שיפוץ חיצוני בבית שמש: טיפים שיאפשרו לכם להתחיל מיד

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

 שיפוץ חיצוני בבית שמששיפוץ חיצוני לבית הוא פרויקט משתלם מבחינת השקעת הזמן והכסף. ניתן לתכנן פרויקט מלא של שיפוץ חיצוני בבית שמש, או לחדש את מראה הבית שלכם לפני מכירה חוזרת, אבל תחילה יש להחליט על סוג השיפוץ שיתבצע בעדיפות כדי לקבל את התשואה הגבוהה, הן מבחינה אישית והן מבחינה כלכלית

מכיוון שפרויקט שיפוץ חיצוני הוא הסיכוי היחיד שיש לכם ליצור רושם ראשוני מושלם, כדאי שתתכננו היטב את הפרויקט. המראה החיצוני של הבית מאפשר גם לאורחים, לדיירים ולרוכשים פוטנציאליים לקבל מושג ברור לגבי המראה הפנימי של הבית.

אז כשהמטרה היא להעלות את ערך הנכס או לשפר את האסתטיקה הכללית שלו, יש המון אפשרויות של שיפוץ חיצוני בבית שמש שיסייעו להגשים את החלום שלכם.

שיפוץ חיצוני בבית שמש ניתן לחלק לשני סוגים:

 1. שיפוץ חיצוני בבית שמש לבנייני מגורים, משרדים וגורדי שחקים
 2. שיפוץ חיצוני בבית שמש לבתים פרטיים צמודי קרקע

שני התהליכים שונים לגמרי זה מזה. ראשית כל, שמדובר בשיפוץ חיצוני בבית שמש לבנייני מגורים או בניין שיש בו כמה קומות, יש צורך בהקמת פיגומים, בכדי שהעובדים יוכלו לבצע את המלאכה כמו שצירך ולהגיע ברמת נגישות יחסית גבוהה לכל האזורים הדורשים תיקונים, שיפוצים וכדומה. לעתים ניתן לעשות שימוש בשיטת הסנפלינג וככה בעצם להימנע מהצורך בהקמת פיגומים הנחשבת למסובכת ויקרה. לעומת זאת, בשיפוץ של בית עם קומה אחת, אין צורך בהקמה פיגומים

הסיבות לביצוע שיפוץ חיצוני בבית שמש

ובכן, יש כמה סיבות שבעקבותיהן ניתן או לפעמים אף רצוי לבצע שיפוץ חיצוני בבית שמש

 1. תחזוקה ואחזקה כל מבנה באשר הוא, מהישן ביותר ועד החדש ביותר, זקוק במידה כזו או אחרת לתהליכי תחזוקה ואחזקה. כל מבנה חשוף לנזקי הזמן, כל מבנה חשוף לנזקי מזג האוויר כמו רוחות, גשמים, שמש ועוד. ככל שהזמן עובר, החומרים שמבססים את יציבות המבנה כמו טיח, בטון, ברזלי זיון נשחקים ולכן לעתים יש צורך בביצוע עבודות שיפוץ ו/או שיקום
 2. בטיחות- יש מבנים שכתוצאה מאותם נזקים נפגעים ואז נוצרים סדקים או שיש כל מיני בעיות מבנים במבנה ואז צריך לטפל בהן באופן יסודי.
 3. אסתטיקה במצבים בהם המבנה לא נראה כמו שצריך והוא פגוע בהיבט האסתטי, ניתן לבצע עבודות שיפוץ חיצוני בבית שמש
 4. חלק משיקום ושיפוץ כללי- אם הוחלט על הוספת מרפסות, שדרוג המבנה במסגרת תמא 38, שיפו. הלובי, הוספת מעלית וכדומה, הרבה פעמים כבר מחליטים לשפץ את המבנה גם מבחוץ כדי להשלים את המראה כולו ולא ליצור דיסהרמוניה.
 5. איטום שמתחילות בעיות של רטיבות ונזילות מכל מיני סיבות, אז לעתים יש צורך לגשת לתהליכי שיפוץ ולחדש את מערכת האיטום כולה. כמובן שכל מקרה נבחן לגופו ולא תמיד יש לבצע בכל שיפוץ את כל התהליכים.  

טיפים לפרויקט שיפוץ חיצוני בבית שמש שישתלמו כמעט באופן מידי

על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, יש להקפיד על ביצוע נכון השלבים הדרושים לפרויקט מוצלח של שיפוץ חיצוני בבית שמש. עם קביעת היעדים, יש להרכיב תקציב ריאלי שמתאים למטרות. באופן דומה, יש להגדיר ציר זמן אפשרי על מנת להימנע מהצורך להאיץ את הפרויקט.

מה שהכי חשוב זה להקפיד על שכירת צוות מקצועי מתחום הבנייה שניתן לסמוך עליו לטיפול בפרויקט. אתם יכולים גם לבדוק מה בעלי בתים אחרים בשכונה שלכם עשו בפרויקטים דומים. על מנת ליצור רושם חזק, יש להעדיף את הפרויקטים הבאים של שיפוץ חיצוני בבית שמש:

 • צבע חיצוני
 • גינון ותאורה
 • מטבח חיצוני
 • ציפוי חיצוני חדש
 • החלפת דלתות מוסך.

הרכבת תוכנית ישימה

ללא קשר לסוג וגודל פרויקט שיפוץ חיצוני בבית שמש, תמיד מומלץ להכין תכנית לפני שמתחילים בשיפוץ. מומלץ לבדוק סגנונות שונים של עיצובים חיצוניים לבתים, כדי לייעל את חזון הפרויקט, ולחשוב על הפריטים והחומרים שתדרשו להשגת המטרות שלכם. יחד עם זאת, אל תחששו במקרה שאינכם מכירים כמה פרטים טכניים, כגון אינסטלציה או חשמל.

זה המקום שבו קבלן בניין מספק שירותים יעילים שמסייעים לכם להבין את הפרטים. בשלב הבא, יצירת תוכנית ישימה מאפשרת לכם להתמודד עם הפרויקט צעד אחר צעד ולוודא שהכול מתנהל באופן חלק. מומלץ לחשוב היטב על מרכיבי תוכנית שיפוץ חיצוני בבית שמש ולהעדיף את השלבים הדחופים לפני ביצוע אלמנטים משלימים ויוקרתיים אחרים.

בדיקת התוכנית

שיפוץ חיצוני בבית שמש כרוך בהשקעה משמעותית ולכן אין מקום לטעויות. התוכנית עשויה לכלול מחקר ובדיקה של העיצובים הרצויים לפני שתתחילו בשיפוץ החיצוני. הפרויקט מתחיל עם השוואת עיצובים דומים ברחבי השכונה, והתייעצות עם קבלן שמתמחה בפרויקטים של שיפוץ חיצוני, על מנת לקבל מושג גבס לציפיות מהפרויקט שלכם.

הכנה מוקדמת מסייעת להבנת פרטי הפרויקט כדי להימנע מכל השלבים שאינם נראים נכונים, ולהוסיף לתוכנית את מה שאולי שכחתם קודם, לפני שיהיה מאוחר מדי. ניתן להציג דוגמא מהחומר החדש או לנסות לשרטט קטע קטן כדי לדמיין איך ייראה שיפוץ חיצוני בבית שמש עם השלמתו. תוכנית שיפוץ איכותית משלבת את כל האלמנטים החיוניים, עם גמישות להכלת שינויים.

קביעת תקציב

תקציב הוא היבט חיוני בכל פרויקט שיפוץ חיצוני. היתרון המשמעותי הוא שניתן לתכנן את הפרויקט עם תקציב שמתאים לדרישות ולצרכים הספציפיים שלכם. יתרה מכך, הגדרת התקציב מאפשרת לכם לתכנן היטב את הפרויקט ולעמוד בפרטי התוכנית שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

במהלך שכירת שירותי קבלן בניין לפרויקט שיפוץ חיצוני לבית, חשוב לזכור גם בדיקת עלויות עבודה ועלויות חומרים פוטנציאליים, על מנת להשיג תקציב ריאלי יותר. חוץ מזה, יש לקחת בחשבון עלויות נוספות שעלולות להצטבר מכלי עבודה, הוצאות בלתי צפויות והיתרי בנייה.

איזון עיצוב שיפוץ חיצוני

במהלך שיפוץ חיצוני בבית שמש, יש לשאוף להשגת תוצאה אסתטית עקבית ונקייה לנכס. ליתר דיוק, הסגנון הכללי של המראה החיצוני של הבית צריך להיות סימטרי ומאוזן. כמו כן, כדאי לוודא שהנכס שלהם יהיה ייחודי מהשכונה על מנת לוודא החזר גבוה על ההשקעה בטווח הארוך.

אם פרטים אלו נשמעים טוב, חשוב להבין יתרונות נוספים שמגיעים עם איזון הסגנון של הנכס, שמסייע גם לשמור על התקציב שלכם במהלך ביצוע הפרויקט. מומלץ להבין את החלקים בתוכנית שבהם ניתן להפחית את התקציב, והחלקים שבהם מומלץ להשקיע יותר כספים.

כשהתוכנית מאוזנת, הפרויקט יכול להתבצע בשלמותו 

אתם יכולים לחסוך הרבה כסף על ידי תכנון אישי של הנוף ושימוש בכספים על מנת לתקן בעיות בסיס או לקנות חומרי חיפוי איכותייםהקפדה על איזון מסייעת לכם להקפיד על התוכנית בכל שלב של הפרויקט. מומלץ להימנע משימוש בגווני צבעים בולטים, ולהיצמד לצבעים חמים ומסבירי פנים לנוף יפהפה.

שכירת שירותי קבלן אמין

אחת השיטות הטובות ביותר לפרויקט מוצלח של שיפוץ חיצוני רכז היא שכירת שירותי קבלן שיפוץ חוץ מהימן. הצוות הנכון מסייע לפשט את הפרויקט ולהפוך את כל התהליך לחלק ככל האפשר. אנשי המקצוע מסייעים לתכנן, לעקוב ולפקח על כל תהליך שיפוץ בניין. וזה לא הכול. צוות מקצועי תומך ומסייע לבעלי הבית לבחור את החומרים הנכונים ולספק תובנות לגבי עלויות העבודה והחומרים. מומלץ לשכור שירותי קבלן שיש לו ניסיון עשיר בתחום, והמון ביקורות חיוביות.

עלות שיפוץ חיצוני בבית שמש

פרויקט שיפוץ חיצוני למבנה שלם, כולל החומרים ועלויות העבודה של צוות מקצועי, צפוי לעלות בין 20,000-100,000 שח. העלויות משתנות בהתאם לפרטים רבים שמשפיעים על תוכנית השיפוץ ומשפיעים על העלויות, כגון גודל הבניין, וכמות העבודה שיש להשקיע בפרויקט. התהליכים שבוחרים ליישם משפיעים במידה רבה על העלות הסופית של המבנה

איך בוחרים קבלן לביצוע שיפוץ חיצוני איך בוחרים קבלן לביצוע שיפוץ חיצוני 

יש המון סוגים של קבלנים וכולם אמורים להיות רשומים בפנקס הקבלנים, חלק מרשם הקבלנים של מדינת ישראל. כדאי לבחור קבלן מתוך הפנקס עם המלצות, ניסיון, שם ומוניטין בתחום הזה של השיפוצים. יש לבדוק את רמת הזמינות של הקבלן, לבחון את לוחות הזמנים של הפרויקט, לראות שהדרישות שלו אכן עומדות בתקציב שלנו ואם ניתן לבחון עבודות קודמות אותן הקבלן ביצע. ניתן כמובן לבצע השוואה בין כמה קבלנים, להשוות ביניהם, ורק אז לקבל החלטה

בשורה התחתונה, כדי שפרויקט שיפוץ חיצוני בבית שמש יתבצע היטב, כדאי לפנות אל המומחים

כדי להשיג תוצאות מושלמות של שיפוץ חיצוני בבית שמש, מומלץ ליצור קשר עם המומחים, שיסייעו ביצירת חלל חיצוני מהמם, ויספקו פתרונות אולטימטיביים לכל צרכי השיפוץ החיצוני של הבית שלכם. כמובן שיש מקרים בהם יש צורך בבעלי מקצוע נוספים או קבלני משנה כמו קבלן צבע, קבלן איטום וכדומה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אז מה היה לנו בכתבה:

אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

קבלן שיפוץ בניינים

איך בוחרים קבלן שיפוץ בניינים?

בישראל יש עשרות אלפי קבלנים העוסקים בשיפוץ בניינים, חידוש מבנים, שיקום ואיטום שלהם. למעשה, הן לחלק החיצוני והן לחלק הפנימי של כל מבנה חשיבות רבה

חידוש בניינים

חידוש בניינים עם קבוצת אורגד  

חידוש בניינים הוא פרויקט שכל מי שגר בבניין ישן היה מעונין שהבניין שלו יעבור. לאורך השנים נבנו בערים רבות בישראל בניינים משותפים וקצב הבנייה תפס

שיקום מעטפת בניין

סקירת שיקום מעטפת בניין

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע שעוסק, בין היתר, גם בתכנון, ארגון ופיתוח רעיונות שקשורים לתהליכי שיקום מעטפת בניין. הוא אחראי להגשת רעיונות יצירתיים וייחודיים לשיפוץ

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו