שיקום מבנים בגובה

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -050-3970389

אחד האתגרים המרכזיים בכל פרויקט שיקום מבנה הוא האתגר של עבודה בגובה. שיקום מבנים בגובה מתקיים בכל פרויקט בו מבוצעת עבודה על המעטפת החיצונית של המבנה וכאשר המבנה נישא לגובה, החל משתי קומות ומעלה, לעיתים גם עשרות קומות. עבודה בגובה היא יכולת מקצועית שמחייבת ניסיון רב בתחום ויכולת שימוש ויישום אמצעים המיועדים לאפשר עבודה כזאת, ובכלל זה פיגומים הנסמכים על גבי הקרקע, פיגומים תלויים, פיגומים ממוכנים, מנופים, משטח הרמה וכדומה. כמו כן, עבודה בגובה מחייבת ידע מקצועי בביצוע משימות השיקום כאשר העובד תלוי למעשה בין שמים וארץ, תוך שהוא צריך לשמור על בטיחותו ובטיחות הסובבים באותו בצורה קפדנית מאוד.

כיצד מבוצע שיקום מבנים בגובה?

שיקום מבנים הוא פרויקט שיכול לכלול בתוכו מגוון רחב של עבודות הכוללות עבודות איטום, טיח, צבע, שיקום בטון וגם ברזל, חיזוק שלד, חיזוק או החלפה של אריחי חיפוי חוץ, חיזוק מרפסות, עבודות אסתטיקה של רכיבי חוץ בבניין וכן הלאה. במסגרת הפרויקט עשויים להיות משולבים גם מהלכים המבוצעים בתוך מרחב הפנים, קרי בשטח המשותף (לובי וחדר מדרגות) ובשטח יחידות הדיור השונות, אבל האתגר האמיתי נמצא בעבודות המבוצעות מחוץ לבניין. עבודות שיקום מבנים בגובה מבוצעות באותה צורה בה מבוצעות עבודות בנייה של מבנים לגובה. בשני המקרים יש צורך בהקמה של פלטפורמות שתאפשרנה לעובדים להגיע לכל פינה על פני מעטפת החוץ של הבניין, על מנת לבצע את העבודות הנדרשות.

שיקום מבנים בגובה

פלטפורמות אלה כוללות פיגומים הנסמכים על גבי הקרקע ובראשם פיגום זקפים, פיגומים תלויים ובראשם פיגומים ממוכנים ובמקרים מסוימים ניתן לעשות שימוש גם בסנפלינג כפלטפורמה לביצוע עבודות בגובה. אבל האתגר ממש לא נגמר בהקמת פלטפורמה כזאת. לאחר הקמת הפלטפורמה צריך גם לדעת כיצד לבצע עליה את העבודות הנדרשות, כיצד להוביל את הציוד הנדרש ואת חומרי הגלם הנדרשים על פני כל רוחב וגובה הבניין וכיצד לשמור על בטיחותם של העובדים ושל העוברים ושווים, לא רק מנפילה מגובה רב אלא גם מנפילה של פריט ציוד כמו מברג, על ראשו של עובר אורח תמים או של אחד העובדים האחרים באתר.

מי מבצע עבודות שיקום מבנים בגובה?

בכדי לבצע כל סוג של עבודה בגובה, חייב הגורם המקצועי להתמחות בעבודה עם פיגומים ומנופים, הוא חייב להכשיר את כל העובדים לעבודה בגובה, לרבות ביצוע הדרכות בגובה על ידי מדריכים מורשים מטעם משרד העבודה ולקיים מדיניות מאוד ברורה ומהודקת של שמירה על בטיחות בגובה. מן הסתם, לא כל איש שיפוצים כלליים יודע להתמודד עם אתגרים אלה ולכן עבודות שיקום מבנים בגובה מבוצעות על ידי חברות גדולות ומקצועיות בלבד, כדוגמת אורגד מבנים. חברת אורגד מבנים מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות על מעטפת החוץ של בניינים משותפים, ובאמתחתה רקורד של ביצוע פרויקטים של שיקום מבנים בגבהים שונים עד כדי עשרות קומות.

אורגד מבנים אחראית על ניהול הפרויקט משלבי התכנון המוקדמים שלו ועד שלבי הגמר, על כל מרכיבי הביניים שלו ובכלל זה מספקת את כל היכולות הנדרשות לביצוע עבודות בגובה רב. לחברה מדיניות בטיחות קפדנית מאוד ומתודולוגיות עבודה המאפשרות לה לענות על האתגרים הלוגיסטיים שיוצרת העבודה בגובה במינימום עלות ובמקסימום יעילות. כמו כן, החברה מטפלת בכל ההיבטים האחרים של הפרויקט, ובכלל הוצאת היתרי בנייה, גיבוש תכנית שיקום, ליווי מהנדס בניין מוסמך, ניהול פרויקט בהיבטי תקציב ולוחות זמנים וכל היבט אחר שמיועד להבטיח את סיום הפרויקט בהצלחה על פי ציפיות הלקוח ועם בטיחות מלאה לכלל העובדים.

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

כמה עולה לפנות גג אסבסט

  שליחה על פי חוק האסבסט למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, כל עבודת בנייה אשר כרוכה באסבסט מחייב היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר המדובר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ספק שיש לאי במטבח

  שליחה אתם מוצאים את עצמכם מביטים במטבח ולא ממש אוהבים אותו? כבר שנים לא באמת יצא לכם להשקיע בחלק הזה של הבית, אך בפועל

כמה עולה לפנות גג אסבסט

  שליחה על פי חוק האסבסט למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, כל עבודת בנייה אשר כרוכה באסבסט מחייב היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה. ההיתר המדובר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו