קידוח כלונסאות

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

קידוח כלונסאות היא שיטה להנחת כלונסאות גליליות לתוך הקרקע כדי לספק תמיכת יסוד למבנים. טכניקה זו משמשת בדרך כלל כאשר יסודות רדודים מסורתיים אינם אפשריים או רצויים, כגון במים עמוקים או בקרקעות רכות. התהליך כולל שימוש במקדחים וציוד קידוח מיוחדים שיכולים לחדור דרך שכבות צפופות של אדמה וסלע כדי להגיע לעומק הרצוי. ניתן לעשות שימוש חוזר בחומר המופק למטרות אחרות, כגון מילוי סביב הערימה או שימוש בבניית סכרים וסוללות.

השלב הראשון בתהליך זה הוא בחירת אתר קידוח העומד בדרישות הפרויקט

זה כולל הערכת שכבות הקרקע והסלעים, מפלס מי התהום ומיקום כל השירותים הקיימים. לאחר בחירת האתר, מודד יערוך סקר נרחב כדי לקבל מידות מדויקות. ברגע שכל המידע הזה נאסף ומנותח, הקידוח יכול להתחיל. הערימה מוכנסת לאחר מכן לתוך החור הקדח ומאובטחת עם דיס צמנט או חומרים אחרים. זה עוזר לספק יציבות והגנה מפני עומסים חיצוניים כגון רוח, גלים ופעילות סיסמית. לאחר שהערימה מאובטחת כראוי, ניתן להתחיל בבנייה על המבנה שמעליו.

המקדחה מורידה למקומו עם מנוף ואז מתחיל לשעמם אנכית דרך שכבות האדמה והסלע

ככל שהוא נע עמוק יותר לתוך האדמה, הוא מסיר חומר כדי ליצור חור גדול מספיק עבור הערימה. כדי להבטיח שרק החומר שצוין יוסר, ניתן להשתמש במעטפת במקרים מסוימים כדי לעכב כל דבר שאין צורך להסירו. קידוח כלונסאות הוא תהליך מורכב הדורש ציוד מיוחד ומומחיות על מנת להבטיח שהוא נעשה בצורה בטוחה ויעילה. הוא מציע דרך יעילה לספק תמיכה למבנים במקומות שבהם יסודות רדודים מסורתיים אינם אפשריים. עם תכנון וביצוע נכונים, שיטה זו של תמיכת יסוד יכולה להיות אמינה ביותר ולספק בסיס חזק למבנה.למידע נוסף כנסו לאתר: https://pile-drilling.co.il/

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30