מחדשים את הלובי: איך בוחרים איש גבס להתקנת תקרה בלובי?

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -050-3970389

אם תרצו או לא, הלובי הוא הפנים של הבניין שלכם ולא משנה כמה תשקיעו בניקיון חדר המדרגות (שזה דבר חשוב בפני עצמו), לובי מתוחזק, יעשה את הרושם הטוב ביותר.

אחת האפשרויות לשדרוג כמעט כל לובי בבניין הוא באמצעות עבודות גבס כשאחת הטכניקות המועדפות היא תקרת גבס, אך כדי להגיע אל התוצאות הרצויות, חשוב להבין תחילה איך לעשות את זה באופן הנכון וכיצד לבחור קבלן גבס אמין ומקצועי.

תקרת גבס בלובי – מה היתרונות?

האמת היא שתקרות גבס בפרויקטים חדשים זה סטנדרט די בסיסי שבלעדיו הלובי שלכם היה נראה מיושן. אך מה קורה בבניינים ישנים יותר? שם מומלץ להתקין תקרה מגבס מכמה סיבות שיכולות לסייע לכם לשנות את פני הלובי:

התקנת תאורה שקועה – הסתכלו על התאורה המיושנת שמותקנת בתקרה של הלובי שלכם. נראה לא טוב, נכון? באמצעות תקרת גבס, תוכלו להתקין תאורה שקועה ומעוצבת, כזו שתקפיץ את הלובי שלכם כמה דרגות למעלה מבחינת העיצוב.

התקנת רמקולים נסתרים – בפרויקטים החדשים פתרונות הגברה הפכו לסטנדרט של ממש. מעבר לעובדה שניתן להעביר הודעות דרך מערכת הקריזה, תוכלו לנגן בקביעות מוזיקת רקע שתנעים את אוזני העוברים והשבים.

התקנת קרניז – במילה אחת, וואו. אם אתם מתקינים קרניז בלובי של הבניין, אתם הולכים להפוך את הלובי שלכם ליפה ביותר בשכונה. הקרניז הוא למעשה תוספת גבס שמחברת בין התקרה של הלובי לקירות ויוצר אשליה של תלת ממד. שלבו פס לד צבעוני בקרניז ואתם מסודרים.

הסתרה של חוטי חשמל – לא משנה כמה הלובי שלכם יהיה יפה, אם חוטי החשמל או התאורה יהיו גלויים, לא עשיתם בזה שום דבר והלובי שלכם יראה רע מאד. באמצעות תקרת הגבס תוכלו להסתיר את כל האלמנטים שעושים לא טוב בעין ופוגעים במראה הנקי של הלובי.

תחזוקה קלה – בניגוד לבנייה רגילה מבטון, התחזוקה של הגבס קלה הרבה יותר ובמידה ונדרשים תיקונים, מאד קל לבצע אותם באמצעות שפכטל גבס.

איך בוחרים קבלן גבס?

הנמכת תקרה בלובי של בניין זה לא משחק ילדים ואתם צריכים לבחור קבלן גבס אמין ומקצועי, שעובד לפי קני הבטיחות הדרושים. בחרו בעל מקצוע שיש לו ניסיון בתחום עבודות הגבס בכלל, ובהנמכות תקרה בפרט. הנמכת תקרה בלובי זה ממש לא הזמן להתעסק עם חובבנים.

קראו את כל חוות הדעת וההמלצות על בעל המקצוע, במידה ויש לכם ספק לגביו אל תזמינו אותו. זה גם בדיוק הזמן לפנות ללקוחות קודמים שלו ולשאול אותם האם הם היו שבעי רצון העבודה שלו.

בסופו של דבר אתם צריכים לוודא שמדובר באיש מקצוע אמין, כזה שנוהג לעמוד בזמנים, לבצע עבודה מקצועית ולגבות מחיר הוגן על העבודה.

הזמינו את קבלן הגבס אליכם לבניין על מנת לקבל הצעת מחיר מבוססת שלוקחת בחשבון את כל מרכיבי העבודה. אם תיקחו הצעת מחיר טלפונית ותסתמכו עליה, אתם עלולים מהר מאד לחוות עוגמת נפש כשהמחיר יקפוץ במהלך העבודה.

בצעו סקר שוק ובדקו כמה מקובל לגבות על הנמכת תקרה לפי מטר. ככל שתגיעו עם יותר ידע מקצועי בתחום, כך יהיה לכם קל יותר להתנהל מול קבלן הגבס.

בנוסף, ודאו האם קבלן הגבס נותן אחריות על העבודה שלו. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו בתום העבודה אתם מגלים ליקויים ואין לכם למי לפנות בשעת הצורך. את האחריות דרשו לקבל בכתב, מה שלא כתוב פשוט לא קיים…

אנו סבורים שבחירה בתקרת גבס בלובי היא אפשרות נהדרת ומאמינים שבחירת איש גבס לבניית תקרה, על פי הנקודות שסקרנו, יכול לסייע לכם להתמקד בעיקר ולמצוא בעל מקצוע ראוי שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו