שיפוץ בניין ישן

בניינים מכל הסוגים זקוקים לעבודת שיפוץ אחת למספר שנים. ההשקעה שלכם בשיפוץ ותחזוקה של הבניין מעלה את ערך הדירה שבבעלותכם ומשפרת את איכות החיים בבניין. אם חשוב לכם להגן על הנכס שלכם ולטפח אותו בצעו עוד היום את עבודות השיפוץ הנחוצות והמומלצות.

הרכבת תכנית שיפוץ בניין ישן

מתגוררים בבניין ישן? עבודת שיפוץ מקצועית תאפשר את שיפור איכות החיים בבניין, תוספת של אלמנטים מודרניים חדשים ועליית ערך הנכס. אם אתם חוששים מפני עלויות גבוהות כדאי שתדעו שיש היום כמה סוגים של שיפוצים לבניינים. אפשר לתכנן עבודת שיפוץ בניין ישן גם בתקציב מוגבל כך שנגמרו לכם התירוצים. צרו קשר ותקבלו פרטים נוספים על סוגי עבודות השיפוצים, הפעולות המומלצות בעבורכם, המחירים ומשך העבודה.

שיפוץ בניין ישן כצעד אסתטי

אם הצבע בחדר המדרגות מתקלף וחזית הבניין ישנה ומתפוררת – הבניין שלכם נראה רע וערך הדירות יורד בהתאם. אלו הם מקרים בהם אפשר לטפל בקלות עם עבודת שיפוץ מהירה ולא יקרה. צביעה של חדר המדרגות אינה כרוכה בהוצאה כספית גבוהה. מדובר בעבודת שיפוץ כללית אותה כדאי לבצע אחת למספר שנים בכל בניין. שיפוץ חיצוני לבניין יהיה כרוך בעלויות גבוהות יותר עקב הצורך בפיגומים אך מראה הבניין ותדמיתו עתידים להשתנות בצורה חיובית.

שיפוץ עקב צורך בשינוי במבנה

פרויקט שיפוץ בניין ישן יוכל לתת מענה למצבים בהם הדיירים מעוניינים להוסיף לבניין מעלית, לובי, חניות נוספות, מחסנים ועוד. שינויים במבנה ניתן יהיה לבצע בכפוף לקבלת היתרי בנייה, הסכמת הדיירים, התנאים בשטח והתקציב שעומד לרשותכם. כמעט כל בניין ישן אפשר יהיה לשדרג לטובת שיפור איכות החיים של הדיירים וניצול נכון יותר של השטח.

שיפוץ בניין דחוף עקב בעיית תשתיות

ישנם מקרים בהם אין מנוס משיפוץ בניינים ישנים עקב פגעי הזמן שגרמו נזק בלתי הפיך לתשתית הביוב או החשמל. עם השנים צינורות מחלידים ויסודות הבניין נחלשים, עבודת השיפוץ נדרשת על מנת למנוע מהבניין להפוך למפגע בטיחותי ותברואתי. הזנחה של תשתיות הבניין תגרום להצפות ביוב תכופות ותחשוף את דיירי הבניין והעוברים ושבים לסכנת נפילת מרפסות או קריסת תקרות. יש לציין שעבודות שיפוץ תשתית דורשות לעתים קבלנים מורשים ומהנדסים. אין מדובר בעבודה אותה יוכל לבצע כל שיפוצניק.

אלו עבודות שיפוץ דרושות לכם?

פרויקטים של שיפוץ בניין ישן כוללים כמעט תמיד עבודות לשיפור אסתטי, שינויים במבנה וטיפול בתשתיות. כאשר הבניין ישן נדרשת עבודת שיפוץ שנוגעת בכל אחד מהתחומים הנ"ל. לכם כדיירי הבניין כדאי יהיה לנצל את תקופת השיפוצים על מנת לטפל בכמה שיותר מפגעים. כך אתם חוסכים לעצמכם תקופת שיפוצים נוספת בעתיד הקרוב.

לסיכום:

שיפוץ בניין ישן כדאי להפקיד בידי איש מקצוע בעל ניסיון והכשרה מתאימה. הבחירה הנבונה ביותר תהיה איש מקצוע שיוכל לתת מענה מהיר, יעיל ונכון לכל עבודות השיפוץ הדרושות לבניין.

 

שיפוץ בניין ישן

 

השארת תגובה