טיפים לתליית טלוויזיה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

כיום לא מעט אנשים מחליטים לתלות את הטלוויזיה שלהם. בעבר, כאשר היה מדובר על מכשירי טלוויזיה גדולים ומסורבלים, היה צורך להביא עבורם רהיט ייעודי על מנת להציב אותם בבטחה ולאפשר לבני הבית לצפות בטלוויזיה, אולם בעידן שבו הטלוויזיות דקות, אין ספק כי תליית הטלוויזיה היא הדבר הטוב ביותר עבור כל בית. יחד עם זאת, רבים חוששים לתלות את הטלוויזיה שלהם שכן, הם לא יודעים האם מספיק בטוח לתלות את הטלוויזיה וכן, האם תליית טלוויזיה היא דבר שמתאים לכל גיל.


כיצד תולים טלוויזיה?

תליית טלוויזיה מתבצעת כיום באמצעות זרוע ייעודית. כיום ניתן למצוא מתקן צמוד קיר אשר לא מעט משתמשים בו בעיקר לחדר הסלון שכן, צופים בסלון בטלוויזיה בישיבה. מתקן זוויתי שהוא מתקן שמאפשר הטיה של עד 15 מעלות של מסך הטלוויזיה לכיוון המבט של הצופה. לרוב מדובר על מתקן ייעודי עבור חדרי השינה שכן, לא פעם צופים בהם בטלוויזיה בשכיבה. זרוע נוספת היא זרוע מתכווננת מפרקית שהיא זרוע בעלת מרפקים אשר נצמדת לקיר ומעניקה את היכולת להרחיק את הטלוויזיה ולסובב את הטלוויזיה. זרוע זו רלוונטית לתליית טלוויזיה במרפסת, במטבח, בפינת אוכל ועוד.


האם זרוע לתליית טלוויזיה מתאימה גם לקיר גבס

כאשר מדובר על זרוע מפרקית, לא כדאי לנסות לתלות אותה על קיר גבס באופן עצמאי שכן, הגבס לא יעמוד בעומס מומנט המשקל. במקרים מסוימים מתקין מקצועי יוכל לתלות מסכים עד 37 אינץ על ידי מציאת הניצב שעובר בתוך קיר גבס. באופן עקרוני, כאשר מתקינים לוחות גבס, שלד הגבס עשוי מתכת וניצב על כל כמה סנטימטרים לרוחבו של הקיר ועל כן, יש למצוא את הניצב, כאשר מדובר על משימה פשוטה לבעל מקצוע ולאחר שמאתרים את הניצב ניתן להתקין זרוע מתכווננת על הניצב עצמו. יחד עם זאת, חשוב מאוד לדעת שלא ניתן להתקין כל סוג של זרוע או כל סוג של מסך על קיר גבס. חשוב למצוא מתקין שימכור הן את המתקן והן את ההתקנה במחיר אטרקטיבי.


טיפים לתליית טלוויזיה

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לתלות טלוויזיה על קיר גבס בצורה הטובה ביותר

ראשית כל, במידה ואתם מהססים לא כדאי לתלות טלוויזיה לבד. ניתן להסב נזק פיזי בלתי הפיך לטלוויזיה או לבני הבית

כאשר מדובר על נישת גבס, חשוב תמיד להשאיר רווח של עד 5 סנטימטר לפחות מכל הצדדים

על אף שמדובר על 4-6 חורים בקיר בלבד, אם לא מתאימים את הדיבלים והברגים לסוג הקיר עלול להיגרם נזק למכשיר הטלוויזיה או שאפשר לפגוע בקיר באופן שישפיע על מיקום הטלוויזיה.

לא כדאי לסמוך על הברים והדיבלים שמגיעים עם מתקן התלייה שרכשתם, בדרך כלל הם יהיו תקניים אך לעיתים יהיה צורך בדיבלים וברגים חזקים ואמינים יותר מאלו שמגיעים בסט.

ניתן לתלות כל מסך עד 50 על קיר גבס ללא מייצבים ותומכים, אלא באמצעות דיבלים מיוחדים שמותאמים לכך. מתקין מקצועי ומנוסה אמור להחזיר ברשותו דיבלים.

הטיפ החשוב ביותר הוא לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר עבור תליית טלוויזיה אשר יסייע לכם להתקין את הטלוויזיה שלכם במצב הבטוח והטוב ביותר.

 

בשיתוף עם חברת טופז תליית טלויזיות.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30