שיפוץ לובי כניסה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ לוביאתם לא זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה שבה היה לכם נעים להיכנס למבנה שבו אתם גרים? כבר שנים רבות נדמה לכם שהלובי נראה ראה וכי הכניסה לבית שלכם לא נראית אטרקטיבית? אם כך, לנו בחברת אורגד שיפוץ מבנים יש מה להציע לכם, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת המחיר?

מה יכול לכלול שיפוץ לובי כניסה?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על שיפוץ לובי כניסה השמיים הם הגבול. כלומר, בכל מבנה יש לא מעט שיפוצים שניתן לבצע ולכן, לפני הכול, אנשי המקצוע שלנו צריכים להגיע ולראות את המקום כדי להציע לכם מגוון שיפוצים אפשריים. באופן כללי כדאי שתדעו שאנשי הצוות שלנו יכולים לבצע כל סוג של שיפוץ לובי כניסה במסגרת פרויקט שיפוץ בניין, בין אם מדובר על:

  • תיקון של נזילות
  • החלפה של ריצוף שבור בכניסת הבניין
  • צביעת קירות בלובי ועוד

יש בניינים שבהם חלק מהעבודה שנבצע תהיה גם התקנה של אריחים וחיפויים מסוגים שונים, והכול במטרה לגרום לכניסה לבניין להיראות יפה ומודרנית יותר. אתם חייבים להבין: הלובי, או הכניסה לבניין, זו תעודת הזהות של הבניין כולו. לכן חשוב להשקיע בכך ולא מומלץ לדחות את הדברים עוד ועוד, אז למה אתם מחכים?

שיפוץ לובי כניסה – הדרך שלכם להעלות את ערך הדירות בבניין

בין אם אתם יודעים בוודאות שתרצו למכור בקרוב את הדירה שלכם ובין אם זו רק אופציה שאתם חושבים עליה, כדאי שתדעו ששיפוץ הכניסה זו דרך להעלות את ערך הדירות. כלומר, זה שאולי עשיתם שיפוץ לאחרונה בדירה עצמה זה טוב ויפה, אך אם הכניסה לבניין תיראה מיושנת ומוזנחת, עלול להיות שזה ימנע מאנשים רבים לחשוב על רכישת הדירה מכם. לכן שיפוץ לובי כניסה זה משהו שבהחלט כדאי להשקיע בו במידה ויש בכך צורך.

מאיפה מתחילים?

אם כל הנושא של שיפוץ לובי כניסה נשמע לכם מורכב ואתם לא לגמרי יודיעם מאיפה להתחיל, דעו שאתם לא לבד. בהרבה מאוד בתים משותפים לא קל להגיע להסכמה בין השכנים ולא אחת קורה שפרויקטים כאלה נתקעים במשך שנים. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת אורגד שיפוץ מבנים תוכלו לקבל שירות מוביל לכל אורך הדרך. זה אומר שכבר בשלבי התכנון השונים של השיפוץ הדרוש בכניסת הבניין שלכם נוכל ללוות אתכם. אנשי המקצוע שלנו יגיעו, יתרשמו מהמקום ויציעו לכם מגוון רחב של אופציות ופתרונות לשיפור כניסת הבניין. כמו כן, נוכל לעזור לכם בכל מה שקשור לדרכי המימון לשיפוץ כזה ותמיד גם ניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית, אז למה לחשוב פעמיים? פנו אלינו עוד היום והתחילו להשקיע בשיפוץ לובי הכניסה לבניין שלכם כי זו השקעה חכמה שתוכיח את עצמה ככדאית בהמשך הדרך.

תיבות דואר לא תקינות, כתמים שחורים על הקירות, מעקות דביקים, רצפות דהויות ועוד: כולם מפגעים חמורים שאנו פוגשים לא פעם בלובי ובחדרי מדרגות אשר דורשים שיפוץ לובי באופן דחוף! אבל מדוע זה כל כך חשוב? כל הסיבות בהמשך.

שיפוץ לובי – מדוע זה חשוב?

אם אתם דיירים בבניין משותף או אפילו אם יש לכם משרד או עסק בבניין מסחרי, אתם בוודאי יודעים עד כמה לובי נקי ומזמין הינו חשוב לאיכות החיים ולפעילות במקום. חדרי מבואה, הלוא הם אלה שאנו פוגשים בכניסה לבניין הידועים גם בשמם "לובי", חייבים להיות  מטופחים כל הזמן ולכן יש לבצע שיפוץ מקצועי של החלל, בעת הצורך.

מדוע שיפוץ לובי הינו חשוב במיוחד?

מלבד העלאת איכות החיים והנראות הנפלאה של בניין שלובי משופץ ומטופח מאפשר, ישנן כמה סיבות מרכזיות שבגינן רבים פונים לחברות מקצועיות וקבלני שיפוצים על מנת לבצע את הפעולה. בין הסיבות:

העלאת ערך הנכס – מי שרוצה למכור את הדירה שלו בבניין המשותף, מי שרוצה למכור או להשכיר משרד, כמו גם דיירים שרוצים להעלות את ערך הדירה שלהם: כולם זקוקים לשיפוץ לובי.

לובי, שמשמש כניסה למבנה, הוא חלק מהערכת מחיר שתינתן על ידי שמאי מקרקעין למי שירצה לרכוש דירות במקום, כמו גם שהלובי הינו חלק מרכזי בנראות של המבנה ולכן כדי להעלות את ערך הנכס יש לשמור על לובי נקי, משופץ, בטוח ומעוצב.

העלאת איכות החיים בפרויקט שיפוץ לובי

מלבד העלאת ערך הנכס, חשוב לדעת כי שיפוץ לובי שיפוץ בניין מאפשר גם איכות חיים טובה יותר. כאשר דיירים נכנסים ללובי מואר, שהמרצפות שלו מפולשות, כזה שהקירות צבועים, המעקות חדשים ונקיים והכל בו נראה טוב יותר: איכות החיים עולה וההרגשה הופכת לנפלאה וזאת כאשר יוצאים מלובי נקי אל יום עבודה וחוזרים אל לובי נקי, מסודר ונעים בסוף היום.

הסוף לסכסוכי שכנים – מלבד כל הפרטים הטכניים שגורמים לרבים סיפוק בעת הכניסה לבניין, כמו גם רווחים במכירת נכסים ושאר יתרונות, ישנה סיבה מרכזית נוספת לביצוע השיפוץ והיא: שימת סוף לסכסוכי השכנים שסובבים בדרך כלל בנוגע לחללים משותפים.

עיצוב לובי בניין משותף

אם אתם וגם השכנים שלכם רוצים ליהנות מלובי נקי, נעים משופץ ובטוח, תוכלו לבצע מגבית על מנת לשפץ את הלובי ובכך להפוך לשכנים מרוצים, רגועים וכאלה שכמעט לא מתווכחים על נראות הבניין.

לסיכום, שיפוץ לובי היא פעולה חשובה שמוטב שתתקיים בכל מבנה, בין אם ציבורי או פרטי. כדי לשפץ בצורה נכונה ומותאמת לתקציב שלכם, פנו למומחים של 'קבוצת עידן', שיספקו לכם ייעוץ, הצעת מחיר ושיפוץ הלובי בצורה, יעילה, מקצועית ומותאמת אישית!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30