החלקות בטון

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -050-3970389

 

אם שמעתם לא פעם על החלקת בטון, אם החלטתם לבצע החלקת בטון ואתם מעוניינים להבין כיצד התהליך מתבצע ובמה בעצם מדובר, ואם אתם תוהים מה היתרונות של החלקת בטון וכמה זה יעלה לכם, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא שיעניק לכם את המידע אודות החלקות בטון בחסות מרכז הבטון הישראלי.


החלקות בטון – במה מדובר?

בטון תמיד היה וכנראה שגם תמיד יישאר אחד מחומרי הבנייה הכי פופולאריים ומבוקשים בשוק וזאת בשל העובדה שהוא מהווה חומר בנייה חזק, איכותי ויציב. יחד עם זאת, אלמנט הדקורטיביות והעיצוב בהחלט חסר כאשר מדובר על בנייה בבטון. החלקת בטון נכנסה לתודעה רק בשנים האחרונות. מדובר על תהליך אשר רלוונטי במידה ומעוניינים לבצע סוג של ריצוף עם רמת גימור חלקה ומבריקה שמשדרג באופן ניכר את המראה של הרצפה. באמצעות החלקת בטון בלתי אפשרי להבחין היכן ממוקמת רצפת בטון. כמובן שהתהליך צריך להתבצע בצורה מקצועית ומנוסה על מנת שהתוצאה שתתקבל תהיה ייחודית ומרשימה. הרעיון שעומד מאחורי החלקות בטון בעצם הוא שניתן לשנות את היציקה הבסיסית ולשדרג אותה מבחינה דקורטיבית ופרקטית.


היכן ניתן ליישם החלקת בטון?

בעיקרון ניתן ליישם החלקות בטון כמעט בכל חלל לרבות אזורים פנימיים בבית כגון: במטבח, בסלון ואפילו בחדר השינה. גם בחללים חיצוניים כמו בחנויות, שבילים שמובילים לכניסה לבית, אזורים מסחריים, מרפסות ועוד, החלקת בטון רלוונטית מאוד. החלטת בטון יכולה להיצור אווירה, להסליט רהיטים מסוימים בחלל ואף להבליט גוונים שונים בחלל. אין ספק כי החלקת בטון מהווה כיום דבר שלא מעט אנשים בוחרים בו בתהליכי שיפוץ או בנייה.


כיצד מבצעים החלקת בטון?

החלקת בטון היא תהליך רב שלבי שדורש מקצועיות, ניסיון וידע רחב היקף בתחום. התהליך מתחלק לכמה שלבים: ראשית כל מכינים את השטח המיועד. לעיתים הכנת השטח דורשת את פירוק הריצוף הקיים וכן פירוק האריחים לאתר פסולת. המשטח חייב להיות ישר ומהודק בצורה המקצועית והטןבה ביותר. בשלב הבא יש ליצור את הבטון, כאשר מדובר על בטון משופר החלקה ולא בבטון רגיל. בשלב הבא יש לפלס את הבטון לגובה הדרוש ולאחר מכן, יש לייבש אותו עד 90 אחוזי ייבוש וזאת בכדי שיהיה ניתן להחליק אותו. לאחר שלב זה מתחילים לשלב חומר מקשה באבקה ולאחר מכן מפזרים את הצבע שנבחר על הבטון עצמו. בשלב הסופי מחליקים את הבטון באמצעות מכשיר שנקרא הליקופטר.


כיצד בוחרים אנשי מקצוע עבור החלקת בטון?

החלקות בטון חייבות להתבצע בצורה המדויקת, המקצועית, האיכותית והמנוסה ביותר שיכולה להיות ועל כן, אם אתם מעוניינים בהחלקת בטון, יש לברר איזו חברה מציעה שירות מקצועי. יש צורך לבדוק מהו הותק והניסיון שיש לחברה בתחום זה והאם יש לה מוניטין והמלצות. כדאי לראות עבודות החלקת בטון אחרות שהחברה ביצעה וזאת בכדי להבין את איכות העבודה ואופן העבודה שלה.

 

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

כמה עולה לפנות גג אסבסט

  שליחה על פי חוק האסבסט למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, כל עבודת בנייה אשר כרוכה באסבסט מחייב היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר המדובר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

כמה עולה לפנות גג אסבסט

  שליחה על פי חוק האסבסט למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, כל עבודת בנייה אשר כרוכה באסבסט מחייב היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר המדובר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו