שיקום מבנים בגובה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אחד האתגרים המרכזיים בכל פרויקט שיקום מבנה הוא האתגר של עבודה בגובה. שיקום מבנים בגובה מתקיים בכל פרויקט בו מבוצעת עבודה על המעטפת החיצונית של המבנה וכאשר המבנה נישא לגובה, החל משתי קומות ומעלה, לעיתים גם עשרות קומות. עבודה בגובה היא יכולת מקצועית שמחייבת ניסיון רב בתחום ויכולת שימוש ויישום אמצעים המיועדים לאפשר עבודה כזאת, ובכלל זה פיגומים הנסמכים על גבי הקרקע, פיגומים תלויים, פיגומים ממוכנים, מנופים, משטח הרמה וכדומה. כמו כן, עבודה בגובה מחייבת ידע מקצועי בביצוע משימות השיקום כאשר העובד תלוי למעשה בין שמים וארץ, תוך שהוא צריך לשמור על בטיחותו ובטיחות הסובבים באותו בצורה קפדנית מאוד.

כיצד מבוצע שיקום מבנים בגובה?

שיקום מבנים הוא פרויקט שיכול לכלול בתוכו מגוון רחב של עבודות הכוללות עבודות איטום, טיח, צבע, שיקום בטון וגם ברזל, חיזוק שלד, חיזוק או החלפה של אריחי חיפוי חוץ, חיזוק מרפסות, עבודות אסתטיקה של רכיבי חוץ בבניין וכן הלאה. במסגרת הפרויקט עשויים להיות משולבים גם מהלכים המבוצעים בתוך מרחב הפנים, קרי בשטח המשותף (לובי וחדר מדרגות) ובשטח יחידות הדיור השונות, אבל האתגר האמיתי נמצא בעבודות המבוצעות מחוץ לבניין. עבודות שיקום מבנים בגובה מבוצעות באותה צורה בה מבוצעות עבודות בנייה של מבנים לגובה. בשני המקרים יש צורך בהקמה של פלטפורמות שתאפשרנה לעובדים להגיע לכל פינה על פני מעטפת החוץ של הבניין, על מנת לבצע את העבודות הנדרשות.

שיקום מבנים בגובה

פלטפורמות אלה כוללות פיגומים הנסמכים על גבי הקרקע ובראשם פיגום זקפים, פיגומים תלויים ובראשם פיגומים ממוכנים ובמקרים מסוימים ניתן לעשות שימוש גם בסנפלינג כפלטפורמה לביצוע עבודות בגובה. אבל האתגר ממש לא נגמר בהקמת פלטפורמה כזאת. לאחר הקמת הפלטפורמה צריך גם לדעת כיצד לבצע עליה את העבודות הנדרשות, כיצד להוביל את הציוד הנדרש ואת חומרי הגלם הנדרשים על פני כל רוחב וגובה הבניין וכיצד לשמור על בטיחותם של העובדים ושל העוברים ושווים, לא רק מנפילה מגובה רב אלא גם מנפילה של פריט ציוד כמו מברג, על ראשו של עובר אורח תמים או של אחד העובדים האחרים באתר.

מי מבצע עבודות שיקום מבנים בגובה?

בכדי לבצע כל סוג של עבודה בגובה, חייב הגורם המקצועי להתמחות בעבודה עם פיגומים ומנופים, הוא חייב להכשיר את כל העובדים לעבודה בגובה, לרבות ביצוע הדרכות בגובה על ידי מדריכים מורשים מטעם משרד העבודה ולקיים מדיניות מאוד ברורה ומהודקת של שמירה על בטיחות בגובה. מן הסתם, לא כל איש שיפוצים כלליים יודע להתמודד עם אתגרים אלה ולכן עבודות שיקום מבנים בגובה מבוצעות על ידי חברות גדולות ומקצועיות בלבד, כדוגמת אורגד מבנים. חברת אורגד מבנים מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות על מעטפת החוץ של בניינים משותפים, ובאמתחתה רקורד של ביצוע פרויקטים של שיקום מבנים בגבהים שונים עד כדי עשרות קומות.

אורגד מבנים אחראית על ניהול הפרויקט משלבי התכנון המוקדמים שלו ועד שלבי הגמר, על כל מרכיבי הביניים שלו ובכלל זה מספקת את כל היכולות הנדרשות לביצוע עבודות בגובה רב. לחברה מדיניות בטיחות קפדנית מאוד ומתודולוגיות עבודה המאפשרות לה לענות על האתגרים הלוגיסטיים שיוצרת העבודה בגובה במינימום עלות ובמקסימום יעילות. כמו כן, החברה מטפלת בכל ההיבטים האחרים של הפרויקט, ובכלל הוצאת היתרי בנייה, גיבוש תכנית שיקום, ליווי מהנדס בניין מוסמך, ניהול פרויקט בהיבטי תקציב ולוחות זמנים וכל היבט אחר שמיועד להבטיח את סיום הפרויקט בהצלחה על פי ציפיות הלקוח ועם בטיחות מלאה לכלל העובדים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אז מה היה לנו בכתבה:

אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

זכוכית הזזה פנורמית

זכוכית הפכה להיות האלמנט העיצובי שאנחנו מוצאים במקומות רבים משום שהיא נהנית היום מטכנולוגיות ייצור ועיצוב הרבה יותר טובות ומגוונות. שליחה כמו כן, אין ספק

ציוד ניקיון לבניין חדש

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו