להפטר מהלכלוך הקשה – ניקיון לאחר שיפוץ

8+ שנות ניסיון 

ניסיון במסירת 80+ בניינים משותפים ששופצו

התחייבות למחיר הזול בארץ 

אחריות עד 7 שנים

קבלן רשום 29901

מורשה תרבות הדיור בכל הארץ 

ייעוץ חינם ללא עלות -054-3259486

שיפוץ מהווה את הדרך האולטימטיבית לחידוש ורענן של סביבת המגורים, בין אם מדובר בבית חדש או בבית שעבר תהליך שדרוג, השבחה והתרחבות פיזית של המבנה. הזדמנות נהדרת לשנות אווירה בחלל, לשדרג את הסגנון, להעלות את רמת החיים, להשביח את הנכס.
האתגר הגדול הוא לשרוד את השיפוץ – לתכנן אותו נכון, לבחור באנשי מקצוע מומלצים, לעמוד בלוחות זמנים ובמסגרת תקציבית ולנקות את הבלגן שאחרי השיפוץ. שבירת מחיצות, סיוד קירות, הדבקת אריחים כל אלה משאירים חותם. תוסיפו לכך, כימיקלים, זיהומים, אלרגנים באוויר שעשויים לגרום לבעיות בנשימה וקבלו משימה חדשה – לנקות את הבית. אחרי שיפוץ חשוב להשקיע במלאכת חיטוי, ניקוי וטיהור של סביבת המגורים.
מאיפה מתחילים, במה מצטיידים ולמי פונים? כל התשובות בכתבה שלפניכם.

ניהול הניקיון צעד אחר צעד


הדרך לניקיון יסודי אחרי תהליך של שיפוצים מתחילה באסטרטגיה. חשוב להחליט על מה דורש ניקיון, כמה זמן להקדיש לכל אזור ואיך למדוד תוצאות. כדאי להתחיל בחדרים הקריטיים לשימוש, כמו למשל הסלון, המטבח, חדר השינה, חדר הרחצה או מהחללים שניזוקו במיוחד במהלך התהליך. התייחסו להשפעת ניקיון של אובייקט על אובייקט אחר  ניקוי של הקיר עשוי להסב נזק לרצפה ולכן, כדאי להתחיל מהקיר ורק לאחר מכן, לעבור לאריחי הרצפה.
שימו דגש גם לשלבי הניקיון השונים: למשל, שטיפה ורק לאחר מכן טיהור, ייבוש וחזרה על התהליך להשגת התוצאה הטובה ביותר. מומלץ לעקוב אחר כל שלב בתהליך על מנת לוודא שהגעתם גם לפינות הקטנות ביותר, מקומות שיהיה קשה להגיע אליהם בהמשך כמו למשל, החלק האחורי של המגירות או פנים המזווה, הרצפה מתחת לרהיטים כבדים נטולי גלגלים וכדומה.

סוד החומר


יש הבדל בין חומרי ניקוי קמעונאיים הניתנים להשגה בכל רשת לעומת חומרי ניקוי מקצועיים המכילים חומרים פעילים רבי עוצמה. כאשר רוצים להיאבק בלכלוך שקשה מאוד להסרה, כדאי להצטייד מראש בחומרים הנועדו למטרה של ניקיון לאחר שיפוץ ולהתאים את סוג החומר לסוג התשתית. למשל, חומר שמתאים לאבן, קרמיקה, מתכת. חשוב להתייחס גם לאפקט של החומר – לאילו לכלוך קשה הוא מיועד, כמו למשל, שאריות מליטה או שרידי רובה או בטון, כתמי חלוקה. מומלץ להעדיף מראש חומרים שאינם מעשנים ואינם גורמים להצהבת התשתית ובעלי אפקט של ניקוי עמוק שקל ליישם על המשטח ותוך כדי הם גם מנטרלים ריחות לא נעימים, שעשויים להיות תופעה טבעית של השיפוץ.
בכל מקרה, יש לקרוא היטב את ההוראות וכן להתייחס לשיטת היישום, בין אם מדובר בהברשה, ריסוס או קרצוף ומאיזה מרחק מומלץ לבצע את הפעולה והאם לאחר ייבוש ואם כדאי גם להצטייד במשקפי מגן וכדומה.
בדקו שהחומרים אכן עוני על הבעיה הנתונה, כמו למשל, הסרת ווקס מהרצפה או הסרת חלודה ממשטחים צבועים.

ניקוי עצמאי או מקצועי? זו השאלה!


אפילו אם ניקיתם את הבית לעומק הרי שניקיון לאחר שיפוץ לא דומה לתחזוקה שוטפת של סביבת המגורים. לאחר שיפוץ יתכן שתצטרכו להשתמש הן בחומרים מקצועיים וכן במכשור מתקדם כמו מכשירי שטיפה בלחץ וכדומה שלא בהכרח בהישג ידכם ולכן, יתכן שישתלם לכם לפנות מלכתחילה לחברת ניקיון מקצועית. הכל תלוי בידע, במיומנות ובזמן שיש לכם ובכושר הניקיון שלכם ובמאמץ הפיזי שתצטרכו להשקיע בעניין וכמובן, בחומרת הנזקים לאחר השיפוץ. תוכלו לחלק את הניקיון בין חברה מקצועית ולהשלים את מה שנשאר בניקוי עצמו או להפך, לטפל במה שבגבול היכולת שלכם ולפנות להמשך וסיום התהליך לחברה המתמחה בניקיון לאחר שיפוצים.

שירות בעולם כלי העבודה

כלי עבודה הם כלים המשמשים אותנו כדי ליצור ולבנות דברים שונים. הם נמצאים בשימוש בעיקר אצל בעלי מקצוע, אך הם נמצאים גם בשימוש של לא

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שירות בעולם כלי העבודה

כלי עבודה הם כלים המשמשים אותנו כדי ליצור ולבנות דברים שונים. הם נמצאים בשימוש בעיקר אצל בעלי מקצוע, אך הם נמצאים גם בשימוש של לא

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו