צביעת בניין מחיר

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -054-3259486

פרויקט צביעת בניין משותף יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה, בהתאם לגודל הבניין, מצבו בנקודת הזינוק וכמובן היקף העבודה הנדרשת בחלל הפנים ובמעטפת החוץ. פרמטרים אלה משפיעים לא רק על האופן בו יתוכנן הפרויקט ועל זמן הביצוע הנדרש עבורו, אלא בראש ובראשונה גם על העלות שלו לבעלי הנכסים בבניין. בהזנקת פרויקט צביעת בניין מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר, אבל הוא בהחלט אחד הפרמטרים החשובים שעליכם לקחת בחשבון ולבטח אינכם צריכים לקפוץ על כל הצעה שנותנים לכם מבלי לבדוק אפשרויות נוספות. מה משפיע על העלות של פרויקט צביעת בניין משותף? על כך עונים לכם המומחים של חברת אורגד מבנים המתמחה בצביעת מבנים, הן בחללי הפנים והן במעטפת החוץ שלהם.

הגורמים המשפיעים מחיר צביעת בניין

בהזנקת פרויקט צביעת בניין מחיר הפרויקט נקבע בראש ובראשונה בהתאם להיקף וסוג העבודה המבוצעת במסגרתו ובכך אנו מתכוונים לשני אלמנטים מרכזיים: צביעת חלל פנים מול צביעת מעטפת חוץ. צביעת חלל פנים היא משימה פשוטה יחסית שאותה יכול להשלים גם צבע כללי עצמאי. יחד עם זאת, כאשר נדרשת במסגרת הפרויקט, גם צביעה של מעטפת החוץ של הבניין, הפרויקט הופך למורכב הרבה יותר, הוא דורש פרישה של פיגומים, עבודת הכנה על המעטפת, ביצוע תיקוני בטון וברזל, שיקום של מרפסות, מעקות בטיחות, סורגים, צנרת חוץ וכדומה, כשהצביעה עצמה היא רק שלב אחד בתהליך כולו. צביעת מעטפת החוץ של הבניין מגלמת בתוכה מורכבות לוגיסטית גבוהה לאור הצורך לעבוד בגובה ולהגיע לכל פינה של מעטפת הבניין, אך גם מורכבות שנובעת מהיקף הפעולות הנדרשות לביצוע במסגרת תהליך הצביעה וכמובן שטח הפנים הגדול של מעטפת הבניין, שאותו לכסות בצורה מלאה במסגרת פעולות אלה. בהיבט זה, פערי המחירים בין צביעת פנים וצביעת חוץ יכולים להגיע לא לעשרות אחוזים ולא למאות אחוזים, אלא לאלפי אחוזים.

סיכום צביעת בניין
helmet and blue print on table with engineer team shake hands background

גורמים נוספים שיכולים להשפיע על העלות של צביעת בניין משותף כוללים את נקודת הפתיחה של הפרויקט. במבנים שבהם אין ליקויים פונקציונליים או בטיחותיים, והצורך בהזנקת הפרויקט הוא בעיקרו אסתטי, הרי שמורכבות הביצוע תהיה נמוכה יותר מאשר בפרויקט בו יש לתת מענה גם לליקויים בטיחותיים כמו חורים בבטון של קירות השלד, שיקום ברזל, סתימת סדקים, תיקוני טיח וכן הלאה. כל אלה דורשים עבודה יסודית יותר עם היבטים הנדסיים נרחבים ובליווי צמוד של מהנדס בניין מוסמך.

איך תחליטו מהו היקף הפרויקט הנדרש לכם ומהו התקציב שיהיה עליכם להכין עבורו?

ובכן, ההחלטה לגבי היקף הפרויקט, קרי ביצוע של צביעת פנים בלבד או צביעת פנים וחוץ גם יחד, היא החלטה סובייקטיבית שאותה אתם צריכים לקבל ביניכם ובין עצמכם, בהסכמה עם כלל הדיירים בבניין. יחד עם זאת, לפני שאתם מקבלים את ההחלטה, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מקצועית המסוגלת לבצע את כל הפעולות הנדרשות בפרויקט הנרחב ביותר, לרבות צביעת חוץ של הבניין. חברת אורגד מבנים תסייע לכם להבין יותר לעומק את המשמעויות של כל פעולת צביעה בחלל הפנים ובמעטפת החיצונית, ותפרט בפניכם את נושא העלויות בצורה יסודית. לאורגד מבנים ידוע שבמסגרת פרויקט צביעת בניין משותף מחיר הוא נושא חשוב שיכול להכריע את הפרויקט לכאן או לכאן, ולכן מספקת לכם החברה גם שירותי ניהול פרויקט במסגרתם מנהלת החברה את תקציב ולוחות הזמנים של הפרויקט על מנת להבטיח מינימום עלויות ללא חריגות והוצאות בלתי צפויות שיכולות להקפיץ את המחיר כלפי מעלה.

שירות בעולם כלי העבודה

כלי עבודה הם כלים המשמשים אותנו כדי ליצור ולבנות דברים שונים. הם נמצאים בשימוש בעיקר אצל בעלי מקצוע, אך הם נמצאים גם בשימוש של לא

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שירות בעולם כלי העבודה

כלי עבודה הם כלים המשמשים אותנו כדי ליצור ולבנות דברים שונים. הם נמצאים בשימוש בעיקר אצל בעלי מקצוע, אך הם נמצאים גם בשימוש של לא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו