ליטוש מרצפות למראה חדש

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

הקיץ הגיע ואיתו גם התקופה בה משפחות עוברות לאזורים אחרים עקב הרצון לשבץ את הילדים לבתי ספר אחרים מבלי לפגוע להם בשנת הלימודים השוטפת. כחלק מהמעבר לבית חדש אנחנו אוהבים לחדש ולרענן את הדירות אליהן אנחנו נכנסים בין אם הן דירות קנויות או בין אם הן דירות שכורות. אנחנו אוהבים לצבוע אותם מחדש, לנקות ולרסס מפני חרקים ובנוסף נרצה לחדש את המרצפות בדירה אליה אנחנו נכסים כי אין כמו מראה רצפה נקי ומבריק שמשפר את ההרגשה.

מתי נהוג לבצע ליטוש והברקה לרצפות:

 • אם ברצונכם לחדש את מראה הבית בו אתם גרים ולהעניק לו מראה נקי ומבריק.
 • אם אתם עוברים לדירה חדשה שעברה שיפוץ או אחרי בנייה.
 • אם המרצפות שלכן דהו ואיבדו את הברק שלהן במשך השנים ואתם לא מצליחים לנקות אותן כמו שצריך.

במשך השנים המרצפות בדירה נהרסות מגרירה של רהיטים, שימוש לא נכון בחומרי ניקיוןף או שתן של בעלי חיים. כאשר אנחנו בוחרים בליטוש הריצפה, הליטוש מסיר את השכבה העליונה והראשונה של המרצפת ועל ידי כך חושף שכבה חדשה ברצפה. הליטוש נעשה בעזרת מכונת ליטוש והברקה. לאחר הליטוש מתגלה שכבה חדשה ונקייה של הרצפה ואותה נדרש לצפות בחומר איטום מיוחד. חשוב לדעת שישנן מרצפות בהן צריך לבצע גם פוליש לאחר הליטוש כדי לקבל את המראה הנקי והמבריק אותו אנחנו כל כך רוצים.

קיימים שלושה סוגי פוליש נפוצים:

 • פוליש ווקס – נעשה באמצעות מריחה של שכבות ווקס בכדי שיצפו את הריצוף וייצרו מראה מבריק במיוחד. הפוליש ווקס הוא הכי פחות עמיד מבין השלושה והזול מביניהם.
 • פוליש קריסטל – הנפוץ ביותר מבין השלושה. פוליש קריסטל נעשה בשיטת השכבות.
  השלב הראשון נקרא מירוק והוא מתבצע על רצפה יבשה. בעזרתמכונה מחדירים חומר לשכבה העליונה של הרצפה. תפקידו העיקרי של שלב זה הוא לנקות את הרצפה.
  בשלב השני מחליקים את הרצפה וסותמים את הנקבוביות שנמצאות בה.
  בשלב השלישי מתמקדים בהברקת הריצפה ומחיקת הסימנים שהשאיר צמר הפלדה.
  בשלב הרביעי המכונה ממרקת את הריצפה מה שמעלה את רמת הגימור לגבוהה ביותר.
  תהליך זה אורך יותר זמן  והעמידות שלו היא לכשלוש שנים.
 • פוליש אקרילי שונה במקצת. אחד החומרים בו משתמשים במהלך הפוליש מכיל חומר אנטי סטטי ולכן יעיל במקומות בהם נדרשת מניעת התחשמלות כמו לדוגמא בחדרי חשמל ומעבדות. הפוליש האקרילי הוא בעל עמידות גבוהה.

בהתאם לסוג הרצפה ולסוג הפעולה הרצויה יש להחליט באיזה סוג של פוליש אנחנו מעוניינים והאם בכלל מתאים לעשות פוליש על הרצפות הנמצאות אצלנו. במרצפות העשויות גרניט פורצלן או קרמיקה לא ניתן לבצע פוליש. ביצוע פוליש על מרצפות מסוג זה עלול לגרום להן נזק בלתי הפיך.

נדרש לפנות את החדר או הבית לחלוטין על מנת שהמכונות תוכלנה להגיע לכל פינה. אם גרים בבית נדרש להזיז את הרהיטים מחדר לחדר על מנת שהעבודה תהיה מושלמת.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
050-3970389

אז מה היה לנו בכתבה:

אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

יתרונות חיפוי חיצוני לבניין

יתרונות חיפוי חיצוני לבניין חיפוי חיצוני לבניין הוא חלק מפרויקט בנייה שנוגע לציפוי הקירות החיצוניים של נכס, להגנה על כל שאר האלמנטים הפנימיים של הנכס.

שיפוץ חוץ

אחד השיפוצים הנפוצים ביותר בקרב בתים משותפים בשנים האחרונות הוא שיפוץ חוץ כאשר המטרה המרכזית היא שיפור הניראות הכללית של הבניין וכמובן העלאת ערך הנכס.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

יתרונות חיפוי חיצוני לבניין

יתרונות חיפוי חיצוני לבניין

יתרונות חיפוי חיצוני לבניין חיפוי חיצוני לבניין הוא חלק מפרויקט בנייה שנוגע לציפוי הקירות החיצוניים של נכס, להגנה על כל שאר האלמנטים הפנימיים של הנכס.

בניית מרפסת

אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית וזה כל מה שאתם יודעים בשלב הזה. עדיין לא ברור לכם איך אפשר לבנות מרפסת בקומה בה אתם ממוקמים, לא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו