התקנת מערכת אינטרקום – כל מה שצריך לדעת בשביל לבחור נכון

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

מערכות אינטרקום נחשבות למערכות פשוטות ופופולריות. בלחיצת כפתור אחת קלה ניתן לזהות מי נמצא מחוץ למתחם, לשוחח עמו ולהחליט האם נרצה לאשר את כניסתו או לא. אנו נסביר כאן כיצד פועלת המערכת ואלו סוגים של מערכות אינטרקום קיימים. אם יש לכם כבר אינטרקום ואתם מעוניינים לשדרג אותו – כדאי לבחור בדגם חדיש שכולל גם מסך או דגם שפועל עם אפליקציה. התחום התפתח משמעותית בשנים האחרונות, אל תוותרו על הנוחות שבטכנולוגיה החדשה.

אלו סוגים של מערכות אינטרנט יש?

אם חשבתם עד היום שההבדלים בין מערכות האינטרקום באים לידי ביטוי רק בעיצוב – כדאי שתדעו שההבדל העיקרי הוא סוג החיבור. ניתן לבצע התקנת מערכת אינטרקום לעמדת מסוימת, לטלפון הביתי ולטלפון הסלולרי. לאחר שתכירו את כל סוגי החיבורים תצליחו לבחור נכון בדגם שמתאים לכם.

התקנת מערכת אינטרקום רגילה (אינטרקום שפורפרת)

הסוג הראשון שנציג הוא הדגם הפשוט והקלאסי. זוהי מערכת אינטרקום שכוללת עמדה פנימית, כפתור התקשרות ושפורפרת שמאפשרת לנו לתקשר עם אדם שנמצא בצד השני. לפי צורך אפשר יהיה להתקין למערכת הזו מספר עמדות כך שתהיינה כמה שפורפרות. את האינטרקום הזה אפשר להתקין בבתי מגורים, בתי עסק, מוסדות ועוד.

מערכת אינטרקום עם מסך

מערכת האינטרקום השנייה שנציג היא שדרוג של המערכת הפשוטה והקלאסית. זוהי מערכת שכוללת גם מצלמה ומסך כך שניתן גם לשוחח עם האדם שנמצא בצד השני וגם לצפות בו. כיום, אינטרקום מסך הוא הבחירה של רוב בעלי הבתים הפרטיים ובעלי העסקים.

אינטרקום שמתחבר לקו הטלפון

אופציה מתקדמת יותר היא התקנת מערכת אינטרקום שמתחברת אל קו הטלפון הביתי. במקום שתצטרכו להתקין עוד שפורפרת אתם משתמשים במכשיר הטלפון. בכל פעם שמישהו יצלצל באינטרקום הטלפון הביתי ישמיע צלצול ואתם תוכלו לענות. ניתן לחבר את המערכת אל טלפון אלחוטי ולחסוך כך את הצורך להגיע אל עמדת האינטרקום בכדי להשיב.

איך מתקינים מערכת אינטרקום לבית?

התקנת מערכת אינטרקום בבניין מתבצעת על ידי אנשי מקצוע. אין מדובר בפעולה שאפשר או כדאי לבצע באופן עצמאי. ההתקנה כוללת עמדה חיצונית, עמדה פנימית, חיווט אל ארון התקשורת ובהתאם לבקשה שלכם גם חיבור של המערכת לרשת האינטרנט הביתית והתקנה של עמדות נוספות. העמדה החיצונית כוללת גם לוח תקשורת שמאפשר לכם לצפות ולשמוע את המתרחש וגם הרכבה של מנעול אותו תוכלו לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור. על המנעול להיות מחובר אל המערכת בכדי להבטיח תגובה לפקודות שלכם.

חיווט של העמדה החיצונית אל ארון התקשורת הכרחי להבטחת תקשורת תקינה ויציבה. הצוות עושה מאמץ להעביר את הכבלים דרך צנרת קיימת ובמידת הצורך גם מתקין צנרת חדשה. ניתן כמובן לחבר את האינטרקום אל קו הטלפון ולהפעיל אותו על תשתית הטלפון הקיימת. בכל התקנת מערכת אינטרקום חשוב להקפיד על חיווט מקצועי עם הגנה מפני קורוזיה. הקפידו לבחור במתקין מקצועי ותצליחו לחסוך לעצמכם תקלות עתידיות, TITMATEG בית חכם ישמחו לעזור לכם.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30