שיפוץ לובי בית משותף

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

 

אם אתם מתגוררים בבניין דירות, ודאי אתם מבינים את החשיבות של מראה הלובי. לא רק שהלובי משפיע על איכות החיים והתחושה הכללית בבניין, שכן לאסתטיקה, לרמת הניקיון וליופי יש התייחסות בכל תחום בחיים שלנו, אלא גם לובי שנראה טוב ואולי אפילו עבר סוג של שיפוץ מעלה את ערך הדירות באותו בניין.

ניתן להתייחס גם להיבט התברואתי והבטיחותי שכן בבניינים רבים שנבנו לפני עשרות שנים וסובלים מרטיבות ומכל מיני בעיות יכולים לגרום לנזק בלתי הפיך.

לכן, אם הקירות החלו להתפורר, אם אתם מזהים סימני עובש ורטיבות, אם הרצפה מתחילה לעלות כלפי מעלה או כל סימן אחר שאתם מזהים בלובי שלכם, כנראה שאתם זקוקים לשיפוץ לובי בית משותף.

שיפוץ לובי בית משותף – איך זה עובד?

אז בראש ובראשונה, כדי שבכלל ניתן יהיה לשפץ את הלובי ולגשת לבחירת קבלן מבצע, יהיה עלינו להשיג רוב קולות מהדיירים. רק אחרי שתהיה הסכמה כמעט מלאה, ניתן יהיה לגשת ולבחור קבלן מבצע.

בשלב הבא, יש להזמין כמה קבלנים ולהציג בפניהם את העבודות הנדרשות לשיפוץ הלובי. יש בניינים שנדרש בהם לשבור ולהחליף את כל הריצוף בלובי, יש כאלה שתידרש שבירה של קירות חיצוניים במטרה להחליף את הדלתות הישנות לדלתות מודרניות חשמליות חדשות, יש בניינים בהם יש צורך להחליף גם את המדרגות ולבצע שיפוץ מקיף בקומות עצמן כמו למשל צבע וטיח. חשוב גם להתייחס לחלק החיצוני של הלובי כלומר לכניסה לבניין. לפעמים יש עמודים מתפוררים שצריך לחדש, מדרגות שמובילות לכניסה וכדומה.

בנוסף, אם למשל יש אדניות ישנות בתוך הבניין, הרבה פעמים נרצה להרוס ולשבור אותן ולהחליפן במשהו אחר.

גם את נושא המעלית יש לשקול אם כבר מבצעים שיפוץ בניין משותף, שכן אם מדובר במעלית ישנה מאוד, אולי שווה להשקיע עוד כמה מאות שקלים מכל דייר ולהחליפה בחדשה. דבר נוסף שיש להתייחס אליו כחלק משיפוץ הלובי הוא הגינה, תיבות הדואר וחדר האשפה. לאחר שתשוו בין כמה הצעות מחיר, תוכלו להתחיל באיסוף הכספים מהדיירים וקדימה, לעבודה. אמנם מדובר בתקופה לא נעימה של רעש, אבק ולכלוך, אך בסופה כל הדיירים יוכלו להנות מלובי חדש ומרהיב.

שיפוץ לובי בית משותף – משנה לגמרי את החיים

דמיינו שבמקום להיכנס בכל יום ללובי ישן וחיוור, תוך מספר חודשים בודדים, תוכלו להיכנס ללובי חדש ויפה. מעבר בלובי חדש נותן אנרגיה של ממש והופך את הכניסה והיציאה שלנו הביתה להרבה יותר נעימים.

שיפוץ לובי בית משותף עושים רק עם המקצוענים

חידוש לובי בניין

בשנים האחרונות, יותר ויותר דיירים מכירים בחשיבות הרבה של נראות הלובי. ואכן הדרך לדירה שלכם עוברת דרך הלובי של הבניין. אם הוא ישן ומוזנח, התחושה לא ממש מלבבת.  ישנם מספר אפשרויות לשדרג או לדאוג לשם חידוש לובי בניין שלכם, חלקן קשורות לשיפור התשתית של הבניין, וחלקן יכולות להיות קוסמטיות לחלוטין.

אתם חיים באותו בניין כבר שנים רבות והלובי של הבניין שלכם כבר נראה רע? הקירות מעט מתקלפים, יש רטיבות בכל פעם כשיורד גשם ולא חסרות בעיות חשמל במקום? אם כך, כמובן שהאפשרות של שיפוץ לובי משותף מעניינת אתכם. שיפוץ לובי משותף זו לא רק דרך לגרום לכך שיהיה לכם יותר נעים להיכנס הביתה בכל פעם, אלא זו גם דרך להעלות את ערך הדירות בכל הבניין. לכן, אם אתם חושבים על האפשרות הזאת כדאי לבחור עוד היום חברה שתוכל לבצע עבורכם את העבודה, ואין ספק שלנו בחברת אורגד שיפוצי מבנים יש מה להציע לכם בתחום.

תנו לנו ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט שיפוץ לובי משותף

החברה שלנו, אורגד שיפוצי מבנים, הינה חברה וותיקה ומנוסה בכל מה שקשור לעבודות כמו שיפוץ לובי משותף. לכן זה לא באמת משנה לנו אם אתם רק רוצים שנצבע מחדש את קירות הלובי או שאתם רוצים שנעשה שיפוץ מאסיבי יותר, כי בכל מקרה אנשי המקצוע שלנו יוכלו להתמודד בצורה מושלמת עם המשימה. אנחנו יכולים ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט, החל מהתכנון שלו ועד המימון הנדרש, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם מתקשרים אלינו? בניין שיש לו לובי שעבר שיפוץ הוא בניין שנעים להיכנס אליו והוא בניין שיוצר רושם הרבה יותר טוב, כך שאם תרצו למכור את הדירה בעתיד – תוכלו לדרוש עבורה סכום גבוה יותר.

אמינות, עמידה בלוחות זמינים ושירות אדיב

יש לכם התלבטות בין מספר חברות שיכולות להציע לכם שירותי שיפוץ לובי משותף? אם כך, אתם בוודאי יודעים לומר שלא בכל מקום יחכו לכם אנשי מקצוע מובילים כמו אלה שמחכים לכם אצלנו. החברה שלנו קיימת כבר שנים רבות, מה שאומר שלא חסר לנו ניסיון, ידע והרבה שיפוצים שכבר ביצענו במקומות אחרים. נוכל להגיע עם מספיק אנשי צוות לא רק כדי לבצע את השיפוץ שלו הלובי שלכם זקוק, אלא גם עם נוכל לסיים את הכול בזמן. כמו כן, כל החומרים שבהם אנחנו עושים שימוש הינם חומרים איכותיים ועמידים, וזו עוד סיבה טובה להזמין שירות כזה דווקא מהחברה שלנו.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר נוחה

בין אם אתם זקוקים היום לשירותי שיפוץ לובי משותף, עיצוב בניין או כל שירות אחר שקשור לתחום הזה, אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תקבלו גם הצעת מחיר נוחה. חשוב לנו שתצאו מרוצים, שהלובי ייראה נפלא אחרי העבודה שנעשה בו ושתרגישו שאתם מקבלים תמורה מלאה למחיר. לכן אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, להסביר לנו מה נחוץ לכם ואנחנו כבר נדאג לתת לכם הצעת מחיר טובה. בסופו של דבר, כשהלובי שלכם ישופץ, אתם תראו שזו הייתה השקעה משתלמת ביותר כי חיי היומיום שלכם ייראה אחרת לגמרי.

שינויים בתשתית הבניין

אפשר לחדש הרבה מאוד פרטים בתוך הלובי. דוגמה ראשונה היא החלפתם של ארונות החשמל במידה והם מעץ. שימו לב שכיום התקן הוא של ארונות מתכת כאשר אחת הסיבות החשובות לכך הוא החשש לשריפה עקב קצר חשמלי. שינוי אחר היכול להתבטא באופן של חידוש לובי בניין הוא החלפת המרצפות. רצפות הטראצו הישנות מתבלות במשך הזמן וכדאי להחליפן במרצפות קרמיקה או שיש לסוגיהן. המחירים כיום אינם גבוהים במיוחד, ותתפלאו אך ההבדל בין המרצפות החדשות והישנות מדהים. ניתן בעלות לא יקרה לצפות חלק מהקירות או את כולם בקרמיקה מיוחדת לקירות. או לחילופין ניתן כמובן לסייד את הקירות בהתאם. גם את התאורה אפשר לעדכן, ניתן להשיג מתקני תאורה מסוגים שונים. מומלץ לדאוג לכך שהתאורה תהייה צמודה לתקרה. כדי להמנע ממצב בו תשבר עקב מעבר דירה או משהו כזה. וגם את הדלתות אפשר להחליף שהרי יש להן יש נטייה להישחק ולהישבר לאחר מספר שנים. כמובן שככל שכמות הדיירים בבניין גדולה יותר, כך הדלת נפתחת ונסגרת יותר וכמו לכל דבר מכני, יש לה סוף. ניתן להשיג כיום דלתות ללובי ללא או עם אינטרקום. וכמובן שגם את האינטרקום ניתן לחדש, או לחילופין לדאוג להתקין אחד חדש. וכך גם לגבי תיבות הדואר, במיוחד אם הן בלויות ומרוטות.

שינויים קוסמטיים שיביאו גם למצב של חידוש לובי בניין

התקינו בלובי מראה חדשה, גדולה ומעוצבת שמשדרת יוקרה ואווירה מיוחדת. מומלץ לרכוש כמה כדי ענק במשתלות. ניתן למצוא כיום כדים בשלל עיצובים וצבעים: מקושקשים, מבריקים, בעלי מרקם מחוספס דמוי אבן, משולבים באבני חרס צבעוניות ועוד. שתלו בהם צמחים עם עלים רחבי ידיים ליצירת אפקט ירוק ורענן. אם יש מקום בלובי, כמובן שאפשר גם לשלב עציצים קטנים יותר על גבי מעמדים מפורזלים רק יש לשים לב כי מדובר בצמחיה שתדע לגדול ולצמוח בתנאי תאורת הלובי. לא כל צמח יתאים. יש לוודא זאת היכן שקונים את הצמחייה שיפוץ לובי.

מי מממן את השיפוץ

החוק קובע כי מאחר ומרבית עבודות השיפוצים מיועדות לשם שמירה על המצב הקיים, כגון: התקנת תיבות דואר חדשות, צביעה ברחבי הבית המשותף, סלילת חנייה, החלפת התאורה, סיוד קירות, תאורה ראויה, התקנת ארונות חשמל תקינים, שיפוץ מעלית, קרמיקה, אריחים וכיוצ"ב. מתוך מטרה לשמור על הרכוש המשותף במצב תקין. הרי שניתן יהיה לחייב אתכם לשלם עבורו, גם אם תסרבו.

חברת אורגד שיפוץ בניינים מתמחה בשיפוץ וחידוש כניסות ולובי בבניינים פרטיים, ציבוריים ובנייני משרדים. נשמח לסייע לכם בתהליך התכנון על כל המשתמע מכך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר פניה באתר שלנו וקבלן מקצועי יגיע לפגישה מקצועית ללא כל התחייבות.

שיפוץ לובי בית משותף

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30