שירות בעולם כלי העבודה

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -050-3970389

כלי עבודה הם כלים המשמשים אותנו כדי ליצור ולבנות דברים שונים. הם נמצאים בשימוש בעיקר אצל בעלי מקצוע, אך הם נמצאים גם בשימוש של לא מעט אנשים פרטיים המשתמשים בהם בתור תחביב כמו נגר לדוגמא או שיש להם ידי זהב והם נהנים לטפל ולעשות לבד בבית שלהם.

לכל בעלי המקצוע יש כלי עבודה הנמצאים בשימוש שוטף, אך גם יש כלי עבודה ספציפיים הנמצאים בשימוש בעיקר באותו תחום בו הם עובדים.  כמות כלי העבודה שזקוק לה כל בעל מקצוע היא גדולה – החל מפטיש, מברג וקאטר ועד לפטיש חציבה, מכונה לחיתוך קרמיקה ועוד.

עלות רכישת כלי עבודה היא הוצאה מאוד גבוהה לכל עסק במיוחד לבעלי עסקים קטנים או לאנשים פרטיים המשתמשים בכלים בעיקר כתחביב או לצורך תיקונים קטנים.

כתוצאה משימוש מסיבי בכלי העבודה, הם נשחקים ונפגמים חדשות לבקרים ואז אנחנו זקוקים לגשת ולתקן אם ניתן או לחילופין לקנות כלי עבודה חדש. כיום קיימת אופציה נהדרת שבאה להקל עלינו והיא השימוש בכלי עבודה להשכרה.

מתי מומלץ להשתמש בכלי עבודה להשכרה?

  • אם אתם זקוקים לכלי עבודה שאינו נמצא אצלכם בשימוש השוטף ואתם זקוקים לו למספר עבודות בודדות אז הכי משתלם יהיה להשכיר את המכשיר הרצוי ולעשות בו את השימוש הנדרש ובסום להחזיר.
  • לעיתים אחד מכלי העבודה מתקלקל ואין באפשרותנו לעצור את העבודה עד שהוא יחזור מתיקון. הפתרון הקל והפשוט הוא לשכור את אותו סוג של כלי עבודה ולהמשיך לעבוד איתו עד שהמכשיר שלנו יחזור מתיקון.
  • כאשר צריך לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש וקצב העבודה אינו מתקדם בהתאם למצופה והחלטתם לצרף עובד נוסף כדי לשמור על השם הטוב שלכם ולהדביק את הפערים ואז נדרש כלי עבודה נוסף שאינו ברשותכם, תוכלו לפנות ולהשכיר כלי עבודה עד שהעבודה תסתיים.
  • באם החלטתם לרכוש כלי עבודה חדש, נעשתה הזמנה מהספק בחו"ל אך ייקח זמן עד שהוא יגיע לארץ, בינתיים מוזמנים להשתמש בכלי עבודה להשכרה.

שימוש נכון בכלי עבודה יכול למנוע תאונות מצערות שעלולות לקרות ללא התראה מוקדמת ולכן כל מעסיק וכל מנהל עבודה הרוצים להימנע מתאונות עבודה ולהימנע מהוצאות כספיות כבדות המתלוות לכך, צריכים לקיים הדרכות מסודרות לעובדים שלהם על כל כלי העבודה הנמצאים בשטח.

העובדים המשתמשים בכלי עבודה חייבים להשתמש בציוד מגן אישי בהתאם לסוג העבודה אותה הם מבצעים. ציוד המגן האישי כולל מסכה לפנים, כפפות מגן, כובע מגן, נעלי בטיחות, משקפי מגן, אטמי אוזניים ועוד.

אחסנה של מכשירים חשמליים – יש לשמור על כלי העבודה החשמליים מפני רטיבות ואבק גם בזמן השימוש בהם וגם בזמן האחסנה שלהם. בנוסף יש להקפיד לא להניח כלי עבודה חשמליים מתחת לציוד אחר הכלול לפגוע בכבלי החשמל שלהם.

התאמת שימוש כלי העבודה לייעוד שלו – אין להשתמש בכלי לא למטלה לשמה הוא נועד. קיים מגוון רחב של כלים המתאימים לכל עבודה נדרשת ואין צורך לאלתר.

עבודות מסגרות בשיפוץ בניין משותף

  שליחה יש המון עבודות מסגרות שמבצע המסגר, כגון – סורגים. את העבודות עושים מכל מיני סוגי מתכות, לרבות מתחום הבנייה, תוך כדי שימוש בחומרים

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

עבודות מסגרות בשיפוץ בניין משותף

  שליחה יש המון עבודות מסגרות שמבצע המסגר, כגון – סורגים. את העבודות עושים מכל מיני סוגי מתכות, לרבות מתחום הבנייה, תוך כדי שימוש בחומרים

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו