מה זה היתר בנייה ואיך מגישים בקשה לפני קבלת היתר בנייה?

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

היתר בנייה הוא הרישיון שהועדה המקומית לתכנון ובניה נותנת לבנייה של מבנה כלשהו. קבלת היתר בנייה, היא שלב חובה לפני כל התחלה של בניית מבנה חדש או לפני ביצוע שינויים במבנה קיים, כמו שינוי בקונסטרוקציה או שינוי שמהווה חריגה מהמוגדר בתכנית בניין העיר ( תב"ע), כמו למשל הוספה או סגירת מרפסת. את הרישיון נותנת רשות הרישוי או וועדת התכנון והבניה ברשות המקומית בהתאם לקבוע בחוק התכנון והבניה ובהתאם לזכויות הבניה שנקבעו בתב"ע של הדירה/ בית.

זהו מסמך פורמלי שאליו מצרפים את תוכניות המבנה, מפת מדידה ואישור רשויות/ מוסדות וכולל את פרטי בעלי התפקידים האחראים לתכנון, בנייה ופיקוח על הבנייה.  

תהליך הוצאת היתר בניה עושים עם משרד ויצמן אדריכלים

משך הזמן שלוקח תהליך הוצאת היתר בניה לא קבוע. הוא יכול להיות ארוך במיוחד ותלוי בגורמים שונים, בראשם התנהלות הועדה לתכנון ובנייה. הגשה מסודרת דרך משרד אדריכלים מקצר את זמן קבלת ההיתר באופן משמעותי. אנחנו בויצמן אדריכלים, מלווים אתכם שלב אחר שלב ודואגים בשבילכם לכל הפרטים הקטנים והגדולים שיכולים לחסוך זמן וסחבת ולקצר עבורכם את משך ההמתנה עד מועד הוצאת היתר בניה. מלבד החיסכון בזמן, פניה מסודרת לקבלת ההיתר באמצעות משרדנו יכול לחסוך לכם גם לא מעט כסף: איתנו תקבלו את ייעוץ כל אנשי המקצוע הרלוונטיים להיתר הבניה תחת קורת גג אחת: מהנדס, קונסטרקטור ואחרים.

אנו במשרד ויצמן אדריכלים, מסייעים גם בתהליכים של הוצאת היתר בניה בדיעבד. זהו מסלול שונה של קבלת היתר בניה, שבשונה מהוצאת היתר רגיל אין בו צורך בערבות בנקאית. תהליך זה מצריך ארבעה אישורים:  אישור פיתוח, אישור אינסטלציה, הצהרת מהנדס ופטור מפיקוד העורף. כמובן שלפני ששוקלים לבחור בנתיב הזה, יש להתייעץ עם אנשי מקצוע רלוונטיים כמו משרד אדריכלים משום שהוא לא מתאים לכל מקרה ויש להכיר את התכללים והתנאים להגשת הבקשה על בורים.

איזה ליווי תקבלו מאיתנו לאורך שלבי הגשת בקשת קבלת להיתר בניה?

אנחנו מלווים אתכם עם שירות אישי ומקצועי כל הדרך עד לקבלת ההיתר. בשלב הראשון, אנחנו מגישים עבורכם את הבקשה כקבוע בחוק תוך שימת לב מיוחדת לכל הפרטים הקטנים, כולל חישוב אחוזי הבנייה, הגדרת שימוש המבנה, פירוט חומרי הבניין בהם צפוי להיעשות שימוש וההקלות המבוקשות. בהמשך אנחנו נעמוד בקשר עם וועדת תכנון ובנייה ונוודא קבלת כלל המסמכים כראוי, כולל בדיקת המהנדס ונענה על כל שאלה שתעלה בנוגע לבקשה או בירור במידה ויהיה צורך.

אם אתם עומדים בפני שינויים שאתם מעוניינים לעשות במבנה שלכם, בין אם זה בית פרטי או דירה בבניין, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לייעץ לכם על דרך הפעולה המומלצת ביותר עבורכם בהתאם להיקף הבנייה או סוג השינוי שאתם מתכננים לעשות בנכס שלכם.

מוזמנים לאתר שלנו "ויצמן אדריכלות והנדסה" בגוגל

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30