שיקום חיצוני למבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

חללי פנים יכולים לסבול מליקויי בנייה רבים ובראשם סדקים, ואם הליקויים האלה מופיעים בקירות תמך, זה גם יכול להיות מסוכן. אבל במרבית המקרים, הרבה לפני שסדקים יופיעו בתוך חלל הפנים של המבנה, אנחנו נראה אותם כבר על השלד החיצוני. מדוע? מכיוון שמעטפת המבנה משמשת כשכבת הגנה שחשופה באופן קבוע לפגעי מזג האוויר, מקרינת שמש חזקה ורציפה ועד גשמים, רוחות ומעבר לכך. בתנאים אלה יכולים להופיע פגמים שונים על כל שטח הפנים של מעטפת המבנה, והתיקון של פגמים אלה כבר לא יכול להתבצע במסגרת פרויקט שיפוץ סטנדרטי, אלא במסגרת פרויקט שיקום חיצוני למבנים, שעליו יסבירו לכם בשורות הבאות, המומחים של אורגד מבנים.

אז מה זה שיקום חיצוני למבנים?

כאמור, שיקום חיצוני הוא פרויקט שמתמקד במעטפת הבניין החיצונית. מעטפת זו כוללת את אריחי חיפוי החוץ או את שכבת הטיח והצבע במבנים בהם אין חיפוי חיצוני, את איטום החוץ של המבנה, את הגג ואת כל האלמנטים על גבי המעטפת לרבות מסתורי כביסה, חלונות, צנרת חוץ, מזגנים, מרפסות, מעקות בטיחות, סורגים וכן הלאה. הפגמים שיכולים להוביל להזנקת פרויקט כזה יכולים להתחיל בלכלוך, סימני חלודה, קילופי טיח וצבע וסימני רטיבות והם יכולים להימתח גם לכיוון של סדקי עומק, חורים בבטון, ברזל חשוף ואלמנטים רעועים או רופפים.

במסגרת פרויקט שיקום חיצוני למבנים המטרה היא לשחזר את מעטפת הבניין אל ימיה הראשונים, הן בהיבט האסתטי והן בהיבט הבטיחותי. העניין הוא שמאחר ומדובר במעטפת החוץ של המבנה, הפרויקט צפוי להיות מורכב הרבה יותר מאשר פרויקט שיפוץ של חללי פנים, כפי שנסביר בשורות הבאות.

מה הופך פרויקט שיקום חיצוני למבנים לכל כך מורכב?

ובכן, לצורך שיקום המעטפת החיצונית של מבנה, עלינו להגיע לכל פינה במעטפת הזאת וזה כבר מעמיד בפנינו את האתגר הראשון של עבודה בגובה, בין שמים וארץ. לצורך כך יש להקים פיגום שאותו יש לפרוש לכל רוחב וגובה הבניין או לעשות שימוש בפיגומים ניידים הנמתחים מראש הבניין ואיתם ניתן לנוע באופן חופשי על פני מעטפת הבניין. בשני המקרים מדובר ברכיבי עבודה מורכבים שמרבית הקבלנים פשוט אינם יודעים לבצע. האתגר השני שאיתו עלינו להתמודד הוא ההתאמה של העבודות והחומרים לעצם העובדה כי מדובר במעטפת חוץ החשופה באופן קבוע לפגעי מזג האוויר. טיח חוץ הוא לא אותו הטיח שבו משתמשים לטיוח קירות הבית וכך גם לגבי צבע חוץ. חיפוי חיצוני של מבנה הוא חיפוי כבד ומורכב הרבה יותר מחיפויי פנים בתוך הבית. איטום מעטפת חיצונית הוא אתגר גדול הרבה יותר מאשר איטום של פס החיבור בין הכיור והשיש במטבח. בשורה התחתונה, גם העבודות המבוצעות במסגרת פרויקט שיקום חיצוני למבנים חייבות להתבסס על סמך ידע מקצועי וסטנדרטים המותאמים במיוחד לסביבת חוץ, וגם בהיבט הזה לא כל קבלן שיפוצים יודע לבצע את העבודה.

אז מי יכול לסייע לכם עם פרויקט כזה?

ובכן, אורגד מבנים היא חברה המתמחה בביצוע עבודות בנייה, שיפוץ ושיקום של מבנים משותפים, הן של חללי פנים והן של מרחבי חוץ. בין היתר, מציעה החברה שירות שיקום חיצוני למבנים במהלכו מבצעת החברה את כל נושא הבדיקה ההנדסית, התכנון האדריכלי, הוצאת היתרי בנייה וניהול הפרויקט בשלבי הביצוע שלו. בכלל זה, יעבור הבניין שלכם תהליך של חיזוק או החלפת חיפוי חוץ, ניקוי שכבות טיח וצבע רופפות, ביצוע תיקוני טיח, צביעה מחדש של כל מעטפת הבניין, החלפת מסתורי כביסה, צביעת מעקות וסורגים, סידור צנרת חוץ וביצוע שינויים אסתטיים שונים כפי שתגבשו יחד עם האדריכל וכפי שיאפשרו זאת היתרי הבנייה שיתקבלו לטובת הפרויקט.

המומחים של אורגד מבנים מלווים אתכם לאורך הפרויקט כולו, ובכלל זה אתם מקבלים ליווי צמוד של מהנדס בניין ואדריכל לכל אורך הפרויקט. אורגד מבנים מנהלת עבורכם את הפרויקט על מנת להבטיח שהפרויקט יושלם במלואו במסגרת התקציב שנקבעה, בתוך מסגרת לוחות הזמנים שנקבעו ועל פי תכנית השיקום שגובשה בשלבים הראשונים של הפרויקט. זאת ועוד, אורגד מבנים מסייעת גם עם פתרונות מימון ועם סיוע בפתרון בעיות בין הדיירים בבניין על מנת להשיג הסכמה רחבה של כלל הדיירים לפני היציאה לדרך.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30