מדוע חשוב להשתמש במוצרים איכותיים במצב של שיקום מבנים?

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

ביטחון הדיירים הוא במקום הראשון בפעילות של שיקום מבנה. עם הזמן וכתוצאה מנזקים סביבתיים עשויים להיווצר פגמים במבנה ויש לבצע בדיקה מקיפה של הנכס על מנת לבחון כיצד לניתן לשקם אותו ולאפשר סביבת חיים איכותית ובטוחה לדיירים.
תהליך של שיקום מבנה כולל חיזוק יסודות המבנה כולל שיקום מוטות התמיכה ותקרות הבטון כמו גם תיקון העמודים ומילוי סדקים, כדי שהמבנה יהיה יציב יותר ועמיד בפני רעידות אדמה בעיקר אם יש חלקים רופפים וכשניתן לספק תמיכה נוספת למבנה.
השיקום יכול להיות תהליך מקיף הכולל אספקטים שונים כמו למשל, חיזוק של המרפסות, הסרת קורוזיה וסתימת סדקים בקירות ויציקות צמנט לשיקום חלקים שונים במבנה. מדובר בפרויקט חשוב במיוחד שמפקידים אצל אנשי מקצוע המתמחים בשיקום מבנים על פי התקנות המחמירות ביותר תוך שימוש במכשור מתקדם ובחומרי איטום ושיקום מהטובים בשוק. כמובן שנדרשת הכנת הקרקע לצורך התהליך, ניקוי ושטיפת השטח וכן יישום החומר ובקרת איכות על פעולת השיקום המתבצעת על פי סדר הפעולות הנדרש לסיום הפרויקט בדרך הטובה ביותר. המטרה היא להשיג נראות אסתטית יותר וכמובן, עמידות, יציבות ושקט נפשי.

לא מתפשרים על איטום ושיקום בחומרים איכותיים
אין ספק שלחומרי האיטום והשיקום תפקיד מכריע בהשגת התוצאה המבוקשת. חומרי איטום מקצועיים מקנים עמידות מוגבלת ומבוססים על חומרים פעילים שיכולים להחזיק במשך שנים ועמידים גם בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.
חשוב שתהיה התאמה בין סוג החומר לסוג התשתית ושהיישום יתבצע לאור ההנחיות המדויקות. בין חומרי האיטום בהם משתמשים היום לתהליכי שיקום, ניתן למצוא בין החומרים מרק אפוקסי, שהוא למעשה סוג של חומר הדומה לפלסטלינה המיועד למילוי סדקים שעשויים להוות בעיה קריטית במבנים ולהתרחב עם הזמן. החומר אולי נראה רך בהתחלה אבל הוא מתקשה ממש כמו פלדה, הוא נצמד היטב לתשתית ועמיד במים ובטמפרטורות קיצון. השימוש דומה לפלסטלינה – יש לעסות אותו היטב עד השגת מרקם הומוגני וגמיש אותו ממלים באחידות והוא מתאים למגוון תשתיות כמו פלסטיק, קרמיקה, זכוכית, מתכות, שיש כאשר יש סוגים ייעודיים גם לשתיות שונות.
סרטי הדבקה אף הם מסייעים בהשגת האיטום המבוקש במיוחד בכל הנוגע לצנרת. אלה סרטים גמישים הנדבקים לתשתית המועדפת וניתנים להדבקה אפילו במקומות רטובים ומתחת מים. תפקידם העיקרי הוא לספק הגנה מפני אוויר, לחות ומזהמים שונים והם מצוינים לתיקון נזילות למשך שנים רבות. כיום קיימים גם דבקים עוצמתיים מסוג אפוקסי, דבק לשימוש מקצועי שנדבק במהירות ולא מתכווץ או משנה צבע לאחר השימוש ומתקשה כך שהוא מספק עמידות רבה והוא בעיקר משרת את הפעולה של מילוי חריצים ובהשגת בידוד טוב יותר של המבנה. קיימים גם צמנטים מסוגים שונים הנצמדים לברזל, בטון בשכבות תוך שימוש במברשות מיוחדות כאשר יש לשקם בטון ועוד מגוון חומרים פולימרים מחברות מובילות בעולם שיש להשתמש נכון בין אם כשכבת יסוד או בטיוח הקירות או כשכבה נוספת להשגת עמידות מרבית.

בשיקום מבנים חשוב לדעת לבחור את החומרים הנכונים וכמובן להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר. בין אם בהכנת החומר, שימוש בטיחותי ויעיל בו וכן שמירתו כמו ייבוש, דיפוזיה של לחות או כל פעולה שנדרשת לסיום התהליך. השימוש אפקטיבי יותר גם כשמערים תהליך מכשור מתאים, מברשות ייעודיות ושומרים על התנאים המטיבים. פנו לחברה המתמחה בשיקום מבנים בעלת ותק וניסיון ותוצאות בשטח המשתמשת גם בחומרי האיטום, הבידוד והשיקום הטובים בענף ותדעו שהנכס שלכם בידיים הטובות ביותר.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30