קבלן שיקום מבנים אורגד מבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

קבלן שיקום מבנים

קבלן שיקום מבניםשיקום מבנים קרליבך 1 נתניהתחום הבנייה הוא תחום מורכב שכולל בתוכו לא מעט תתי תחומים. שיקום מבנים הוא אחד מבין אותם תתי תחומים. למעשה, שיקום מבנים הוא תהליך שחשוב לבצע בכל מבנה, בעיקר במבנים יחסית ישנים. הרי ככל שהזמן עובר, הקירות החיצוניים ומעטפת הבניין לצד העמודים התומכים שלו נפגעים כתוצאה מנזקי מזג האוויר, רוחות, גשמים, לחות ושמש. קבלן שיקום מבנים מתעסק בכל מה שקשור לאטימות של המבנה למים, לתיקון הנזקים שנגרמו כתוצאה מחשיפה לנזקי מזג האוויר וכתוצאה מנזקי הזמן. המטרה של שיקום המבנה היא להשיב את המבנה למה שהיה לפני שנפגע הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אסתטית.

מה קורה למבנה עם הזמן?

מבנים ישנים סובלים מרטיבות, שלד המבנה הופך רעוע, נוצרים תהליכי קורוזיה בתוך הברזלים של עמודי הבטון, יש ליקויים בחיפויים החיצוניים והפנימיים, יש ליקויי בטיחות, ליקויים במדרגות ובמרפסות, בעיות במערכת האיטום וגם פגמים אסתטיים.

איך בוחרים קבלן שיקום מבנים?

ובכן, הדבר החשוב ביותר שיש לשים עליו דגש בתהליך בחירת קבלן שיקום מבנים הוא הניסיון ורמת המקצועיות של הקבלן. התפקיד של הקבלן הוא לשקם את המבנה ולוודא שכל התקלות שמתגלות בו עוברות שיקום, שיפוץ ותיקון. קבלן מקצועי הוא קבלן שידע לאתר את הבעיות והליקויים, לבנות תכנית עבודה מסודרת ויבחר לעבוד בחומרים ייחודיים שישנו את מצבו של המבנה בסיום העבודה. יסודיות, יעילות ובטיחות הם הערכים שחייבים להיות חלק משיקולי הבחירה שלכם. כמובן שחשוב להתייחס גם לרמת הזמינות של הקבלן, להבין כמה זמן פחות או יותר התהליך יימשך, עם איזה חומרי עבודה הוא בוחר לעבוד, כמה אנשים יעבדו איתו על הפרויקט ומהי רמת הגימור הצפויה בסיום העבודה. תמיד מומלץ לברר דרך המלצות או אנשים שאתם סומכים על דעתם על קבלן הפועל באזור המגורים שלכם.

אילו תהליכים מבנה שזקוק לשיקום עובר?

ובכן, יש כמה תהליכים מרכזיים שכמעט כל מבנה שלא עבר תהליכי שיקום או שיפוץ ב-15-20 שנים האחרונות יהיה חייב לעבור. כמובן שכל מבנה עומד בפני עצמו וכל תהליך מתבצע בצורה שונה על פי המצב של המבנה.

  1. שיקום חיצוני- שיקום שלד המבנה
  2. שיקום קונסטרוקציות וברזלי זיון- שיקום היסודות
  3. שיקום וחיזוק פנימי של המבנה – צנרת, מרזבים, חלונות, חיפויים וכדומה

היום יש מגוון של טכנולוגיות המסייעות להפוך את התהליך להרבה יותר יעיל ומאפשרות להאריך את חייו. את התהליך מבצעים או באמצעות פיגומים או בטכנולוגיות של עבודה בגובה כמו במות הרמה, סנפלינג וכדומה.

מה נדרש כדי לבצע שיקום של המבנה?

ראשית כל יש צורך בהשגת רוב מהדיירים, אלא אם כן המבנה הוגדר כמסוכן ואז אין ברירה אלא לבצע את התהליך כמה שיותר מהר במטרה למנוע תביעות מצד אחד וסיכון של הדיירים או עוברים ושבים מבחינה בטיחותית. לאחר מכן יש לבחור את הקבלן המבצע ולצאת לדרך לתהליך שיקום המבנה.

מחפשים קבלן שיקום מבנים?

אנו ממליצים לכם שלא להזניח את המבנה בו אתם גרים ולנסות שלא להגיע למצב של התפוררות טיח שכן מצבים כאלה יכולים להוביל את העירייה להכריז על המבנה שלכם כמסוכן ואז התהליך הרבה יותר מסובך ומורכב.

חברת הכפתור האדום היא חברת בנייה המתמחה בשדרוג ושיקום מבנים. היום החברה שלנו היא בין החברות המובילות במשק הישראלי כאשר אנו פועלים עם האגודה לתרבות הדיור ומקפידים לעבור אך ורק עם קבלנים הרשומים ברשם הקבלנים.

דרכנו תוכלו להוזיל משמעותית את עלות שיקום המבנה שלכם ולייעל תהליכים.

נשמח לסייע לכם בכל מה שקשור בתהליך בין אם זה מסמכים אותם יש להעביר לעירייה לאישור, בין אם זה איסוף כספים מהדיירים או כל נושא אחר שעולה. את הפרויקט מלווה מהנדס מומחה לאורך כל הדרך. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומקפידים על חומרי עבודה ברמה גבוהה במטרה לאפשר לכם להנות מהבניין בו אתם גרים הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בטיחותית.

כעת, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו ואנו נשמח לסייע לכם בתהליך. בנוסף מומחה מטעמנו יגיע עד אליכם לפגישת ייעוץ מסודרת ללא כל התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30