עבודות איטום בגג במסגרת פרויקט שיפוץ בניין

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

עבודות איטום של הגג במסגרת שיפוץ בניין מוגדרות על ידי רבים כחובה. לצערנו רוב האנשים מגלים שהגג שלהם חייב באיטום רק בחורף, כאשר הם חווים נזילות ורטיבות ולכן, אם אינכם מעוניינים לסבול ממצב זה כתוצאה מאיטום לקוי  של מבנה הבניין והגג שלו, חשוב שתשכירו את שירותיהם של מומחים באיטום כבר בחודשים החמים של השנה. אם אין לכם זמן להקדיש לכך, בוודאי תשמחו לקרוא שניתן לפנות אל חברת אחזקת מבנים שתנהל את כל הקשור אל שיפוץ הבניין.

עבודות איטום גגות – מה הדחף?

אם החלטתם שאתם מעוניינים לשפץ את הבניין ואתם שוקלים האם כדאי לכם לכלול בפרויקט גם עבודת איטום גגות, התשובה היא חד משמעית: כן! מדוע? כי האקלים תמיד משפיע על חיינו ועל הבניין בו אנחנו מתגוררים. בחורף, גשמי הברכה יכולים להפוך בקלות לגשמי צרה באם גג הבניין אינו אטום כראוי, שכן הגשם יכול לחדור למעטפת הגג ולגרום לדליפות (נזילות), רטיבות בקירות הבית ועובש. במקרים חמורים הרטיבות יכולה להגיע ליסודות ולגרום לתחילתו של תהליך ריקבון, דבר אשר מן הסתם יוביל לירידת ערך המבנה והוצאות גדולות ביותר. מה לגבי הימים החמים של השנה?  בקיץ, קרני השמש היוקדות מחממות את המבנה ואם האיטום אינו מתאים למבנה או שיש בו ליקויים כאלו ואחרים, תצטרכו לשכור את שירותיהם של מומחי איטום שיעזרו בקירור הבית על ידי איטום איכותי המותאם למבנה.

עבודות איטום במסגרת אחזקת מבנים

נכון להיום יש אפשרות לפנות אל חברת אחזקת מבנים בתל אביב והסביבה וזאת על מנת שחברה זו תחלוש על כל הקשור אל עבודות איטום בגג ועבודות תחזוקתיות נוספות במסגרת שיפוץ הבניין או במסגרת נקודתית.  חברות ניהול ואחזקת מבנים בדרך כלל מספקות מסלול מורחב של ניהול ואחזקת מבנה הכולל שמירה ואחזקה, אחזקת מעליות, השכרה של גנרטור גיבוי למבנה, שירותי ניקיון של מבנים (ניקיון משטחים משותפים, ניקיונות לאחר שיפוץ בניין, ניקיון לאחר מקרים חריגים של שריפה, ניקיון חניונים ועוד), בדיקת מערכות גילוי וכיבוי אש, הדברה ואפילו חיטוי נגד קורונה. אתם אלו שתחליטו מה יכלול השיפוץ או האם אתם מעוניינים שחברת האחזקה תחלוש רק על עבודת איטום הגג.

איטום גג כחלק משיפוץ המבנה – מה זה אומר?

פעולות שיפוץ בניין, עיצובו, השכרת מומחים באיטום ואנשי מקצוע נוספים לצורך הערכה כמה עולה צביעת בניין הסכמת הדיירים וסגירת כל הקשור אל מועדי השיפוץ, חומרים ועלויות, הן פעולות המחייבות זמן רב ואנרגיה. מסיבה זו נכון להיום בבניינים רבים מחליטים לפנות אל חברות המציעות שירותי ניהול ואחזקת מבנים בתל אביב והסביבה שיחלשו על פרויקט השיפוץ. כאן כל שיש לעשות זה לסכם עם החברה באופן ברור מהו השיפוץ בו אתם מעוניינים וכמובן עלויות. בהתאם, החברה תדאג להסכמת הדיירים בכל הקשור אל נושאי שיפוץ הבניין ואיטום הגג, היא זאת שתבחר את הקבלן שינהל את הפרויקט ואת אנשי המקצוע ובאם נדרשים היתרי בנייה היא תדאג גם לכך. המומחים שיבחרו יבדקו את הגג, את שיטת וחומרי האיטום שהונהגו בו בעבר ובהתאם הם יחליטו מהי שיטת האיטום היעילה ביותר, יכינו את הגג, יבצעו את עבודת האיטום ולאחר מכן יוודאו שאין ליקויים באיטום שבוצע.

לסיכום, איטום גגות הכרחי לכל מבנה. כיוון שמדובר על שירות חיוני שמחייב התנהלות נכונה וזמן, דיירים רבים מחליטים לשכור את שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים שתחלוש גם על עבודות האיטום במסגרת פרויקט שיפוץ הבניין. בהצלחה!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30