צביעת מבנים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

זה די מעורר תמיהה כשאתם פונים לגורם מקצועי, מבררים אצלו מחיר צביעת מבנים ומגלים שמדובר בפרויקט של עשרות ואולי גם מאות אלפי שקלים. הרי את הבית שלכם אתם צובעים בעצמכם ואם היה לכם זמן פנוי, יכולתם לצבוע גם את הלובי וחדר המדרגות בעצמכם, אז למה לשלם למישהו סכומים כל כך גבוהים בכדי שיבצע עבורכם את העבודה? ובכן, כל עוד המטרה שלכם היא צביעת בניין, העלות אכן לא אמורה להיות גבוהה במיוחד, אלא דומה יותר לעלות של צביעת דירה תוך לקיחה בחשבון של שטח הקירות הכולל בחלל הפנים של הבניין. יחד עם זאת, כאשר מדובר בצביעה של מעטפת החוץ של הבניין, הפרויקט הופך להיות הרבה יותר מורכב, וללא הידע המקצועי הנדרש, אתם עצמכם לא תוכלו להשלים את המשימה גם בגובה הקרקע, שלא לדבר על הקומה העשירית. על כל זה מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של אורגד מבנים.

צביעת מבנים זה לא צביעת דירות

נתחיל בכך שפרויקט צביעת מבנים הוא אינו פרויקט של צביעת דירות, לפחות במקרה שפרויקט הצביעה כולל גם את צביעת מעטפת החוץ של הבניין. אם את צביעת הדירה שלכם אתם יכולים להשלים במהלך יחיד של סתימת חורי ברגים ומריחת שתי שכבות צבע כשמה שנדרש לכם זה לכל היותר מברשת אחת וסולם אחד, הרי שבמעטפת הבניין החיצונית שלכם, החורים הם הרבה יותר גדולים, השחיקה היא רבה יותר, שטח הפנים של הקירות הוא גדול יותר ועם הסולם שלכם לא תוכלו להשלים את המשימה אפילו בקומה השנייה של הבניין. פרויקט צביעת מבנים המשלב בתוכו גם את האלמנט של צביעת קירות חוץ, מחייב אוטומטית תהליך הכנה ארוך ומורכב יותר שכולל גם עבודות בטון וברזל, הוא מחייב הקמת פיגום בכדי לאפשר עבודה בגובה והוא מבוצע באמצעות חומרי גלם ייחודיים וטכניקות עבודה ייחודיות על מנת לעמוד בדרישות של צבע חוץ לבניין.

צביעת מבנים

האתגרים המרכזיים בתהליך צביעת מבנים

בתהליך צביעת מבנים ישנם מספר אתגרים שהופכים את הפרויקט למורכב יותר, ארוך ויותר וגם יקר יותר. מעטפת הבניין החיצונית של הבניין היא החלק הכי חשוף של הבניין ולכן גם החלק שסובל מהשחיקה הגבוהה ביותר בבניין. תהליך צביעה של מעטפת זו חייב לכלול בתוכו שיקום חורי בטון וסדקים, טיפול בברזל חשוף, הסרת טיח רופף וביצוע תיקוני טיח ורק לאחר מכן צביעת הבניין עצמו. תהליך זה גם מתקיים על פני כל שטח הפנים של מעטפת החוץ, גם בגובה של מטר מעל פני הקרקע וגם בגובה של עשרות מטרים מעל פני הקרקע. עובדה פשוטה זו מחייבת הקמה של פיגום אותו פורשים לרוחב ולגובה המבנה, באופן שמאפשר להגיע לכל פינה ופינה על פני מעטפת המבנה. לבסוף, מאחר ומעטפת הבניין ממלאת גם תפקיד של איטום עבור הבניין, הרי שיש להשתמש בחומרים אקריליים מיוחדים שהופכים את הצבע גם לחומר איטום וכן להשלים מהלך כולל של איטום הבניין, איטום חלונות, איטום גג ואיטום מעטפת חוץ מקצה לקצה.

חברת אורגד מבנים מתמחה בביצוע כל עבודות השיקום, השיפוץ והבנייה במרחבי פנים וחוץ של מבנים משותפים ופרטיים ובכלל זה מנהלת עשרות פרויקטים של צביעת מבנים בכל רחבי הארץ. החברה מספקת מעטפת שירות שלמה ומקצועית, החל משלב התכנון, גיבש תכנית הבנייה וקבלת היתרי בנייה נדרשים מהרשות המקומית, דרך שלב הביצוע וכלה בשלב הגמר והמסירה ללקוח עם אחריות מלאה על העבודה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30