עבודות אינסטלציה

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

זקוקים לשירותי אינסטלטור? לחוצים על המחיר? לא יודעים כמה יעלה לכם התענוג? אתם צודקים: בעולם של עבודות אינסטלציה אין מחירון אחיד וקבוע, ולכן כל חברה ואיש מקצוע מציעים מחיר מעט שונה. אז איך תדעו שאתם מקבלים תמורה הולמת לכספכם, שלא עובדים עליכם ושהצעת המחיר הוגנת וסבירה? במאמר הבא נביא מספר נקודות למחשבה ודוגמאות לטווח מחירים מקובל.

freepik

אין מחירון קבוע עבור עבודות אינסטלציה

מה לעשות, עבודות אינסטלציה הן שוק פתוח בו כל אחד יכול להציע את המחיר שלו. למרבה הצער, הדבר גורם לעיתים להפקעת מחירים כאשר גורמים שונים מנצלים את הצורך ואף את המצוקה הדוחקת של הלקוח, ומפריזים בעלויות. יחד עם זאת, יש בהחלט דרכים להימנע ממצבים אלו, ובסופו של דבר זהו שוק פתוח שבו אתם יכולים וצריכים לבחור את הצעת המחיר הטובה ביותר. בואו נראה איך לעשות זאת.

כמה עולות בעצם עבודות אינסטלציה?

זוהי השאלה הראשונה שצריכה להישאל, ולמרות שאין מחירון אחיד יש לה תשובות די ברורות. קיים טווח מחירים מקובל עבור סוגים שונים של עבודות, ולכן עליכם להיכנס לאתרים של חברות העוסקות בתחום, או לאתרים מקצועיים העוסקים בין היתר באינסטלציה.

מטבע הדברים, טווח המחירים המקובל משתנה מעת לעת בהתאם למצב המשק, אז הנתונים הבאים אינם בהכרח מדויקים לכל זמן. לאחר שאמרנו זאת בואו נראה כמה דוגמאות. קודם כל, במידה ואתם מזמינים אינסטלטור לביתכם בשעות העבודה המקובלות, הביקור צריך לעלות בין מאתיים לשלוש מאות שקלים. מכאן אנו עוברים לעבודות היחסית פשוטות: פתיחה של סתימה בכיור או באסלה אמורה לעלות עד ארבע מאות שקלים, ופתיחת סתימה באמבטיה עד חמש מאות ₪.

איתור של נזילה יעלה לכם בין חמש מאות לשש מאות שקלים, ולאחר מכן תיקון הפיצוץ בצנרת שאיננה גלויה יעלה לכם עד אלף ארבע מאות שקלים בערך, לא כולל איתור הנזילה אך כן כולל סגירת הקיר. לעומת זאת, התקנה של אסלה (לא כולל חומרים)  תעלה לכם עד ארבע מאות שקלים, התקנת כיור (ללא חומרים) עד חמש מאות שקלים, והתקנת ברזים עד חמש מאות שקלים – שוב לא כולל הברז.

מה חשוב לברר לגבי העלות של עבודות אינסטלציה

כאשר תפנו אל אנשי מקצוע וחברות לקבלת הצעת מחיר עבור עבודות אינסטלציה, לא תמיד יוכלו לספק לכם את העלות הסופית באופן הכי מדויק, כי עד שלא מגיעים לשטח קשה לדעת כל פרט וחומר במלאכה שתידרש. יחד עם זאת, חשוב שכן תתעקשו לקבל לכל הפחות הערכת מחיר, ובכל מקרה אל תתנו לשרברב להתחיל לעבוד לפני שסופקה לכם הצעת מחיר ברורה.

לגבי ההצעה שניתנת בטלפון, חשוב לבחון מה היא כוללת: רק עבודה, עבודה פלוס חומרים, לפני או אחרי מע"מ, האם יש אחריות על העבודות, באילו חלקים משתמשים ומה טיבם, וכן הלאה. השוו בין שתיים או שלוש הצעות מחיר ובחרו בזו שנראית לכם מאוזנת בין מחיר הוגן לבין רמה מקצועית גבוהה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30