ניקוי חזית בניין

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

ניקוי חזיתות של בניין הוא נושא מאוד רלוונטי לבניינים הממוקמים על רחובות ראשיים עם תנועת אוטובוסים ערה, אבל ניקוי חזית בניין עשוי בהחלט להידרש בכל בניין מיושן, גם אם ערפיח היא לא הבעיה המרכזית שלו. אז כמובן שהמזהם מספר אחת ממנו סובלים קירות חיצוניים במבנים משותפים ומבנים בכלל הוא ערפיח הנפלט מכלי רכב נוסעים ברחוב, אבל לאורך זמן יכולה חזית הבניין לספוח אליה חומרים מזהמים נוספים שבסופו של דבר יוצרים עליה מראה מלוכלך ומזוהם. בין החומרים האלה אפשר למצוא אפילו מים. מים שחודרים אל תוך אבני החיפוי ולאורך זמן יוצרים סימני רטיבות כהים שצוברים אבק והופכים למעין כתמים בוציים על פני חזית הבניין. אז מתי נדרש מהלך של ניקוי בניין, איך מבצעים אותו ומי מבצע אותו? על כך עונים לכם המומחים של אורגד מבנים, המתמחה בכל עבודות מעטפת החוץ של מבנים משותפים וחידוש מבנים בכלל.

מתי נדרש ניקוי חזית בניין?

ובכן, ניקוי חזית בניין הוא מהלך שמבוצע ממניעים אסתטיים נטו ועל כן ההחלטה על הזנקת פרויקט ניקוי כזה היא החלטה סובייקטיבית שיכולים בעלי הנכסים בבניין לקבל לכאן או לכאן. יחד עם זאת, בעיקר בשנים האחרונות כאשר רשויות רבות ברחבי הארץ משקיעות משאבים רבים בהתחדשות עירונית, ייתכן מאוד שמצב חזית הבניין יגיע למצב כזה שיוביל להתערבות של הרשות המקומית בדרישה מבעלי הנכסים בבניין לנקות את החזית לאור הפגיעה שלה בסביבה ובנוף העירוני. כמו כן, לכלוך וזיהום על חזית בניין יכולים להצביע פעמים רבות על בעיות עומק שמתפתחות או עתידות להתפתח על גבי החזית ואפשר בהחלט להתייחס אליהם כמעין סימפטום שמחייב בדיקה של מצב החזית לפני החמרה. כך למשל, אם הבניין סובל מסימני רטיבות משמעותיים, כנראה שישנה בעיית איטום מערכתית בחזית המבנה ולא ירחק היום בו המים יתחילו לחדור אל הדירות בבניין ולייצר סימני רטיבות. במצב זה, יכולים המים לגרום גם לפגיעה בקירות השלד של המבנה ולערער את החוזק המבני שלו. על כן, כאשר ישנם סימנים משמעותיים של זיהום המחייבים ניקוי בניין, כדאי לפחות לבדוק את מצב החזית.

ניקוי חזית בניין

כיצד מבוצע ניקוי חזית בניין ומי מבצע?

התהליך של ניקוי בניין יכול להיראות מאוד שונה ממקרה למקרה. עיקר הפרויקט מבוסס על הקמת פיגום או שימוש בפיגום ממוכן בכדי לנוע על פני חזית הבניין ולבצע שטיפה יסודית של הבניין באמצעות לחץ מים ושילוב חומר ניקוי עדין. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם ניקוי שטחי אינו מספק את התוצאה הרצויה. במקרים אלה ייתכן שיהיה צורך לבצע החלפה של אריחי החיפוי או צביעת בניין. היקף הניקוי תלוי בהיקף הלכלוך ובגורם המזהם שבגינו נדרש הניקוי מלכתחילה. את ההחלטה על כך חשוב לקבל בליווי גורם מקצועי המתמחה בתחום, כדוגמת חברת אורגד מבנים. החברה מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות על המעטפת החיצונית של מבנים משותפים לרבות ביצוע פרויקטים בגובה רב. עוד לפני תחילת הפרויקט, מבצעים המומחים של אורגד מבנים ניקוי נקודתי באזור מוגבל של המבנה ובהתאם לתוצאות הניקוי, נותנים המלצה ללקוח לגבי מהלך הניקוי המומלץ. במרבית המקרים ניתן לסיים את המהלך של ניקוי חזית בניין באמצעות שטיפת לחץ בלבד, אך אם נדרשות פעולות נוספות, מקפידה אורגד מבנים ליידע את הלקוח על כך, עוד לפני שיוצאים לדרך, לפני שמקימים את הפיגום ולפני שמבצעים את העבודה שבסופו של דבר לא צפויה להביא את התוצאה הנדרשת.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30