שיקום מבנים לשימור

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -050-3970389

שיקום מבנים לשימור היא תופעה שכיחה עד מאוד. רוב שיקומי המבנים לשימור מתבצעים בבניינים ישנים, בין אם זה מבנים היסטוריים לשימור או מבנים ישנים למגורים. באמצעות שיקום מבנים לשימור ניתן לשמר את הבניין שלכם ולהקנות לו מראה חדיש ועדכני.

לשם מה יש צורך בשיקום מבנים לשימור?

הודות לשיקום מבנים לשימור ניתן לשמר בניינים ישנים ואף היסטוריים לאורך שנים רבות. שיקום מבנים לשימור אינו דורש מאיתנו תחזוקה כמו שאר המבנים הרגילים, ולכן כל מה שצריך זה רק צביעה שמבצעת כל כמה שנים וקצת ניקיון וגינון במקום בו נמצא המבנה לשימור. באמצעות שיקום מבנים לשימור תוכלו לשמור על הנכס שלכם לאורך שנים רבות, לגרום לערך הנכס שלכם להיות גבוה וכמובן לחזור להתגורר בו ללא כל בעיית בטיחות כלשהי. שיקום מבנים לשימור הוא שיקום משתלם מאוד ולכן כדאי לשקול אותו באופן חיובי במיוחד שמדובר על מבנים היסטוריים שאנו רוצים שימשיכו להישאר איתנו לדורות הבאים, על מנת להראות להם כיצד חיו בתקופה ההיא.

מה חשוב לשים לב בעת שיקום מבנים לשימור?

רגע לפני שאתם מחליטים על שיקום מבנים לשימור כדאי לקחת בחשבון את הדברים הבאים: חשבו שתדעו באיזה חומר מתבצע השימור עצמו, כיצד השימור מתבצע, באמצעות מי השימור מתבצע , מהי איכות העבודה ורמת הגמר של שימור המבנה. דברים אלה יכולים לעזור לכם מאוד בעתיד כאשר מדובר על שיקום מבנים לשימור ואף להשפיע עליכם במידה ניכרת. עוד דבר חשוב שכדאי לכם לשים לב אליו באת שיקום מבנים הוא עבודה עם קבלנים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום שימור מבנים ושיקומם. רק קבלנים מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום השימור יתנו לכם תוצאות טוב ואף תוכלו לסמוך עליהם לאורך כל התהליך עצמו ועד סיומו.

האם שיקום מבנים ושימורם מתאימים לכל מבנה?

שיקום מבנה ושימורו מתאים למבנים ישנים בעיקר ופחות למבנים חדשים. המטרה של שיקום מבנים ושימורם היא לשמור על המבנה עצמו לאורך שנים רבות, בין אם זה מבנה היסטורי או מבנה ישן שאנו גרים בו ואינו בטיחותי מספיק. לכן ניתן לראות שרוב הבניינים הישנים עוברים שיפוץ ושיקום מבנים על מנת לתת למבנה מראה חדיש ועדכני שיתאים לתקופה בה אנו חיים. בעת שיקום המבנה ושימורו חשוב שתהיה לנו תכנית על פיה הקבלן יוכל לעבודה. תוכנית זאת חשובה מאוד מבחינת הצלחת השימור עצמו, ככל שתהיה מדויקת יותר כך תוצאות השימור והשיקום יהיו טובות יותר ויחזיקו זמן רב. כמו כן, חשוב שהאדריכל שלהם יהיה עם ניסיון בהכנת תוכניות לשימור ושיקום מבנים על מנת להבטיח לכם שיקום בצורה הטובה ביותר.

חברה לשימור מבנים

שימור מבנים הוא תחום שדורש ידע מקצועי רב והתמחות בהיבטים הרגולטוריים של תחום השימור. מהם מהלכי השיפוץ, השיקום והשימור שאתם יכולים לבצע במבנה המיועד לשימור? האם קיימות מגבלות מסוימות על מבנים המיועדים לשימור ומהן? אלו הן שאלות שחייבות לקבל מענה ראוי לפני שיוצאים לדרך ולשם כך עליכם להטיל את הפרויקט על חברה לשימור מבנים, שמתמחה בתחום הספציפי של עבודה עם מבנים המיועדים לשימור ומכירה את כל האתגרים ההנדסיים, האסתטיים והרגולטוריים הכרוכים בפרויקט כזה. על מבנים לשימור ועל מהלכי שימור אפשריים, מספרים לכם המומחים של אורגד מבנים.

מהו מבנה לשימור?

מבנה לשימור הוא מבנה שהוגדר ככזה על ידי הרשות הממשלתית לשימור מבנים. המדובר במבנים שיש להם ערך היסטורי תרבותי שישנה חשיבות רבה בשימורם. אלו הם בעיקרם מבנים היסטוריים שנושאים בחובם משמעות ארכיטקטונית, תרבותית, היסטורית או לאומית ויש ערך אמיתי בשימור שלהם. בהיבט זה, שימור המבנים מחייב שימור של כל האלמנטים האותנטיים שמעניקים להם את האופי המיוחד שלהם, בין שמדובר על הארכיטקטורה של מעטפת החוץ של המבנה ובין שמדובר באלמנטים דקורטיביים בתוך המבנה עצמו. מרגע שהוכרז מבנה מסוים כמבנה המיועד לשימור, חלות על בעל הנכס מגבלות שונות, שמיועדות למנוע הרס של הערכים המיועדים לשימור. מצד שני, לבעל הנכס שמורה הזכות להשתמש בו ובהתאם לכך גם לעצב אותו ולהתאים אותו לצרכיו. חברה לשימור מבנים היא בדיוק הגורם המקצועי שיודע כיצד לאזן בין שני האינטרסים המנוגדים הללו וכיצד ליישם טכניקות הנדסיות ומקצועיות שונות, שתאפשרנה למצוא את עמק השווה בין צרכי השימור ובין צרכי המגורים במבנה.

מדוע חשוב לעבוד עם חברה לשימור מבנים בכל מה שקשור לעבודות במבנה המיועד לשימור?

כפי שאמרנו קודם לכן, אם המבנה שלכם הוגדר במבנה המיועד לשימור, ישנן מגבלות רבות שחלות עליכם בכל הקשור לביצוע שינויים מבניים במבנה, ולא רק במעטפת החוץ של המבנה אלא גם באלמנטים פנימיים כמו ריצוף עתיק, קשתות עתיקות, צורת חלונות וכן הלאה. חברה לשימור מבנים היא חברה שמכירה את כל המגבלות החלות על מבנים המיועדים לשימור ומכירה גם את כל הטכניקות ההנדסיות והמקצועיות הנדרשות על מנת לבצע את השינויים שבהם מעוניין בעל הנכס מבלי לחרוג מהמגבלות החלות על הנכס. מן הסתם, טכניקות אלה משלבות בתוכן אלמנט של פשרה בין שימור ההיסטוריה ובין הקידמה, אבל מדובר בפשרות שכל בעל נכס לשימור ישמח ליישם אותן בכדי להשיג את מבוקשו.

העניין הוא שאם אתם מטילים את המשימה של שימור או שיפוץ המבנה על גורם מקצועי בענף הבנייה, שאין לו את הניסיון והידע הנדרש בתחום של שימור מבנים, יכולות להיות לכך שתי תוצאות אפשריות: אותו איש מקצוע יבצע שינויים מבניים שאסור לכם לבצע ועל כך ייתכן ויוטלו עליכם סנקציות משמעותיות עד כדי הכרח לשחזר את המבנה למצבו הקודם. לחילופין, אותו איש מקצוע פשוט לא ידע כיצד להתמודד עם המגבלות החלות על הנכס ולכן לא יוכל לתת לכם פתרונות של ממש, כך שלא תוכלו להשיג את מבוקשכם בנכס שלכם עצמכם.

חברה לשימור מבנים – מקצועיות, ידע ויכולת

אורגד מבנים היא חברה קבלנית המבצעת מגוון רחב של פרויקטים לשיפוץ, שיקום ושימור מבנים ומפעילה מחלקה שלמה המתמחה בתחום של מבנים לשימור. לרשות החברה אנשי מקצוע, מהנדסי בניין ואדריכלים המתמחים בתחום של שימור מבנים ויודעים לגבש פתרונות יצירתיים שמשלבים בין צרכי השימור של הנכס ובין צרכיו של בעל הנכס בנכס שלו עצמו.

שיקום מבנים לשימור

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו