חברות שיקום נזקים

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

נזקים למבנים יכולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות, החל מאירוע חריג כמו הצפה או שריפה וכלה בשחיקה טבעית לאורך זמן. העניין הוא שנזקים למבנים לא יכולים להיות מטופלים במסגרת מהלך של "שיפוץ". שיפוץ הוא מהלך יותר אסתטי, יותר על פני השטח ופחות הנדסי. התמודדות עם נזקים במבנים, חייבת להתבצע במסגרת מהלך של שיקום ולעניין זה ישנן חברות שיקום נזקים המתמחות בהתמודדות עם נזקים שנגרמו למבנים, בין שבמסגרת טראומה ובין שלאורך זמן. אורגד מבנים מתמחה במגוון רחב של עבודות שיקום במבנים פרטיים ומשותפים ובהתמודדות עם נזקים מכל הסוגים ובכל ההיקפים.

מדוע נדרשות חברות שיקום נזקים להתמחות מיוחדת בתחום?

אז כפי שאמרנו קודם לכן, שיקום נזקים במבנים הוא מהלך שכולל בתוכו מרכיבים הנדסיים ומבניים יסודיים, הרבה מעבר למהלכים המבוצעים על פני השטח במסגרת פרויקט שיפוץ קלאסי. נזקים למבנים יכולים לבוא לידי ביטוי בערעור יסודות המבנה, בחדירת מים לקירות השלד באופן שאולי לא נגלה לעין כעת, אך עלול לערער את יציבות השלד לאורך זמן, ביצירת סדקי עומק וחורים בשלד המבנה, בהרס האיטום במבנה וכל אלה כמובן מעבר לפגיעה האסתטית שנגרמה למבנה. במסגרת פרויקט שיקום מבנים נדרשות יכולות גבוהות בהנדסת מבנים, בעבודה בגובה, בביצוע בדיקות עומק לקירות ולמכלולים במבנה וכמובן יכולות גבוהות בתיקון כל הליקויים הנדרשים על מנת להבטיח את שיקום ושימור החוזק המבני של המבנה ושיקום האלמנטים האסתטיים שלו. לשם כך נדרשות יכולות מתמחות בתחום הבנייה והנדסת הבניין, יכולות כלכליות ונגישות לציוד כבד וציוד מתקדם, יכולות שבהן מחזיקות חברות שיקום נזקים בלבד.

מהן היכולות שבהן צריכות לאחוז חברות שיקום נזקים?

פרויקט שיקום נזקים כולל בתוכו, כאמור, מגוון רחב של עבודות שדורשות יכולות ייחודיות. הדוגמא הבסיסית ביותר היא הדוגמא של עבודה בגובה באמצעות פיגומים. לא הרבה קבלני שיפוצים בישראל יודעים לעבוד עם פיגומים וחלקם הגדול מעולם לא עבד עם פיגומים בעבר. היכולת להקים פיגום ולפרוש אותו לרוחב ולגובה בניין שלם היא יכולת שחייבת החברה המבצעת לאחוז בה ולשלוט בה במאה אחוז. פרט לפיגומים חשוב להבין שנזקים למבנים באים לידי ביטוי על פני השטח ברמה האסתטית אבל גם מתחת לפני השטח ברמה המבנית הנדסית. כדי לגלות האם הקירות מסתירים כמות גדולה של מים שחדרו אליהם, כדי לגלות האם קירות המבנה סובלים מסדקים או מפגמים שנוצרו לשלד המבנה וליסודות שלו וכדי לתקן את כל אלה ברמה שתבטיח את בטיחות המבנה, נדרשות שורה של יכולות מקצועיות וטכנולוגיות שרק חברות שיקום נזקים אוחזות בהן.

ואחרי כל זה, צריך גם לתקן את הנזקים ולהחזיר את המבנה למצבו טרם גרימת הנזקים. זה אומר עבודות יציקת בטון, עבודות חיפוי חוץ, צביעת חוץ, טיח חוץ, שיקום חלל פנים, שיקום מערכות אינסטלציה וחשמל וכן הלאה. כל אלה מחייבות יכולות מקצועיות גבוהות ומחייבות גם יכולת ניהול גבוהה של פרויקטים רחבי ידיים, בהן אוחזות, כאמור, רק חברות שיקום מבנים, שבנו ורכשו את היכולות הללו לאורך שנים.

חבילת שירות מקיפה לשיקום מבנים

חברות שיקום נזקים
קבוצת אורגד שיקום נזקים לבניין

חברת אורגד מבנים מבצעת עשרות פרויקטים לשיקום מבנים בכל המקרים הבאים: גרימת נזקים למבנה לאחר הצפה, נזקים לאחר שריפה, נזקים לאחר רעידת אדמה, נזקים מצטברים לאורך זמן בשלד המבנה ונזקי זמן במעטפת החוץ של המבנה. כל פרויקטי השיקום שמנהלת אורגד מבנים, מבוצעים בליווי אנשי מקצוע מוסמכים, לרבות מהנדס בניין, אדריכל, קבלני ביצוע בתחומי ההתמחות השונים, בוני פיגומים מורשים ועוד. אורגד מבנים מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, מהבדיקות ההנדסיות המקיפות שיש לבצע בתחילה, דרך בניית תכנית שיקום בליווי אדריכל ומהנדס בניין, דרך הסדרת הפרויקט מול הרשויות וקבלת היתרי בנייה וכלה בניהול הפרויקט בשלבי הביצוע שלו, לרבות ניהול תקציב, לוחות זמנים ועבודה. החברה מספקת ייעוץ מקצועי חינם במסגרת הפרויקט במטרה לאפשר את התוצאות הטובות ביותר בתקציב הנמוך ביותר.

כמו כן, בניגוד להרבה חברות שיקום נזקים, אורגד מבנים מייעצת ללקוחותיה גם בהיבט של שילוב עבודות שיפוץ ושדורג הנכס במסגרת פרויקט השיקום. השיקום מיועד להחזיר את הנכס למצבו הקודם ובכך אפשר לשלב גם מהלך של שיפוץ כדי לקחת אותו צעד אחד קדימה, וזה בדיוק מה שעושה אורגד מבנים בכל הפרויקטים אותם היא מנהלת.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30