כך ניסור בטון יכול לסייע לנו בשיפוץ הבניין

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

שיפוץ בניינים הוא פרויקט מורכב שמצריך חברה קבלנית מנוסה שתתכנן את העבודה ותהיה ממונה על ניהול בעלי המקצוע ושלל השירותים שמלווים את הפרויקט, וככל שהפרויקט מורכב וככל שהבניין גדול יותר, כך גדל האתגר ואיתו גם מספר בעלי המקצוע ונותני השירותים השונים שלוקחים חלק בשיפוץ הבניין.

אחד השירותים המעניינים שנהנים בתקופה האחרונה מביקוש הולך וגדל הוא ניסור בטון.

תקן הבנייה שהולך ומחמיר מוביל לכך ששיפוצים רבים מצריכים שיטה מתקדמת להתמודדות עם מכשולי הבטון הרבים. זה יכול להיות כדי לחתוך קיר, לנסר מדרגות או כדי לפתוח חלון ובדיוק לשם כך נועדו שירותי ניסור הבטון.

pixabay

מהו ניסור בטון

ניסור בטון הוא שיטת עבודה שמטרתה לחתוך חלקי בטון בצורה יעילה באמצעות מסורים מיוחדים שבנויים ממנוע גדול שמניע גלגל משונן שמתחכך בבטון בעת הסיבוב שלו וחודר אותו בדיוק מעורר התפעלות.

את הגלגל שנע ובא במגע עם הבטון, מצפים בשכבה של תרכובת מתקדמת שהמרכיב העיקרי בה הוא שבבי יהלום. השבבים האלה מקנים לגלגל קשיחות מאוד גבוהה שמאפשרת לו לחדור בטון וברזל בקלות.

מאחר שהניסור מתבסס על חיכוך, אנו מעוניינים לנטרל את גורם החום שנוצר בזמן הניסור ועל כן מזרימים מים על גבי נקודת המפגש שבין הבטון לבין המסור.

המים הזורמים דואגים לקרר את המסור ולהפחית את כמות הלכלוך שנוצרת בזמן החיתוך.

כיצד ניסור בטון יכול לסייע בשיפוץ בניין?

מאחר שהבניין בנוי ברובו מבטון – כפועל יוצא של הרצון להקים מבנה חזק ועמיד, הצורך בניסור עולה כמעט בכל פעם שצריך לשבור או לפתוח פתח בקיר או אפילו ברצפה ובתקרה.

בין הדוגמאות הנפוצות לניסור בטון בשיפוץ בניינים ניתן למנות חיתוך של קירות על מנת להרחיב את לובי הכניסה, חיתוך פתחים על מנת להתקין מעלית בפרויקט תמ"א, ניסור של בטון על מנת לפתוח חלונות לתאורה ולאוורור הלובי וחדר המדרגות ועוד.

אל עבודות הניסור מצטרפות גם פעולות קידוח שמבוצעות על ידי אותו בעל מקצוע אך במקום לחתוך בטון בקווים ישרים, באמצעות הקידוח אפשר לקדוח חורים עגולים ומדויקים שמשמשים להעברת צינורות, קווי חשמל ואפילו לקידוח מרזבים במרפסות ופתחי ניקוז בחומות בטון שמקיפות את הבניין.

כמה עולה ניסור בטון

שירותי ניסור הבטון אולי נחשבים ליקרים ביחס לעבודות שיפוץ אחרות אך בשיפוץ בניין, המחיר היחסי שלהן מתגמד לעומת פעולות אחרות.

העלות של קידוח נע בסביבות כמה מאות שקלים לכל חור ואילו המחיר של ניסור בטון נע בדרך כלל בסביבת מחירים של כמה אלפי שקלים.

המחיר הסופי של הקידוח ושל הניסור נקבע בסופו של דבר על פי מורכבות העבודה, סוג הבטון, העובי שצריך לקדוח או לנסר, היקף העבודה והאם צריך להיעזר באמצעים מיוחדים כמו מנוף או טרקטור על מנת לפנות את הפסולת.

טיפים לבחירת חברת ניסור מומלצת

מספר החברות ובעלי המקצוע שמציעים שירותי ניסור בטון גבוה ובהסתכלות על שירותי הקידוח, המספר גבוה עוד יותר.

אף על פי כן, לא כל חברה מתאימה וערוכה לעבודות ניסור וקידוח בשיפוץ בניינים ובחירה בחברה מסוימת, צריכה להיעשות על פי קריטריונים אובייקטיבים שמשקללים את ההיערכות והיכולת לעמוד במשימה באופן משביע רצון תוך התחשבות ומתן שירות טוב לדיירי הבניין.

  1. מומלץ לבחור בחברה עם ניסיון קודם בפרויקטים דומים.
  2. היערכות מבחינת הציוד הנדרש וכוח האדם ובכלל זה מסורים ומקדחים מתאימים וצוות שיכול לסיים את העבודה במסגרת הזמן שנקבעה.
  3. גילוי התחשבות בצורכי דיירי הבניין.
  4. מהנדס או מפקח מבנים שילוו ויפקחו על התקדמות עבודות הניסור והקידוח.
  5. חברה שעובדת על פי כללי בטיחות מחמירים במתן דגש לתכנון העבודה, למניעת נזקים למבנה ויישום של כללים למניעת תאונות ונזקים.
  6. רצוי לבחור בחברה עם המלצות.

בחירה על פי הכללים המנחים האלה יכולה לעשות את ההבדל בין ניסור בטון מקצועי ובטוח לבין בזבוז של כסף וזמן ואי עמידה ביעדים ובזמנים.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30