חיזוק אריחים בבניין

 

אריחים שאחיזתם בבניין נחלשה מהווים סכנה לציבור. עליכם לטפל בבעיה עוד היום על מנת למנוע תאונה מצערת. אריחים שנופלים מבניינים עלולים לגרום נזק משמעותי לרכוש ולפגיעות גופניות קשות.

חיזוק אריחים בבניין – עבודה מהירה ואיכותית

בניינים רבים בכל רחבי הארץ מעוצבים עם ציפוי חיצוני של אריחים או אבנים. עם השנים, הבלאי הטבעי של הבניין יוצר מצב בו הציפוי החיצוני נחלש ואריחים מתחילים ליפול אל הקרקע. חשוב להדגיש שלא מדובר רק במפגע אסתטי אלא גם בסכנה משמעותית לכלל העוברים ושבים ברחוב. אריח יחיד שנופל מהבניין יוכל במקרה הטוב לגרום נזק לרכוש בלבד ובמקרה הרע לגרום לפציעה קשה. כבעלי דירה בבניין האחריות לנזק שנגרם חלה עליכם. הקדימו לבצע חיזוק אריחים בבניין ותחסכו לעצמכם כאב ראש רציני.

מתי כדאי להזמין חיזוק אריחים בבניין?

אין מדובר בפעולת שיפוץ כללית אותה תוכלו להרשות לעצמכם לדחות. עליכם לטפל בבעיית האריחים הנופלים מיד כאשר היא מתגלה ולעתים עוד בטרם נופל האריח הראשון. בבניינים ישנים בהם מובחנת התפוררות של שכבת הציפוי כדאי להזמין בדיקה יסודית של האריחים על מנת לשלול את הסכנה ולבצע את החיזוק הדרוש.

חיזוק אריחי שיש חייב להתבצע על ידי ברגי נירוסטה איכותיים

כיצד מחזקים את האריחים?

חיזוק אריחים בבניין מתבצע על ידי חברות שמתמחות בתחום. העבודה מתבצעת בטכניקה של סנפלינג שמאפשרת גישה נוחה אל המעטפת של הבניין בכל הכיוונים ובכל הקומות. השירות ניתן לחיזוק אריחי קרמיקה, שיש ועוד. פרט לתיקון של אריחי רופפים תבוצע גם בדיקה יסודית לציפוי של הבניין כולו על מנת לאתר מפגעים נוספים. שיטת עבודה נוספת תהיה עבודה באמצעות הקמת פיגומים או עבודה עם זרוע חיצונית ניידת.

מדוע זה קורה?

בעבר נבנו בישראל בניינים רבים על פי תקנים שהתגלו עם השנים כלא מספיק קפדניים. בניינים רבים נדרשים היום לבצע חיזוק אריחים בבניין באופן שוטף. האקלים הישראלי גורם לבלאי מהיר בעבור מבנים רבים כך שנפילת אריחים בבניינים רבים היא רק שאלה של זמן. אם יש אצלכם בבניין מעטפת חיצונית של אבנים או אריחים כדאי להקדים להזמין בדיקה. אם כבר הבחנתם באריחים או שברים של אריחים שנפלו אל חצר הבניין או אל מגרש החנייה – אל תחכו יום אחד נוסף, טפלו בבעיה עוד היום.

איזה קבלן כדאי לבחור?

בעבור עבודה כה חשובה לא תוכלו להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מקבלן מקצועי, מנוסה ומורשה. חפשו קבלנים שמתמחים בתחום באופן ספציפי ואל תתפשרו על חברות שיפוצים קטנות שלא מכירות את התחום. בחירה חכמה תהיה קבלן מנוסה שיוכל להציע רשימה ארוכה של מבנים בהם ביצע חיזוק אריחים לשביעות רצון מלאה של הדיירים. העלות של הפרויקט נקבעת על פי היקף העבודה (תיקון נקודתי או תיקון נרחב למעטפת כולה).

לסיכום:

כל נזק לגוף או רכוש שייגרם עקב נפילת אריחים בבניין שלכם הוא באחריותכם. הזמינו עוד היום צוות חיזוק אריחים בבניין ותוכלו לישון בשקט.

חיזוק אריחים בבניין

 

 

השארת תגובה