שפריץ חיצוני מחיר

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

על אף שהסטנדרט המודרני מדבר על חיפוי שיש חיצוני לכל מבנה, בפועל ישנם בניינים משותפים רבים שבהם אין כלל חיפוי חוץ וההגנה על מעטפת המבנה מתבססת על שכבת טיח חוץ ושכבת צבע מעליה. טכניקה זו פופולארית במיוחד בבתים פרטיים בעוד שבבניינים משותפים ניתן למצוא אותה בעיקר בבניינים מיושנים. לטיח החוץ הזה שאותו מיישמים על גבי קירות החוץ נהוג לקרוא שפריץ. למה הוא נקרא שפריץ? מדוע הטיח הוא גרעיני ומחוספס ולא חלק כמו בחללי פנים וכמה עולה לבצע טיח חיצוני? על כך עונים לכם המומחים של אורגד מבנים ממש פה בשורות הבאות.

מה זה שפריץ חיצוני?

למשטח הגדול הזה שאנחנו קוראים לו קיר, ישנם שני מרכיבים: השלד והמעטפת. שלד הקיר עשוי בדרך כלל מבטון או בלוקים, אך יכול להיות עשוי גם מחומרים בהם נעשה שימוש בתחום הבנייה הקלה, כמו עץ או פאנלים מבודדים. זהו למעשה החלק של הקיר שמעניק לו את צורתו, את ממדיו ואת חוזקו המבני. על גבי הקיר מיושמת המעטפת בצורת חיפוי אבן, עץ או חומרים אחרים המשמשים לחיפוי או שמיושמות שכבת טיח אחת ושכבת צבע נוספת על גביה. מן הסתם, הטיח המשמש אותנו בקירות הפנים של הבית, לא יכול לשמש גם לקירות החוץ שעומדים חשופים לפגעי מזג אוויר ורוחות חזקות, לרבות גשם, קרינת שמש חזקה ואפילו שלג וברד.

שפריץ חיצוני מחיר

טיח החוץ חייב להיות עמיד מאוד, חזק מאוד ואטום, כך שיוכל למלא את תפקידו באיטום קיר הבטון ומניעת חדירת מים אל תוך הבטון. לשם כך נעשה שימוש בטיח חוץ שעשוי מחומר צמנטי כמו מלט ואגרגטים כמו חצץ עם חומרים נוספים שמיועדים להעניק לטיח תכונות נדרשות נוספות כדוגמת כושר איטום. את הטיח ניתן ליישם בשתי תצורות מרכזיות: שליכט או שפריץ. שליכט היא שיטה שבה לוקחים באמצעות כף הטייחים כמות של חומר ומורחים אותה על גבי הקיר. שפריץ היא טכניקה שבה מזינים מכונה עם הטיח הגולמי, וזו משפריצה את הטיח על גבי הקיר עד שמתקבל כיסוי מלא של הקיר. שפריץ חיצוני, אם כן, הוא טיח חוץ שמיושם על גבי הקיר באמצעות השפרצתו על גבי הקיר.

מדוע השפריץ מגורען?

אחת התכונות המאפיינות ביותר את השפריץ היא המראה המגורען שלו. רמת גרעון זו יכולה להשתנות החל מגרעון מעודן, דרך גרעון בינוני ועד גרעון גס. תצורה מגורענת זו מעניקה לטיח חוזק רב מאוד וכושר הצמדות לשטח הקיר גם בתנאי רטיבות ורוח. בנוסף לכך, התצורה המגורענת יוצרת אפקט של הצללה, כך שכל גרגר מספק צל לשטח שמתחתיו. באופן זה מגן הטיח על עצמו מפני קרינת השמש החזקה. ככל שרמת הגרעון תהיה גבוהה יותר, כך ההגנה תהיה טובה יותר אך כך האסתטיקה תיפגע יותר.

כמה עולה שפריץ חיצוני?

בהזמנת שירות שפריץ חיצוני מחיר הוא לחלוטין לא הפרמטר היחיד שעל פיו אתם רוצים לבחור את הגורם המקצועי שיבצע עבורכם את השפריץ. לשפריץ תפקיד חשוב מאוד בהגנה על קירות הבטון וכל ליקוי ביישום שלו עלול להוביל לחדירת מים לבטון והחלשת הבטון עד כדי יצירת סדקי עומק וחורי בטון בקיר. אורגד מבנים היא חברה המתמחה בביצוע שלל עבודות שיפוץ ובנייה במרחבי חוץ של מבנים משותפים ופרטיים ובכלל זה מבצעת חיפוי קירות חוץ באמצעות טיח שפריץ וצביעת קירות חיצוניים.

אחרי שאמרנו את האמת הפשוטה ולפיה בבחירת גורם מקצועי לביצוע שפריץ חיצוני מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר, אי אפשר להתעלם מחשיבותו בקבלת ההחלטה שלנו. ואכן, אתם לחלוטין לא אמורים לבחור ביקר ביותר מתוך הנחה שהוא גם האיכותי ביותר. בהיבט זה מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר ספקים שונים ועל פי הצורך גם לברר איתם פערי מחיר, אם קיימים כאלה. אורגד מבנים מציעה לכם כמובן שירות מקצועי ויסודי בפיקוח אנשי מקצוע על מנת להבטיח רמת איטום מקסימלית והצמדת טיח השפריץ בצורה מיטבית שתחזיק מעמד לאורך עשורים. אבל כאן זה לא נגמר. לאור ניסיונה הרבה של החברה בתחום, יודעת אורגד מבנים לבצע את המשימה גם בעלויות נמוכות שבאות לידי ביטוי במחיר שתצטרכו לשלם אתם עבור השירות. ועל כך אפשר להוסיף גם אחריות מלאה לתוצאה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30