פתרונות חימום לבית משותף

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

איכות חיים היא משהו שמעניין אתכם גם כדיירים בבניינים קיימים, אך גם בעת שאתם מתכננים את המעבר שלכם אל הבית החדש, איך אתם תוכלו לפעול למען שדרוג איכות החיים בבית שלכם?

  • במידה ואתם מתגוררים בבניין משותף קיים (וישן), שיקום ושיפוץ מבנים הוא המענה בעבורכם. שירות שכזה מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, מיכשור חדיש ואנשי צוות מקצועיים, יצירתיים ומנוסים. במסגרת שיפוץ ושיקום למבנים, תוכלו לשפר משמעותית את איכות חייכם כדיירים בבניינים משותפים, זאת עם שיפור חזות הבניין וחידוש המערכות השונות בו.
  • במידה ואתם עתידים לעבור לבית חדש, הרי שאיכות החיים שלכם כמעט ומובטחת! נכס חדש מקבלן מבסס בעבורכם את התנאים האידיאלים, כאשר אחריותכם היא לדאוג לשדרוגים שונים. לדוגמא: איכות החיים בבית החדש תבוסס בין היתר על פתרון חימום איכותי בנכס.

 למרות שישראל ידועה בעיקר בזכות ימי הקיץ השמשיים, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי גם בחורף הישראלי – קר. אין באמת שאלה האם אתם צריכים פתרונות חימום או לא, אלא שהשאלה היא באיזה פתרון חימום כדאי לכם לבחור.

  • טיפ לפני שמתחילים: הגדירו תקציב!

גם בעולם של שיפוצים ועבודות שיקום מבנים או צביעת בניין , נדרש ועד הבית להגדיר תקציב ברור לפרוייקט. הסיבה? ניתן באמצעות התקציב לתעדף את העבודות הנדרשות – מהדחופות לאלו שקצת פחות. דומה הדבר עם פתרונות החימום הנדרשים לכם בבית: בעת שתגדירו תקציב, תוכלו לפסול אפשרויות לא רלוונטיות, ולהתמקד באלו שדווקא כן.

יחפים בחורף: מערכת החימום התת רצפתי

ואם אתם רוצים ממש להשקיע בפתרון חימום לבית החדש, הנה הוא: מערכת חימום תת רצפתי. בהשוואה לפתרונות אחרים, מדובר על המערכת החכמה והמתקדמת ביותר, וכזו שמשדרגת פלאים את איכות החיים.  לאלו מכם שחוששים: אין כל סיכוי לחוות כוויות בעקבות הרצפה המחוממת – בשום דרגה! מדובר על מערכת בטיחותית שמפיצה את החום מהרצפה, ומחממת את החללים השונים בבית.

אחת התלונות השכיחות ביותר בהקשר של מזגנים, היא התחושה כי המזגן מייבש. מה שקורה במקרים שכאלו הוא שמדליקים ומכבים את המזגן נון-סטופ, כך ששוהים בחלל המאופיין בטמפרטורות נעימות וקרות. עם מערכת חימום תת רצפתי לעומת זאת,  אין כל אפקט של ייבוש אלא של חימום הרמוני, נעים ומאוזן.

המזגן: פתרון איכותי לימי החורף והקיץ

אחד מפתרונות החימום הפופולארים ביותר הוא המזגן. אולי היתרון הבולט ביותר של המזגן, הוא האפשרות להעניק לכם מענה איכותי גם עם פתרונות קירור וגם עם פתרונות חימום. ישנם סוגים שונים של מזגנים:

  • מזגן רצפתי
  • מזגן עילי
  • מזגן חלון
  • מזגן מיני מרכזי

בבתים חדשים הנמסרים מהקבלנים, הסטנדרט המקובל הוא התקנה של מזגן מיני מרכזי. למזגן זה ישנם יתרונות רבים, כאשר היתרונות הבולטים הם:

  • מדובר על מזגן המבוסס על יחידה אחת בלבד, כך שישנו יתרון עיצובי-אסתטי
  • פתרון החימום רלוונטי לכל החדרים בבית – כך שגם בסלון וגם בחדר השינה ניתן ליהנות מטמפרטורות נעימות

תנור חימום חשמלי: זול, אך עד כמה הוא אפקטיבי?

פתרון חימום נוסף הוא תנור החימום. במקרה הזה, לא נדרש כל תכנון מוקדם אל מול הקבלן, ובטח שאתם לא צריכים לעכב את המעבר אל הדירה החדשה בגלל התקנה מוקדמת של פתרון חימום זה. את התנור החשמלי תוכלו לרכוש בעצמכם ולהפעיל אותו ידנית ללא כל עבודת תשתית. היתרון של התנור הוא היכולת לנייד אותו ממקום למקום, בהתאם לחלל בו אתם שוהים.

החיסרון? מדובר על פתרון חימום שנחשב למאד לא בטיחותי, כך שאם אתם מגדלים ילדים קטנים (וסקרנים), אתם צריכים להיות בתשומת לב מלאה בעת שהתנור פועל. חיסרון נוסף שיש לתנור הוא יכולת החימום המוגבלת שלו: ישנם תנורים עוצמתיים, אך קחו בחשבון כי רק החלל בו מוצב התנור, יחומם (זאת בשונה לדוגמא מהמזגן המיני מרכזי).

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30