הריסת מבנים -המדריך המלא

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

חברת אורגד שיפוץ בניינים מתמחה בביצוע עבודות פירוק והריסת מבנים ומספקת לקהל לקוחותיה מגוון של פתרונות הנדסיים לרבות תיקון מבנים מסוכנים, פינוי פסולת בניין, הריסה, פירוק וטיפול באסבסט תוך שמירה קפדנית על כל כללי הבטיחות לפני ובמהלך ההריסה של המבנה.

הריסת מבנים – מתי ואיך זה מתבצע?

הריסת מבנים הוא תהליך המתבצע בעיקר כאשר מדובר במבנה מסוכן או מבנה שבנוי על קרקע בצורה שאינה חוקית, לעיתים במקום הריסה מבצעים שיקום מבנים לפי הנחיות מהנדס בניין.

ההריסה מתבצעת בכדי לחדש את הבנייה ולהתאימה בצורה האופטימלית לשינויים בתחום הנדל“ן ולאפשר צמיחה התיישבותית פוריה. לפעמים, יזמים או חברות בנייה שונות רוכשות שטח נדלנ“י שיש עליו כל מיני מבנים ישנים או מבנים נטושים שלא רשומים על שמו של אף אחד ואין להם שימוש. כדי שניתן יהיה לבנות על אותו השטח יש לפנות אותו מאותם המבנים ועל כן קיים תהליך הנקרא הריסת מבנים. בדרך כלל מבנים שמיועדים להריסה נחשבים לישנים ומסוכנים. 

הריסת מבנה הינה פעולה הנדסית ולכן נדרש מהנדס בנייה שיפקח על כך התהליך מתחילתו ועד סופו. כדי לבצע הריסה של המבנה חייבים את כל האישורים וההיתרים מהעירייה או מהרשות המקומית. לפני ביצוע ההריסה, יש כמה דברים שחייבים לעשות כמו למשל לנתק את המבנה ממערכת החשמל, תשתית המים, הביוב, הגז ולגדר את השטח המיועד להריסה.

מדוע אורגד שיפוצים להריסת מבנה?

לא כל קבלן שיפוצים רגיל יכול לבצע תהליך של הריסת מבנה. ברשותנו אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום כאשר התהליך מתבצע באמצעות שימוש בכלים מיוחדים וציוד הנדסי כבד. הציוד בו אנו עושים שימוש הינו מהמתקדמים בעולם ומחזיק בתקני בטיחות בינלאומיים. לאחר ביצוע ההריסה נדאג לפנות את הפסולת תוך הפרדת חומרי גלם לצורך מחזור ולהפיכתה לחומרי בנייה עתידיים.

שיטות לביצוע הריסת מבנים

בעבר היה נהוג להתשמש בכדור הריסה אבל היום זה ממש לא מקובל בישראל בשל שיקולים בטיחותיים. יש גם אופציה של הריסת מבנה בתהליך פיצוץ מבוקר אבל מבצעים את זה רק כאשר אין ברירה או אפשרות אחרת. ובכן, יש כמה שיטות שנהוג היום לפעול על פיהן.

  • הריסה באמצעות פטיש כבד
  • הריסה בתפיסה
  • הריסה באמצעות שופל או כלים הנדסיים מכנים אחרים

לכל שיטת הריסה יש את היתרונות והחסרונות שלה.

חברת אורגד שיפוץ מבנים תשמח לסייע לכם בתהליך השגת האישורים הרלוונטיים להריסת המבנה ולבצע את העבודה באמצעות שימוש בכל אמצעי הבטיחות המתאימים לתהליך, במקצועיות וביעילות ללא פשרות.

לקבלת פרטים ומידע נוסף אודות הריסת מבנים, ביקור של מומחה בשטח ללא כל התחייבות והגשת הצעת מחיר הוגנת, השאירו את הפרטים שלכם ואנו נשמח לסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב במטרה להרוס את המבנה בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר.

הריסת מבנים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30