שיפוץ לובי

תיבות דואר לא תקינות, כתמים שחורים על הקירות, מעקות דביקים, רצפות דהויות ועוד: כולם מפגעים חמורים שאנו פוגשים לא פעם בלובי ובחדרי מדרגות אשר דורשים שיפוץ לובי באופן דחוף! אבל מדוע זה כל כך חשוב? כל הסיבות בהמשך.

שיפוץ לובי – מדוע זה חשוב?

אם אתם דיירים בבניין משותף או אפילו אם יש לכם משרד או עסק בבניין מסחרי, אתם בוודאי יודעים עד כמה לובי נקי ומזמין הינו חשוב לאיכות החיים ולפעילות במקום. חדרי מבואה, הלוא הם אלה שאנו פוגשים בכניסה לבניין הידועים גם בשמם "לובי", חייבים להיות  מטופחים כל הזמן ולכן יש לבצע שיפוץ מקצועי של החלל, בעת הצורך.

מדוע שיפוץ לובי הינו חשוב במיוחד?

מלבד העלאת איכות החיים והנראות הנפלאה של בניין שלובי משופץ ומטופח מאפשר, ישנן כמה סיבות מרכזיות שבגינן רבים פונים לחברות מקצועיות וקבלני שיפוצים על מנת לבצע את הפעולה. בין הסיבות:

העלאת ערך הנכס – מי שרוצה למכור את הדירה שלו בבניין המשותף, מי שרוצה למכור או להשכיר משרד, כמו גם דיירים שרוצים להעלות את ערך הדירה שלהם: כולם זקוקים לשיפוץ לובי.

לובי, שמשמש כניסה למבנה, הוא חלק מהערכת מחיר שתינתן על ידי שמאי מקרקעין למי שירצה לרכוש דירות במקום, כמו גם שהלובי הינו חלק מרכזי בנראות של המבנה ולכן כדי להעלות את ערך הנכס יש לשמור על לובי נקי, משופץ, בטוח ומעוצב.

העלאת איכות החיים בפרויקט שיפוץ לובי

מלבד העלאת ערך הנכס, חשוב לדעת כי שיפוץ לובי שיפוץ בניין מאפשר גם איכות חיים טובה יותר. כאשר דיירים נכנסים ללובי מואר, שהמרצפות שלו מפולשות, כזה שהקירות צבועים, המעקות חדשים ונקיים והכל בו נראה טוב יותר: איכות החיים עולה וההרגשה הופכת לנפלאה וזאת כאשר יוצאים מלובי נקי אל יום עבודה וחוזרים אל לובי נקי, מסודר ונעים בסוף היום.

הסוף לסכסוכי שכנים – מלבד כל הפרטים הטכניים שגורמים לרבים סיפוק בעת הכניסה לבניין, כמו גם רווחים במכירת נכסים ושאר יתרונות, ישנה סיבה מרכזית נוספת לביצוע השיפוץ והיא: שימת סוף לסכסוכי השכנים שסובבים בדרך כלל בנוגע לחללים משותפים.

 

עיצוב לובי בניין משותף

אם אתם וגם השכנים שלכם רוצים ליהנות מלובי נקי, נעים משופץ ובטוח, תוכלו לבצע מגבית על מנת לשפץ את הלובי ובכך להפוך לשכנים מרוצים, רגועים וכאלה שכמעט לא מתווכחים על נראות הבניין.

לסיכום, שיפוץ לובי היא פעולה חשובה שמוטב שתתקיים בכל מבנה, בין אם ציבורי או פרטי. כדי לשפץ בצורה נכונה ומותאמת לתקציב שלכם, פנו למומחים של 'קבוצת עידן', שיספקו לכם ייעוץ, הצעת מחיר ושיפוץ הלובי בצורה, יעילה, מקצועית ומותאמת אישית!

 

שיפוץ לובי
DCIM100MEDIADJI_0189.JPG

השארת תגובה