השכרת פיגומים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

בכל פרויקט בנייה ובלא מעט פרויקטים של שיפוץ כללי אפשר למצוא לפחות סוג אחד של פיגומים. הפיגומים הם מתקנים מודולריים שתפקידם הוא לאפשר עבודה בטוחה ונוחה בגובה ואת המשימה הזאת ניתן למלא באמצעות סוגים שונים של פיגומים. מהו סוג הפיגום המתאים לפרויקט שלכם? האם ישנה אפשרות לשכור פיגום קטן ונייד למשימות מצומצמות? איך מובילים את הפיגום, איך מתקינים אותו ואיך מפרקים אותו? מי מציע את השירות של השכרת פיגומים?על שאלות אלו ועוד תוכלו לקרוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

 

מהו סוג הפיגום המתאים לכם?

לפני שאתם מגיעים לגורם מקצועי המציע את השירות של השכרת פיגומים, עליכם לקבל החלטה לגבי סוג הפיגום המתאים לכם. ישנם לא מעט סוגים של פיגומים כמו פיגום זקפים, פיגום נייד, פיגום תלוי, פיגום שנצמד לקיר וכן הלאה. ישנם פיגומים שנשענים על הקרקע ומתאימים בעיקר לאזורים בנויים או בעלי קרקע יציבה לעומת פיגומים תלויים שמתאימים לאזורי בנייה ולאזורים בהם הקרקע אינה יציבה או אינה מיושרת. לפני שאתם שוכרים פיגום, חשוב לקבל החלטה על סוג הפיגום המתאים לכם ואת ההחלטה הזאת יש לקבל בסיוע מהנדס בניין וקבלן ביצוע ובאישורם. במקרים של עבודות בגובה עד 6 מטרים, תוכלו להיעזר גם בפיגום נייד, אם כי גם פיגום כזה לא מתאים לכל משימה בגבהים אלה.

 

איך מובילים, בונים ומפרקים את הפיגום?

פיגום הוא אמצעי עבודה בטוח מאוד ובתנאי שהוא מתוחזק, מטופל ונבנה על פי כל התקנים הנדרשים. על פי החוק, בניית פיגום חייבת להתבצע על ידי גורם מורשה בלבד. זאת אומרת, שלא משנה אם יש לכם מהנדס בניין, קבלן ביצוע או כל איש מקצוע אחר, את הפיגום יכול לבנות עבורכם אך ורק בונה פיגומים מורשה. במרבית המקרים, הגורם המקצועי שמציע את השירות של השכרת פיגומים, יהיה גם הגורם המקצועי שיוביל אליכם ומכם את הפיגום הנדרש, יעמיד לרשותכם את איש המקצוע המתאים לבניית הפיגום וכמובן את אותו האיש שגם יפרק את הפיגום בתום הפרויקט. בכל מקרה, חל איסור מוחלט לבנות את הפיגום באופן עצמאי, גם לא באמצעות קבלן ביצוע שאין לו רישוי מתאים. יחד עם זאת, במקרים רבים קבלני ביצוע מחזיקים בעצמם או דרך אחד העובדים שלהם את הרישוי המתאים להקמת פיגומים וגם את העניין הזה יהיה עליכם לברר לפני כן, שכן אין שום סיבה שתשלמו עבור שירות חיצוני כזה אם היכולת לבנות את הפיגום באמצעות אנשי המקצוע שלכם כבר קיימת אצלכם.

שימו לב, שגם פיגום נייד הוא פיגום שמובל אליכם כשהוא מפורק ושאותו יש לבנות בבית הלקוח בהתאם לגובה הנדרש ולתנאים בשטח. על כן, גם במקרה של השכרת פיגומים בפורמט הנייד, יהיה עליכם להיעזר בשירותיו של בונה פיגומים מורשה כמו זקיף פיגומים.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30