קבלני שימור מבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

נתחיל ונאמר את הדבר הבא: אם אתם הבעלים הגאים של נכס שהוגדר כנכס לשימור, ואתם מעוניינים לבצע בו פעולות שיפוץ, שימור או כל שינוי מבני שהוא, עליכם לדעת שני דברים: כל שינוי מבני שתרצו לבצע במבנה חייב להיות בתוך טווח המגבלות שחלות על מבנים המיועדים לשימור בישראל וכל שינוי שתרצו לבצע במבנה, חשוב מאוד שתעשו אותו בסיוע קבלני שימור מבנים. בישראל ישנם קבלנים רבים שיבצעו כל סוגי של שיפוץ בכל סוג של מבנה, אך מעט מאוד קבלנים שימור מבנים שיודעים לספק לכם את חבילת הערך המלאה לה אתם זקוקים בכדי להשיג את מה שאתם מבקשים מחד, ולעמוד בדרישות חוקי שימור המבנים מאידך.

חידוש מבנים

ממה נובעת הרגישות ביחס לשינויים מבניים במבנים לשימור?

מבנה לשימור הופך להיות כזה לאחר שהוגדר כמבנה מיועד לשימור על ידי המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל. למועצה זו יש את סמכות המלאה להגדיר מבנים מסוימים כמבנים המיועדים לשימור והיא עושה זאת על בסיס עקרונות של שימור ערכים היסטוריים, תרבותיים וארכיטקטוניים, שיש בהם חשיבות למדינה ולאינטרס הציבורי. כל זה טוב ויפה, אבל עבורכם כבעלי הנכס, המשמעות היא שלא תוכלו לבצע בנכס שלכם כל שינוי שתרצו לבצע. כך למשל, אם אתם רוצים להחליף את חיפוי החוץ של המבנה לחיפוי יותר מודרני, כנראה שלא תוכלו לעשות זאת מכיוון שהתצורה החיצונית של המבנה היא חלק מהערכים המרכזיים שבגינם הוגדר המבנה שלכם כמבנה לשימור. מגבלות אלה חלות לא רק על המעטפת החיצונית של המבנה, אלא גם על חלל הפנים שלו.

ומה עם הזכות שלכם על הנכס שבבעלותכם?

ובכן, המדינה אינה שוללת את זכותכם על הנכס שבבעלותכם, אבל היא כן מגבילה אתכם בשינויים שאתם יכולים לבצע בו ועם המציאות הזאת יהיה עליכם להשלים. אחרי שאמרנו את זה, ישנן טכניקות אדריכליות רבות ומגוונות לשימור מבנים ולשמירה על הערכים הארכיטקטוניים, ההיסטוריים והתרבותיים שלהם גם במסגרת פרויקט שמיועד לאפשר לכם ליהנות מנכס משופץ, מודרני ונוח יותר למגורים. העניין הוא שאת הטכניקות האלה מכירים אך ורק קבלני שימור מבנים, קרי קבלנים המתמחים בתחום שימור המבנים. אם תבחרו לבצע את הפרויקט לא עם קבלני שימור מבנים, אלא עם איש שיפוצים כלליים, צפויים לקרות שני דברים: א' אתם תבצעו פעולות שנוגדות את החוק ועלולים לשלם על כך ביוקר, בין היתר בהריסת כל השינויים והתוספות ושחזור המצב הקודם (המה גם שלא תוכלו לקבל היתרי בנייה מתאימים מלכתחילה) וב' ישנן שינויים רבים שלא תוכלו לבצע על אף שעם אנשי המקצוע המתאימים, הייתם בהחלט יכולים להכיר פתרונות חדשים ויצירתיים שעולים בקנה אחד עם חוקי ועקרונות השימור.

קבלני שימור מבנים? אורגד מבנים – מומחית בשימור מבנים

בתוך הקבוצה הייחודית והקטנה של קבלני שימור מבנים בישראל, פועלת גם אורגד מבנים המבצעת מגוון רחב של עבודות קבלניות בכל סוגי המבנים, ובכלל זה גם עבודות שימור, שיפוץ וחידוש מבנים המיועדים לשימור. לרשות החברה אנשי מקצוע בעלי ידע מתמחה בתחום השימור וידע מקצועי רב מאוד סביב שלל האפשרויות העומדות בפניכם לצורך שילוב צרכי השימור לצד צרכי המגורים שלכם במבנה. בפרויקט שימור ושיפוץ מבנים המיועדים לשימור, אורגד מבנים מנהלת עבורכם את הפרויקט כולו על פי עקרונות השימור ועל פי ההעדפות האישיות שלכם גם יחד. בכלל זה, מגבשת החברה תכנית בנייה שמוגשת לוועדה המקומית לתכנון ובנייה לצורך קבלת היתרי בנייה, ומנהלת את הפרויקט על כל שלביו, משלב התכנון, דרך שלבי הביצוע ועד שלב הגמר.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30