שיפוץ בניינים בגובה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ וחידוש מבנים ובניינים הוא תחום שבפני עצמו דורש יכולות מתקדמות שאינן נדרשות בשיפוץ דירות או אפילו שיפוץ בתים פרטיים. על יכולות אלה יש להוסיף את היכולת המכרעת של עבודה בגובה. שיפוץ בניינים בגובה היא משימה שמחייבת ציוד מקצועי מתאים, ידע מקצועי מתאים והתנהלות מקצועית מתאימה בכדי להבטיח גם את היכולת לבצע את העבודה על אף שהיא מבוצעת בגובה רב בין שמים וארץ וגם את היכולת להבטיח את שלומם של העובדים ושל העוברים והשבים על פני הקרקע. אז איך מבצעים שיפוץ בניינים בגובה ומי מבצע? על כך עונים לכם המומחים של אורגד מבנים המתמחה בפרויקטים בבניינים משותפים ובביצוע עבודות בגובה רב.

אילו עבודות שיפוץ מבוצעות בגובה?

שיפוץ בניינים בגובה עשוי להישמע לכם כמו סוג של פרויקט מאוד לא שכיח, שלא אמור לגמרי לעניין אתכם, אלא שכשחושבים על זה מספיק לעומק, הרי שגם החלפת אריחי חיפוי חוץ או צביעת קירות חיצוניים במבנה משותף, שהם שני פרויקטים שכיחים מאוד, הם סוג של עבודות שיפוץ בניינים בגובה. במסגרת פרויקטי שיפוץ אלה ניתן לכלול מגוון רחב מאוד של עבודות המבוצעות על גבי המעטפת החיצונית של הבניין. זה יכול להיות איטום גג, שמהווה מקרה פרטי בו לא נדרשות יכולות מיוחדות, אך בהחלט נדרשת מדיניות בטיחות של עבודה בגובה, אבל זה יכול להיות גם מהלכים כדוגמת איטום, צביעה, טיח, שיקום בטון, שיקום ברזל, חיזוק, חיפוי וכן הלאה, שאותם יש לבצע לא רק בקומה הראשונה של המבנה אלא לכל גובהו של הבניין, מהקומה הראשונה ועד הקומה האחרונה, שלעיתים יכולה להגיע לגובה של עשרות קומות.

שיפוץ בניינים בגובה

מהן היכולות הנדרשות לצורך ביצוע שיפוץ בניינים בגובה?

שיפוץ בניינים בגובה דורש יכולות שבדרך כלל אינן מצויות בחברות שיפוץ קטנות. יכולות אלה כוללות עבודה עם פיגומים, עבודה עם מנופים, שינוע חומרי גלם ואנשים לגובה, בטיחות בעבודה בגובה ומדיניות בטיחות אותה יש ליישם ככתבה וכלשונה בכל עת בשטח. עבור אנשי שיפוצים כלליים המורגלים בעבודות שיפוץ במרחבי פנים בטוחים, העבודה בגובה בין שמים וארץ יכולה לייצר אתגר גדול, לרוב גדול מדי, שהם אינם מסוגלים להתמודד איתו, לא בהיבט הבטיחותי ובטח לא בהיבט המקצועי.

חברה כדוגמת אורגד מבנים, המציעה את כל היכולות הנדרשות לביצוע עבודות שיפוץ בניינים בגובה, חייבת להיות מסוגלת להזניק את הפרויקט ולפרוש את כל היכולות הנדרשות לצורך ביצועו, ולעשות זאת בצורה יעילה שלא תיפגע כהוא זה בתוצאות הפרויקט. לרשות חברת אורגד מבנים, ניסיון רב בעבודה בגובה, ובכלל זה מקפידה החברה על ביצוע הדרכות עבודה בגובה לעובדים, באמצעות מדריכים מיומנים ומורשים על ידי משרד העבודה. החברה מיישמת מדיניות בטיחות קפדנית, שמיועדת להבטיח את בטיחות העובדים בגובה ואת העוברים והשבים על פני הקרקע.

יחד עם זאת, יכולותיה של אורגד מבנים בתחום של שיפוץ בניינים בגובה אינן מסתכמות במדיניות הבטיחות שלה כלל וכלל. לחברה היכולת המקצועית לבצע כל סוג של עבודה על מעטפת החוץ של הבניין, בין שמדובר בעבודה שיש לבצע בגובה הקרקע או הקומה הראשונה, ובין שמדובר בקומה העשרים והשלושים של רב קומות. לצורך זאת, עושה החברה שימוש במגוון רחב של סוגי פיגומים, בהתאם למאפייני הפרויקט הספציפי ועל פי הצורך יודעת החברה לעשות שימוש גם בטכניקת הסנפלינג לביצוע עבודות נקודתיות ומערכתיות על גבי מעטפת החוץ של הבניין. ליווי הנדסי, אדריכלי ומקצועי הם כמובן חלק בלתי נפרד מניהול הפרויקט של אורגד מבנים, גם בפרויקטים של שיפוץ בניינים בגובה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30