ציוד ניקיון לבניין חדש

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לאחר סיום בניין בניין חדש, הוא מכיל בתוכו הרבה לכלוך שנובע מתהליכי הבנייה השונים. כדוגמת אבק, כתמי צבע, חלקיקים שונים וכתמים. כדי להגיע למצב בו הוא נראה במיטבו ויכול לאכלס את הדיירים בצורה נעימה הוא חייב לעבור ניקיון יסודי. ניקיון חשוב לשמירה על אווירה נעימה ובריאות הדיירים, בבניין חדש הניקיון משפיע על האטרקטיביות שלו והרושם הראשוני שנוצר כאשר אנשים מתעניינים ברכישת דירה.

איזה ציוד ניקיון נדרש עבור בניין חדש?

קרדיט תמונה: shutterstock

1. מכשירי קרצוף ופוליש – מכונות הקרצוף יאפשרו לנקות קירות, שטיחים, ריפודים, פנלים קירות ועוד. להחזיר להם את הברק ולחדש אותם. בבניין בו יש פרקט ניתן לשלב מכונה ייעודית המסוגלת לנקות גם פרקטים. לכל מכונה יש את התכונות הייחודיות לה. מרבית המכונות מאפשרות ניקוי מדרגות יסודי, ניקוי לאחר בניה, ניקוי של רצפת קרמיקה למניעת החלקה, ליטוש והברקה של אבן ושיש, הסרת שכבות לכלוך וליטוש של פרקטים, רצפות, פנלים ועוד. מכונות מסויימות מגיעות בגרסה הנטענת ומכונות מסויימות דורשות חיבור לשקע חשמל.

2. חומרי ניקוי ותכשירים ייעודיים- לניקוי יסודי חייבים חומרים טובים שיסירו את הלכלוך, ירעננו את הברק וימנעו החלקה. ישנם חומרים המיועדים לאבן וכאלו שיתאימו לגרניט פורצלן אחרים יאפשרו לנקות כלים סניטריים ונוזלים המיועדים לחלונות. בנוסף ישנם סילרים שמיועדים להגנה על חיפוי קיים מפני רטיבות כתמים ושומר מפני שחיקה. את החומר ניתן לרסס או למרוח על האזור הרצוי לקבלת ציפוי שקוף או מבריק. כדי להשתמש ביעילות בחומרים נעזרים במטלית מיקרופייבר גדולות, במגבים לחלונות, פדים לניקוי ומברשות קרצוף.

3. עגלות שירות וניקיון- כדי לשנע את החומרים וכלי הניקוי ברחבי הבניין, ניתן להיעזר בעגלת שירות. העגלה מסודרת ונגישה לצוות. העגלה מגיעה בשלל גדלים עם תאים ואפשרויות אכסון. כך שאם יש לכלוך שעלול ליצור מפגע בטיחותי באזור מסויים, מגיעים מייד עם העגלה ומסלקים אותו.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ציוד ניקיון?

חשוב לבחור בחברה וותיקה ואמינה. כזו שתדע להתאים את החומרים הנכונים עבור הציוד ותציע מגוון רחב שת מכשירים תכשירים ואביזרים משלימים. כאשר החברה מחזיקה אנשים המתמחים בהנדסת מכונות תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי ואיכות טכנית גבוהה.

בין המוצרים שניתן להשיג: שואבי אבק, מכונה לשטיפת ריצפה, מכונות פוליש, ציוד להברקה, מכונות לניקוי שטיחים וריפודים, מטאטא מכני, מכונות ניקוי בקיטור, עגלות ניקוי ושירות, חומרים ואביזרים משלימים.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30