צינורות הביוב עשו את שלהם? כך אפשר לתקן אותם

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

צנרת הביוב שלכם עושה בעיות? שוב פעם קראתם לאינסטלטור שלא הצליח לפתור את הבעיה? הגעתם למקום הנכון.

בכתבה הבאה נסביר איך אפשר לתקן מערכת ביוב בצורה מקצועית וגם, כמה זה עולה? כל התשובות.

מתי צריך לתקן את צנרת הביוב?

את צנרת הביוב יש לתקן במיוחד במקרים בהם הצנרת היא מאד ישנה, כזו שגורמת להמון תקלות כמו נזילות, ריחות וסתימות.

ברוב המקרים, מדובר בצנרות ברזל ישנות שפשוט עשו את שלהן ומעט מתקשות עם העברת הביוב באופן יעיל במקרה הטוב, ובמקרה הרע זה יכול להגיע עד לכדי הצפות ביוב וסתימות.

במצב כזה יש לכם למעשה שתי אופציות, הראשונה והמורכבת יותר היא החלפה כוללת של צנרת הביוב. האופציה השנייה היא שיקום של קווי הביוב.

באמצעות שיקום קווי ביוב תוכלו לקבל שנים ארוכות של שקט, מבלי לבצע החלפה כוללת של הצנרת ולחסוך את הבלגאן והעלויות הכרוכות בזה.

איך מאתרים את הכשל בצנרת?

על מנת לדעת מה סוג הכשל וכדי לשקם את הצנרת באופן הטוב ביותר, יש לבצע צילום של קו הביוב, על ידי החדרת מצלמה מיוחדת עם סיב אופטי אל תוך צנרת הביוב.

הסיב הזה מעביר בשידור תמונת וידאו חיי באיכות גבוהה ומאפשר לבעל המקצוע לאתר את הכשל, לדעת מה הסוג שלו, המורכבות והיכן צריך לבצע את השיקום.

אופציה נוספת לצילום קווי ביוב היא באמצעות רובוט מיוחד שמחדירים לצנרת, אך זה מתאים במיוחד לצנרות בעלות קוטר רחב יותר.

אם בעבר קבלני הביוב היו צריכים "לנחש" היכן נמצא הכשל, כמובן שהיום הפתרונות הטכנולוגיים מאפשרים לקבלני הביוב לבצע עבודה מהירה ונקייה מבלי להרוס את מה שלא צריך.

איך מתקנים קווי ביוב?

את קווי הביוב ניתן לשקם באמצעות טכניקה מתקדמת מאד הכוללת החדרה של שרוול גמיש אשר מוחדר באמצעות קומפרסור לאורך תוואי הצנרת ולכל האזורים שבהם יש כשל.

באמצעות לחץ האוויר ובסיוע של דבקים ויריעות שעוטפים את השרוול, השרוול מודבק אל דפנות הצנרת ולמעשה אוטם אותה.

בתום העבודה, מוציאים את השרוול ולמעשה מקבלים צנרת מחודשת. אגב, קבלני הביוב מכנים את העבודה הזו כצנתור, מפני שמדובר בעבודה מקומית, נקייה ומדויקת.

מה היתרונות של שיקום צנרת ביוב?

אז כפי שכבר ציינו, החלפה כוללת של צנרת ביוב היא עבודה מורכבת מאד שלוקחת המון זמן ועולה המון כסף. לעומת זאת, את שיקום קו הביוב ניתן לבצע בקלות, במהירות וביעילות ולחסור את הבלגאן, ההוצאות הנלוות ולתקן את הצנרת במהירות ובאופן שיחזיק מעמד זמן רב.

בנוסף, באמצעות שיקום צנרת הביוב אתם שומרים על התוואי הקיים של הצנרת ומבטיחים את היציבות שלו. אתם לא מבצעים שינויים בתוואי הקיים, שינויים שעלולים לעתים לגרום לבעיות נוספות.

כמה עולה תיקון קו ביוב?

עלות העבודה משתנה בהתאם למורכבות שלה ובהתאם לתנאים בשטח. לכן, לא תמיד תוכלו לדעת את המחיר מראש והוא יכול להשתנות תוך כדי עבודה.

באופן כללי עלות העבודה מתומחרת לפי מטר רבוע וככל שתצטרכו לשקם תוואי ארוך יותר, כל עלות העבודה הסופית תהיה יקרה יותר.

לכן, לפני שאתם ממהרים לסגור עם קבלן ביוב, הזמינו אותו אליכם על מנת שוכל לבדוק מקרוב את הצנרת ואת מצבה, ולהעריך את העלות הסופית שלה.

אל תמהרו לסגור עם קבלן הביוב הראשון שבא אליכם, קחו לפחות 3 הצעות מחיר וסגרו עם הקבלן שנראה לכם הכי אמין והכי מקצועי.

כמו בכל תחום, לפעמים הצעת המחיר הזולה ביותר דווקא תעלה לכם ביוקר ואתם לא רוצים לקחת את הסיכון לתקלות עתידיות.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30