עלות חיזוק בניין לרעידת אדמה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

בישראל קיימים מאות אלפי מבנים שעלולים לקרוס במידה וחס וחלילה תהיה כאן רעידת אדמה רצינית. כבר ראינו מה קרה במדינות אסיה כמו יפן למשל לפני מספר שנים. 

מדובר בנזק בלתי הפיך לרכוש וכן, במקרים כאלה לרוב יש גם פצועים והרוגים. לכן, במצבים בהם מבנים נמצאים בסיכון או לחלופין בניינים ישנים מאוד שמתחילים להתפורר או מתחילים להיות בהם כל מיני נזקים כתוצאה מהזמן והחשיפה לנזקי מזג האוויר מומלץ לבצע חיזוק של המבנה מפני רעידת אדמה. במקרה כזה, הממונה על ועד הבית או האחראי על הבניין מחוייב לפנות לקבלן או יזם המתמחה בביצוע עבודות חיזוק מבנים במקרה של רעידת אדמה.

ואיך זה בכלל קשור לתמ“א 38?

הרבה פעמים, הדיירים ירצו לנצל את העובדה שמחזקים את הבניין ועל הדרך גם לבצע מה שנקרא תמ“א 38 שזה שדרוג של המבנה בכל מיני דרכים בין אם הוספה של מרפסות, בין אם הוספה של קילומטרז‘ לדירה, שדרוג הלובי וחדר המדרגות, הוספת קומה למבנה ועוד.

בשלב הראשון עלינו לוודא שיש רוב וכי מרבית הדיירים במבנה אכן מסכימים לתהליך, אחרת זה מביא לכל מיני בעיות ומתחיל לו מסע שכנועים די ארוך. הסכמה פנימית של הדיירים בבניין היא תנאי הכרחי והבסיס ליצירת תהליך חיובי של חיזוק הבניין מפני רעידות אדמה. העדיפות היא למאה אחוז אבל גם אם יש הסכמה של שני שליש כלומר 66%, אפשר להתקדם הלאה.

חשוב לציין שלא חייבים לבצע תמ“א 38, ניתן לסכם את העניין בחיזוק המבנה.

התקשרות ראשונית עם חברה לחיזוק מבנים

בשלב זה עושים בדיקה בה מחליטים מהם תהליכי החיזוק שצריך לבצע במבנה. סרטוטים, תוספות אפשריות, חיזוקים של העמודים וביסוס התשתית מחדש הם חלק מהשלב הזה שהוא עדיין שלב לא מחייב. לאחר שמגישים את התכניות לעיריה והעיריה מאשרת את התכניות אפשר להתקדם.

רוצים לשמוע עוד מידע לגבי חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה?

אורגד שיפוץ בניינים מתמחה בביצוע חיזוק בניינים לרעידת אדמה. כל התהליך מתבצע עם ליווי אדריכלי מלא כאשר אנו למעשה החברה היחידה בישראל המאפשרת לדיירים להנות מאדריכל צמוד לאורך כל הפרויקט. בנוסף, אנו מעניקים תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע הכוללת מענה מהיר ומקצועי. נשמח לסייע לכם בכל בעיה או שאלה שעולה במהלך הפרויקט. אנו מתחייבים לבקרה הנדסית על ידי מהנדס אזרחי מקצועי המתמחה בשיפוץ ושימור בניינים.

אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הבנייה ומתחייבים על רמת גימור גבוהה במיוחד, אחריות של 8 שנים מסיום הפרויקט ומימון מלא של הפרויקט. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו דרך האתר ונשמח לחזור אליכם ולהגיע לבניין שלכם להסתכלות ראשונית ללא כל התחייבות.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30