עבודות גובה בסנפלינג

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

ענף הבניה והשיפוצים זוכה לשדרוגים משמעותיים בשנים האחרונות, כאשר עבודות גובה בסנפלינג נכללות בתחום העבודות החדשניות והבטיחותיות בסביבת מבנים גבוהים מכל סוג. מהרים חצובים ועד גורדי שחקים, לספלינג יש כיום שימושים נרחבים המבוצעים תוך קיצור משמעותי בזמן עבודה, קיצוץ באמצעים ובציוד וגם תוך הידוק פעולות המיגון והאבטחה האישית שנדרשות לטובת העבודה.

על הדימיון לספורט האקסטרים

באופן כללי, ניתן לומר שעבודות גובה בסנפלינג מחקות את הספורט האקסטרימי שמתבצע על הרים וצוקים גבוהים ומעבירות ממנו את הרתמות, החבלים ואמצעי האבטחה אל ענף הבנייה עצמו. השוני היחידי בין סנפלינג כאקסטרים ובין סנפלינג כעבודה על מעטפת או גג הבניין, הוא שאלת התחביב. העבודה מצריכה רצינות, דיוק ומסירות רבה, אם כי בשני התחומים חובה שתימצא תשוקה בסיסית לתחום המיוחד.

https://ab-gvahim.co.il/ חברת המרכז לעבודות סנפלינג ניקוי חלונות, שיקום חזיתות בסנפלינג

מהן סוגי עבודות הסנפלינג בגובה?

ישנם סוגים רבים של עבודות גובה המתרחשות בסנפלינג, מחציבה על דפנות ההרים ועד טיפול בגגות של גורדי שחקים. צוותי הסנפלינג יכולים להתקין מעטפת חיפוי מעוצבת בזכוכית או אלומיניום סביב הבניין, לחדש את מערכת האיטום לאחר שאותרו נזילות, לטפל בגגות ירוקים, להחליף אריחים, לזגג את חלונות המבנה ועוד.

צילום:freepik

תהליכי עבודה בגובה

כל עבודה בתחום מתרחשת בשלבים ותחת תקנות עבודה ובטיחות קפדניות. לדוגמה, איטום הקירות החיצוניים במבנה ייפתח בסקירה יסודית לגבי מצב הבניין. בשלב הבא, תיבדק הרטיבות הקיימת ועומקה, כלומר עד כמה הרטיבות הצליחה לחלחל פנימה, אל תוך קירות המבנה עצמו. לאחר מכן יבוצע ייבוש וניקוי של האזורים הרטובים, תוך איתור מיקומים של אזורים "רגישים" ששכבת האיטום בהם חלשה או ישנה מידי. לאחר מכן יבוצע האיטום בהתאם לסוג עבודת האיטום עצמה.

מי רשאי לבצע את עבודות הגובה בסנפלינג?

מאחר ועבודות הסנפלינג נכללות בתחום העבודה בגובה, עליהן להתבצע רק כאשר קיימת הסמכה ספציפית לכך מטעם המשרד לבטיחות וגהות. הסמכה רלוונטית יותר לתחום המעסיק תתבצע כבר עם הקבלה לעבודה עצמה. החברה המבצעת את עבודות הגובה אמורה לכלול אישורי עבודה בגובה בהתאם לחוק ולהציג הוכחות לעבודתה על פי התקנים, לרבות החזקת ציוד מגן בעל תקן ובדיקה תקופתית רלוונטית. כמו כן, נקבע כי כל עבודת סנפלינג תהיה מפוקחת ותכלול אדם נוסף על הקרקע.

מה חשוב לוודא לפני שהחברה שהזמנתם תתחיל לעבוד?

אם אתם מזמינים אליכם חברה מקצועית לעבודה בגובה באמצעות סנפלינג, עליכם לוודא שהיא בעלת האישורים הנדרשים ושעובדיה גם הם, מוסמכים ומתאימים לעבודות אלו. בנוסף מומלץ לוודא את ניסיונה של החברה שהוזמנה, מאחר ועבודות גובה, ככל פעולה בעלת סיכון, מצריכה מיומנות רבה ועמוקה שתמנע מפגעי בטיחות ותקנה שקט נפשי מוגבר. וודאו גם שניסיונה של החברה כולל את הדרוש לכם מבחינת סוג העבודה המבוקש, לדוגמה שיקום מבנים או חיפוי קירות חיצוניים.

בסופו של דבר:

ניתן לומר שסנפלינג מהווה טכניקת עבודה מוצלחת ויעילה, בעלת קריטריונים ברורים לבעלי התפקידים ונהלי עבודתם. פעולת הסנפלינג מביאה לכך שניתן לעבוד בנוחות ולהפיק תוצאה מתאימה באיכות הגבוהה ביותר, תוך קיצור משמעותי של זמן הביצוע ולעתים גם חיסכון כספי מסוים.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30