תפריט

053-9445043

שפריץ חיצוני מחיר

על אף שהסטנדרט המודרני מדבר על חיפוי שיש חיצוני לכל מבנה, בפועל ישנם בניינים משותפים רבים שבהם אין כלל חיפוי חוץ וההגנה על מעטפת המבנה מתבססת על שכבת טיח חוץ ושכבת צבע מעליה. טכניקה זו פופולארית במיוחד בבתים פרטיים בעוד שבבניינים משותפים ניתן למצוא אותה בעיקר בבניינים מיושנים. לטיח החוץ הזה שאותו מיישמים על גבי קירות החוץ נהוג לקרוא שפריץ. למה הוא נקרא שפריץ? מדוע הטיח הוא גרעיני ומחוספס ולא חלק כמו בחללי פנים וכמה עולה לבצע טיח חיצוני? על כך עונים לכם המומחים של אורגד מבנים ממש פה בשורות הבאות.

מה זה שפריץ חיצוני?

למשטח הגדול הזה שאנחנו קוראים לו קיר, ישנם שני מרכיבים: השלד והמעטפת. שלד הקיר עשוי בדרך כלל מבטון או בלוקים, אך יכול להיות עשוי גם מחומרים בהם נעשה שימוש בתחום הבנייה הקלה, כמו עץ או פאנלים מבודדים. זהו למעשה החלק של הקיר שמעניק לו את צורתו, את ממדיו ואת חוזקו המבני. על גבי הקיר מיושמת המעטפת בצורת חיפוי אבן, עץ או חומרים אחרים המשמשים לחיפוי או שמיושמות שכבת טיח אחת ושכבת צבע נוספת על גביה. מן הסתם, הטיח המשמש אותנו בקירות הפנים של הבית, לא יכול לשמש גם לקירות החוץ שעומדים חשופים לפגעי מזג אוויר ורוחות חזקות, לרבות גשם, קרינת שמש חזקה ואפילו שלג וברד.

שפריץ חיצוני מחיר

טיח החוץ חייב להיות עמיד מאוד, חזק מאוד ואטום, כך שיוכל למלא את תפקידו באיטום קיר הבטון ומניעת חדירת מים אל תוך הבטון. לשם כך נעשה שימוש בטיח חוץ שעשוי מחומר צמנטי כמו מלט ואגרגטים כמו חצץ עם חומרים נוספים שמיועדים להעניק לטיח תכונות נדרשות נוספות כדוגמת כושר איטום. את הטיח ניתן ליישם בשתי תצורות מרכזיות: שליכט או שפריץ. שליכט היא שיטה שבה לוקחים באמצעות כף הטייחים כמות של חומר ומורחים אותה על גבי הקיר. שפריץ היא טכניקה שבה מזינים מכונה עם הטיח הגולמי, וזו משפריצה את הטיח על גבי הקיר עד שמתקבל כיסוי מלא של הקיר. שפריץ חיצוני, אם כן, הוא טיח חוץ שמיושם על גבי הקיר באמצעות השפרצתו על גבי הקיר.

מדוע השפריץ מגורען?

אחת התכונות המאפיינות ביותר את השפריץ היא המראה המגורען שלו. רמת גרעון זו יכולה להשתנות החל מגרעון מעודן, דרך גרעון בינוני ועד גרעון גס. תצורה מגורענת זו מעניקה לטיח חוזק רב מאוד וכושר הצמדות לשטח הקיר גם בתנאי רטיבות ורוח. בנוסף לכך, התצורה המגורענת יוצרת אפקט של הצללה, כך שכל גרגר מספק צל לשטח שמתחתיו. באופן זה מגן הטיח על עצמו מפני קרינת השמש החזקה. ככל שרמת הגרעון תהיה גבוהה יותר, כך ההגנה תהיה טובה יותר אך כך האסתטיקה תיפגע יותר.

כמה עולה שפריץ חיצוני?

בהזמנת שירות שפריץ חיצוני מחיר הוא לחלוטין לא הפרמטר היחיד שעל פיו אתם רוצים לבחור את הגורם המקצועי שיבצע עבורכם את השפריץ. לשפריץ תפקיד חשוב מאוד בהגנה על קירות הבטון וכל ליקוי ביישום שלו עלול להוביל לחדירת מים לבטון והחלשת הבטון עד כדי יצירת סדקי עומק וחורי בטון בקיר. אורגד מבנים היא חברה המתמחה בביצוע שלל עבודות שיפוץ ובנייה במרחבי חוץ של מבנים משותפים ופרטיים ובכלל זה מבצעת חיפוי קירות חוץ באמצעות טיח שפריץ וצביעת קירות חיצוניים.

אחרי שאמרנו את האמת הפשוטה ולפיה בבחירת גורם מקצועי לביצוע שפריץ חיצוני מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר, אי אפשר להתעלם מחשיבותו בקבלת ההחלטה שלנו. ואכן, אתם לחלוטין לא אמורים לבחור ביקר ביותר מתוך הנחה שהוא גם האיכותי ביותר. בהיבט זה מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים שונים ועל פי הצורך גם לברר איתם פערי מחיר, אם קיימים כאלה. אורגד מבנים מציעה לכם כמובן שירות מקצועי ויסודי בפיקוח אנשי מקצוע על מנת להבטיח רמת איטום מקסימלית והצמדת טיח השפריץ בצורה מיטבית שתחזיק מעמד לאורך עשורים. אבל כאן זה לא נגמר. לאור ניסיונה הרבה של החברה בתחום, יודעת אורגד מבנים לבצע את המשימה גם בעלויות נמוכות שבאות לידי ביטוי במחיר שתצטרכו לשלם אתם עבור השירות. ועל כך אפשר להוסיף גם אחריות מלאה לתוצאה.

שיפוץ מבנים בחיפה

שיפוץ מבנים הוא מונח כללי שתחתיו יכולים לחסות מגוון רחב של פרויקטים בהיקפים שונים ועם מטרות שונות. יחד עם זאת, המכנה המשותף

שיקום עמודי בניין

שיקום מבנה מנזקי שריפה

במבט ראשון, יכול להיראות לנו מבנה שעבר אירוע שריפה כמבנה שאין שום דרך לשקם אותו, אלא להרוס אותו ולבנות אותו מחדש. ישנם

בלוג
coilnvnh_admin

שיפוץ מבנים בחיפה

שיפוץ מבנים הוא מונח כללי שתחתיו יכולים לחסות מגוון רחב של פרויקטים בהיקפים שונים ועם מטרות שונות. יחד עם זאת, המכנה המשותף לכולם הוא רמת

קרא עוד »
קבלני שיפוץ מבנים
בלוג
coilnvnh_admin

שיקום וחיזוק אבנים

בעידן בו מבנים נבנים באמצעות בטון ובלוקים, היכן משמשות אותנו האבנים ובאילו מקרים עשוי להידרש מהלך של שיקום וחיזוק אבנים. ייתכן שאתם נתקלתם בצורך הזה

קרא עוד »

איטום חיצוני לבניין

איטום הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל מבנה, אך גם אחד הנסתרים שבהם. אם תעיפו עכשיו מבט מסביבכם, תוכלו בוודאי לזהות כמה נקודות בהם מיושם

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו