כמה עולה צביעת בניין?

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

העלות של פרויקט בנייה, שיפוץ, שיקום או חידוש מבנים, נקבע תמיד בהתאם לשני פרמטרים מרכזיים: היקף ומורכבות העבודות שיש לבצע במסגרת הפרויקט ועלות חומרי הגלם הנדרשים להשלמת הפרויקט. דברים אלה נכונים גם כאשר מבקשים להבין כמה עולה צביעת בניין. פרויקט צביעת בניין יכול להתקיים בכמה רמות שנות, החל מצביעה בסיסית של חלל הפנים של הבניין ועד צביעת חוץ של מעטפת בניין שגם סובל מבעיות מהותיות במעטפת. בשורות הבאות מספרים לכם המומחים של אורגד מבנים על האפשרויות לניהול פרויקט צביעת בניין ועל ההשלכות הכלכליות של אפשרויות אלה על עלות הפרויקט.

היקף ומורכבות הפרויקט

צביעת בניין יכולה להתייחס לצביעה של חלל הפנים של הבניין, קרי צביעת חדר המדרגות ולובי הבניין בלבד. במקרה כזה, מדובר בפרויקט פשוט וזול למדי שאותו יכול לבצע כל צבע מקצועי. את כל משימות הפרויקט ניתן להשלים עם צבע פנים רגיל, באמצעות סולם ובתוך ימים בודדים בלבד. במקרה הזה השאלה כמה עולה צביעת בניין תיענה בסכום סטנדרטי שמבוסס על עלות למ"ר קיר. יחד עם זאת, צביעת בניין יכולה להתייחס גם לצביעה של מעטפת החוץ של הבניין. במקרה כזה, כבר מדובר בפרויקט שההיקף שלו ורמת המורכבות שלו לא דומים לכלום מול צביעת פנים של הבניין. בפרויקט כזה יש להקים פיגום שמאפשר להגיע לכל פינה ופינה על פני המעטפת של הבניין. בפרויקט כזה יש לבצע הכנה יסודית וארוכה לפני שמתחילים בכלל למרוח את הצבע. בפרויקט כזה עשויות להידרש עבודות לתיקון פגמי בטון וברזל, סתימת סדקים ותיקוני טיח לפני שמורחים את שכבת הצבע הראשונה. בפרויקט כזה נדרשים שורה של מהלכים משלימים כמו איטום בניין, איטום חלונות, צביעת מעקות וסורגים, החלפת מסתורי כביסה, סידור צנרת חוץ וכדומה, וכל זה מתבצע בגובה רב בין שמים וארץ.

צביעת בניין מחיר

בפרויקט כזה העלות הכוללת יכולה לעשות ניתור משמעותי ביחס לעלות של צביעת פנים וגם הגורם המקצועי שיכול לבצע אותו צריך להיות גדול יותר, מקצועי יותר ומנוסה יותר. גורם מקצועי שיודע לעבוד עם פיגומים, לנהל פרויקט בעל היבטים הנדסיים משמעותיים, לבנות תכנית בנייה ולהגיש אותה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה לצורך קבלת היתרי בנייה לפרויקט הצביעה. במקרה הזה השאלה כמה עולה צביעת בניין תיענה במספר גבוה הרבה יותר מזה של צביעת פנים לבניין.

מומחים לצביעת בניין במחירים הוגנים

אם מה שאתם מעוניינים לבצע זה בעצם צביעה של הבניין כולו, לרבות מעטפת הבניין החיצונית, אתם רוצים להקדיש מעט זמן לאיתור הגורם המקצועי המתאים, הן מבחינת היכולות המקצועיות שלו, היכולת שלו לעבוד עם פיגומים והיכולת שלו לנהל פרויקט בהיקף נרחב כזה והן מבחינת היכולת שלו להציע לכם מחיר הוגן וריאלי, שגם לאחר חלוקתו בין כלל דיירי הבניין, הוא יהיה סביר ואפשרי עבור כל אחד מדיירי הבניין, כך שאכן תוכלו להשיג הסכמה רחבה מצד הדיירים ליציאה לדרך.

חברת אורגד מבנים מתמחה בביצוע פרויקטים נרחבים במבנים משותפים ובכלל זה צביעת בניין, הן פנימית והן חיצונית. החברה מנהלת עבורכם את הפרויקט מא' ועד ת', מגיבוש כלל הדיירים לטובת המשימה, דרך העמדת ליווי הנדסי ואדריכלי לפרויקט, גיבוש תכנית בנייה, השגת היתרי בנייה, הקמת פיגומים, העמדת המומחים הנדרשים לשלבי הביצוע וניהול הפרויקט לכל אורכו עד שלב המסירה. מאחר שגם מאוד חשובה לכם השאלה כמה עולה צביעת בניין, ובצדק, כדאי לדעת שאורגד מבנים היא חברה שבאופן שיטתי מציעה מחירים תחרותיים והוגנים לכל סוגי הפרויקטים המבוצעים על ידה.

פרויקט צביעת בניין משותף יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה, בהתאם לגודל הבניין, מצבו בנקודת הזינוק וכמובן היקף העבודה הנדרשת בחלל הפנים ובמעטפת החוץ. פרמטרים אלה משפיעים לא רק על האופן בו יתוכנן הפרויקט ועל זמן הביצוע הנדרש עבורו, אלא בראש ובראשונה גם על העלות שלו לבעלי הנכסים בבניין. בהזנקת פרויקט צביעת בניין מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר, אבל הוא בהחלט אחד הפרמטרים החשובים שעליכם לקחת בחשבון ולבטח אינכם צריכים לקפוץ על כל הצעה שנותנים לכם מבלי לבדוק אפשרויות נוספות. מה משפיע על העלות של פרויקט צביעת בניין משותף? על כך עונים לכם המומחים של חברת אורגד מבנים המתמחה בצביעת מבנים, הן בחללי הפנים והן במעטפת החוץ שלהם.

הגורמים המשפיעים מחיר צביעת בניין

בהזנקת פרויקט צביעת בניין מחיר הפרויקט נקבע בראש ובראשונה בהתאם להיקף וסוג העבודה המבוצעת במסגרתו ובכך אנו מתכוונים לשני אלמנטים מרכזיים: צביעת חלל פנים מול צביעת מעטפת חוץ. צביעת חלל פנים היא משימה פשוטה יחסית שאותה יכול להשלים גם צבע כללי עצמאי. יחד עם זאת, כאשר נדרשת במסגרת הפרויקט, גם צביעה של מעטפת החוץ של הבניין, הפרויקט הופך למורכב הרבה יותר, הוא דורש פרישה של פיגומים, עבודת הכנה על המעטפת, ביצוע תיקוני בטון וברזל, שיקום של מרפסות, מעקות בטיחות, סורגים, צנרת חוץ וכדומה, כשהצביעה עצמה היא רק שלב אחד בתהליך כולו. צביעת מעטפת החוץ של הבניין מגלמת בתוכה מורכבות לוגיסטית גבוהה לאור הצורך לעבוד בגובה ולהגיע לכל פינה של מעטפת הבניין, אך גם מורכבות שנובעת מהיקף הפעולות הנדרשות לביצוע במסגרת תהליך הצביעה וכמובן שטח הפנים הגדול של מעטפת הבניין, שאותו לכסות בצורה מלאה במסגרת פעולות אלה. בהיבט זה, פערי המחירים בין צביעת פנים וצביעת חוץ יכולים להגיע לא לעשרות אחוזים ולא למאות אחוזים, אלא לאלפי אחוזים.

סיכום צביעת בניין

גורמים נוספים שיכולים להשפיע על העלות של צביעת בניין משותף כוללים את נקודת הפתיחה של הפרויקט. במבנים שבהם אין ליקויים פונקציונליים או בטיחותיים, והצורך בהזנקת הפרויקט הוא בעיקרו אסתטי, הרי שמורכבות הביצוע תהיה נמוכה יותר מאשר בפרויקט בו יש לתת מענה גם לליקויים בטיחותיים כמו חורים בבטון של קירות השלד, שיקום ברזל, סתימת סדקים, תיקוני טיח וכן הלאה. כל אלה דורשים עבודה יסודית יותר עם היבטים הנדסיים נרחבים ובליווי צמוד של מהנדס בניין מוסמך.

איך תחליטו מהו היקף הפרויקט הנדרש לכם ומהו התקציב שיהיה עליכם להכין עבורו?

ובכן, ההחלטה לגבי היקף הפרויקט, קרי ביצוע של צביעת פנים בלבד או צביעת פנים וחוץ גם יחד, היא החלטה סובייקטיבית שאותה אתם צריכים לקבל ביניכם ובין עצמכם, בהסכמה עם כלל הדיירים בבניין. יחד עם זאת, לפני שאתם מקבלים את ההחלטה, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מחברה מקצועית המסוגלת לבצע את כל הפעולות הנדרשות בפרויקט הנרחב ביותר, לרבות צביעת חוץ של הבניין.חברת אורגד מבנים תסייע לכם להבין יותר לעומק את המשמעויות של כל פעולת צביעה בחלל הפנים ובמעטפת החיצונית, ותפרט בפניכם את נושא העלויות בצורה יסודית. לאורגד מבנים ידוע שבמסגרת פרויקט צביעת בניין משותף מחיר הוא נושא חשוב שיכול להכריע את הפרויקט לכאן או לכאן, ולכן מספקת לכם החברה גם שירותי ניהול פרויקט במסגרתם מנהלת החברה את תקציב ולוחות הזמנים של הפרויקט על מנת להבטיח מינימום עלויות ללא חריגות והוצאות בלתי צפויות שיכולות להקפיץ את המחיר כלפי מעלה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30