כמה עולה לפנות גג אסבסט

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

על פי חוק האסבסט למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, כל עבודת בנייה אשר כרוכה באסבסט מחייב היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר המדובר נדרש בשל הסיכון הרב שנגרם עקב שחרור סיבי אסבסט לסביבה. שחרור זה יכול לפגוע בבריאות של העובדים והאוכלוסייה אשר שוהים בקרבת המקום ועל כן, יש לנקוט באמצעי בטיחות. גם לצורך פינוי גג אסבסט יש צורך לבחור בחברה בעלת הסכמה ורישיון לבצע את העבודה שכן, עבודה מעין זאת עלולה להוות סיכון לעוברים ושבים.


פינוי אסבסט – על מה חשוב להקפיד?

עבודת פינוי אסבסט חייבת להתבצע על פי הנהלים. ראשית כל, יש לסגור את אזור העבודה. שנית, יש להשתמש בציוד מיגון מתאים. מעבר לכך, יש צורך לבצע מעקב רפואי שוטף לעוסקים במלאכה ולמדוד את ריכוז סיבי האסבסט שמרחפים באוויר בסיום העבודה. כמו כן, בהתאם לנהלים ולתקנים של הועדה הטכנית הבין משרדית לאבק מזיק, מתבצע פינוי האסבסט לאחר אריזתו המקצועית וזאת בכדי למנוע ריחוף של סיבים באוויר. הפינוי מתבצע אך ורק לאתרים ייעודים הרלוונטיים לקליטה והטמנה של פסולת אסבסט.


כמה יעלה לכם פינוי גג אסבסט?

מחיר פינוי גג אסבסט משתנה בהתאם לפרמטרים שונים כגון:

גודל השטח- מרבית עבודות הפינוי יתבצעו בפרמטר של עד 50 מ"ר. בעבודות מעין אלה יש להזמין קבלן מורשה, בעוד שבעבודות גדולות יותר יש צורך להזמין בעל מקצוע מורשה המתמחה באופן ספציפי בפינוי אסבסט ולא בשירותים נוספים וזאת בשל העובדה שלבעל מקצוע מעין זה יש את ציוד הבטיחות והמיוחד והרלוונטי לצורך התמודדות עם שטחים גדולים, כמו פינוי אסבסט – בית פלוס.

גישה לגג- מרבית הפעמים הגישה לגג איננה נוחה ועל כן, המחיר ישתנה גם הוא בהתאם לפרמטר זה. אם הגישה מוגבלת ובשל כך, יש קושי להגיע עם המשאית המיוחדת לפינוי הלוחות עד פתח הבניין, כך צפוי השירות לעלות לכם סכום כספי גבוה יותר משירות המוצע לבניין אשר הגישה אליו נוחה.

הרכבת גג חדש- שירות הפינוי מתומחר בנפרד מהשירות שכולל הרכבת גג חדש. אם אתם מעוניינים מעבר לפינוי גג האסבסט להחליף אותו בגג חדש, משתלם להשתמש באותו בעל מקצוע עבור עבודת ההחלפה לאחר עבודת הפינוי ועל כן, יש לבקש ממנו הצעת מחיר תמורת פינוי האסבסט כולל החלפה בגג חדש.


מהו טווח המחירים?

על אף שכאמור מדובר על עלות המשתנה בהתאם לפרמטרים שונים, הרי שעבודות סטנדרטיות של פינוי אסבסט בגג עד 50 מ"ר יעלו בין 400 ל500 ₪. מדובר על שירות שכולל את החלפת הגג והרכבת גג חדש, כל עוד הנגישות גבוהה ואין שום בעיה של בטיחות. עבודות מורכבות יותר עלולות להגיע לאלפי שקלים והן לא תמיד כוללות את החלפת הגג בחדש. לכן, חשוב מאוד שתבחנו מראש כמה יעלה לכם השירות בהתאם לפרמטרים השונים העומדים על הפרק וכמובן, שחשוב מאוד שלא להתפשר על חברה פחות מקצועית ואמינה רק בשל מחיר זול יותר שהיא מציעה לכם.

לפינוי אסבסט לחץ כאן

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30