צביעת בטון

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

כל מי שביקר אי פעם בבה"ד 1, יודע היטב כיצד נראים קירות בטון ללא צבע. על גבי הקירות ניתן לראות את סימני לוחות העץ ששימשו לצורך יציקת הבטון, את החריצים והשקערוריות הממלאות את כל שטח הפנים של הקירות וכמובן הצבע האפור והחד גוני שאין בו שום חן או אסתטיקה. בבה"ד 1 זה אולי אפשרי, אבל בבית שלכם או בבניין שלכם אתם לא תתנו לזה לקרות ובצדק. אם יש לכם קירות בטון שאתם רוצים להוסיף להם צבע, תוכלו לעשות זאת במסגרת פרויקט צביעת בטון, או לשלב מהלך של צביעת בטון בתוך פרויקט שיפוץ אחר שאתם מעוניינים לבצע. העניין הוא שצביעת בטון לא מתחילה ונגמרת במריחת צבע ועל כך יסבירו לכם המומחים של אורגד מבנים, המתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הבטון, ובכלל זה גם צביעת בטון מקצועית.

מהן הפעולות הנדרשות במסגרת מהלך של צביעת בטון?

קחו כל מבנה או אפילו כל חלק במבנה ותחשבו עליו לרגע. לצורך העניין בואו נחשוב על קיר פשוט בבית שלכם. הקיר הזה בנוי משני חלקים מרכזיים: שלד ומעטפת. קירות הבטון הם למעשה השלד של הקיר והטיח והצבע הם המעטפת. אם מדובר בקירות חוץ הרי שהמעטפת תכלול טיח חוץ וצבע אקרילי או לחילופין חיפוי אריחי שיש. צביעת בטון אם כן, היא רק חלק אחד מתוך המעטפת הכוללת ובהיבט זה, בהנחה שמדובר בקיר בטון חדש לחלוטין, הצעדים הנדרשים במהלך כזה יכללו יישום טיח, מריחת שכבת פריימר ועליה ביצוע הצביעה במספר שכבות.

העניין הוא שמהלכי צביעת בטון מבוצעים בדרך כלל על קירות של מבנים מיושנים ובמקרה הזה, זה לא יכול להיגמר בטיח ובצבע בלבד. במקרים אלה יש לבצע תחילה שורה של פעולות להכנת הקיר לפני הצביעה ובכלל זה ניקוי של הקיר וסילוק טיח רופף באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה, טיפול בברזל חלוד המבצבץ דרך חורים שנפערו בבטון, שיקום בטון וסתימת סדקים, ביצוע תיקוני טיח ורק לאחר מכן יישום שכבת הפריימר ומריחת שכבות הצבע.

האם נדרש פיגום בפרויקט?

במסגרת פרויקט צביעת בטון יש לקחת בחשבון גם את כלל האמצעים שיש להפעיל על מנת לאפשר את הפרויקט מלכתחילה. כך למשל, אם צביעת הבטון נדרשת במסגרת מהלך של שיקום או שיפוץ מעטפת בניין חיצונית, הרי שלצורך ביצוע הצביעה יש להקים פיגום זקפים לרוחבו ולגובהו של הבניין כולו או לחילופין להתקין פיגום נייד ממוכן המחובר אל ראש המבנה. בין שכך ובין שכך, עבודה עם פיגומים היא עבודה שיכולה לייקר ולהאריך את הפרויקט, הן לאור עלויות הכרוכות בהקמת הפיגום והשימוש בו והן לאור המורכבות הנוספת של עבודה על גבי פיגומים.

האם נדרש היתר בנייה?

אם אתם מעוניינים בביצוע של קירות בטון שנראים כלפי חוץ, הרי שהאתגר שלכם רק מתחיל שכן יהיה עליכם גם להשיג היתר בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין. הוצאת היתר בנייה הוא לא תהליך מורכב וגם בדרך כלל לא ארוך במיוחד (90 יום לכל היותר), ובכל זאת חשוב לבצע אותו נכון ובצורה מסודרת, כשלפני כן יהיה עליכם לגבש תכנית אדריכלית לצביעת הבטון, תכנית שעל בסיסה תידון הבקשה שלכם בוועדה ושבלעדיה כלל לא תוכלו להגיש את הבקשה מלכתחילה.

אז מי יכול לסייע לכם?

אורגד מבנים מתמחה בביצוע מגוון רחב של משימות בנייה ושיפוץ בבניינים משותפים ובכלל זה כל סוגי עבודות הבטון על שלד המבנה וקירות בטון בכלל. החברה מבצעת פרויקטים נרחבים של צביעת בטון או משלבת את המהלך במסגרת פרויקט שיפוץ נרחב יותר. במסגרת זו מספקת לכם אורגד מבנים את כל חבילת השירות הדרושה לכם בכדי להשלים את המשימה מבלי שאתם צריכים להיות מעורבים בדבר. החברה בוחנת את מצב קירות הבטון, מגבשת עבורכם את תכנית הבנייה בליווי אדריכל מקצועי ומהנדס בניין מוסמך, מגישה את הבקשה להיתר בנייה ולאחר מכן מנהלת עבורכם את פרויקט הצביעה מא' ועד ת'. חשוב לומר כי אורגד מבנים מבצעת צביעת בטון לכל סוגי הפרויקטים ולא רק במקרים של שיפוץ מעטפת בניין. אם יש לכם קיר בטון שאתם רוצים לצבוע, אורגד מבנים עומדת מוכנה למשימה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30