץ החזיתות הופך להיות תנאי ליכולת להמשיך ולהשתמש בבניין לצורך מגורים ולכל צורך אחר. במקרה כזה, אך ורק השלמת השיפוץ והשיקום של חזיתות המבנה תאפשר המשך שימוש בבניין וגם במקרה הזה עומדת לרשותכם אורגד מבנים עם כל היכולות הנדרשות לצורך השגת המטרה.

קראו עוד על:

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30