אינטרקום לבניין משותף

אורגד מבנים מספקת את המחיר הזול בארץ בהתחייבות!

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש לכם אינטרקום מיושן שכבר לא ממש מתפקד ואתם מחפשים אינטרקום לבניין משותף שיחזיר לכם את השליטה על דלת הכניסה לבניין? אולי בכלל אין לכם מערכת אינטרקום כזאת אבל פתאום אתם מבינים שחשוב לשלוט במי שייכנס לבניין ואתם רוצים להתקין אחת? בין שכך ובין שכך, חשוב שתבחנו את כל האפשרויות העומדות בפניכם בשוק הזה, שכן האינטרקום של היום לא דומה בכלום למה שהיינו רגילים אליו בעבר. עם מערכות האינטרקום המודרניות אתם יכולים לקבוע את רמת השליטה שלכם בתנועה בשער הכניסה, הן באמצעות בדיקה ווקאלית של המבקשים להיכנס, הן באמצעות בדיקה ויזואלית באמצעות מערכת וידאו במעגל סגור והן באמצעות מערכת מצלמות ואזעקה שתוכלו לחבר לאינטרקום שלכם, שהוא בעצמו משמש כמו חיישן אזעקה לבניין.

אז מה אתם רוצים למצוא באינטרקום שלכם?

ובכן, התשובה היא שאין תשובה אחת נכונה וכל אינטרקום יכול לענות על הצרכים שלכם, תלוי מה הם בדיוק אותם צרכים. אם תעשו בחינה קצרה ומהירה בשוק, תוכלו לגלות שיש מערכות אינטרקום מאוד פשוטות וזולות ולעומתן ישנן מערכות יקרות מאוד ועתירות טכנולוגיה. לא כל בניין צריך אינטרקום עם מערכת וידאו במעגל סגור ולא כל בניין זקוק למערכת אזעקה עם מצלמות במעגל סגור כדי לספק שכבת הגנה נוספת לבניין. למעשה, במקרים רבים, האינטרקום נועד למנוע כניסה של אנשים זרים בכדי למנוע מעשי ונדליזם ולמטרה הזאת אתם לא צריכים מערכת אינטרקום לבניין משותף שיודעת להזרים וידאו ולהפעיל את האזעקה של הבניין. יחד עם זאת, אם אתם מתגוררים במקום שרמת הפשיעה בו היא לא מן הנמוכות ביותר בארץ, לאינטרקום שלכם יכול להיות תפקיד מפתח בהגנה עליכם.

אינטרקום לבניין משותף כמערכת מיגון

לא לחינם אזורי יוקרה בהם מותקנות מערכות אינטרקום מתקדמות ומשוכללות, נהנים מרמת בטחון גבוהה יותר וממספר קטן יותר של פריצות ועבירות רכוש. אז נכון שפורץ מיומן יכול בקלות לפרוץ כל מערכת אינטרקום ולא משנה עד כמה היא משוכללת, אבל הפורץ הסביר פשוט לא ייקח את הסיכון. ממש כמו סורגים המותקנים על חלונות הבית, ואשר גם אותם יכול כל פורץ להסיר בקלות, גם מערכת אינטרקום לבניין משותף יכולה להוות מעין מחסום שגם אם אפשר לפרוץ אותו, לרוב זה פשוט לא שווה את הסיכון. ככל שהאינטרקום שלכם יהיה משוכלל יותר וככל שיהיו סביבו יותר מצלמות ושלטים מרתיעים, כך תהיה המוטיבציה של הפורץ נמוכה יותר להיכנס להרפתקה הזאת.

אז מה עושים? איך מחליטים?

ובכן, בחירת אינטרקום לבניין משותף הוא רק השלב הראשון של התהליך. בהמשך אליו יש לפרוש את המערכת וזה אומר לפרוש קווי תקשורת לכל אחד מיחידות הדיור בבניין. אז במקום לנסות לנחש בעצמכם כמה זה עולה ומה המערכת הטובה ביותר עבורכם ומי בכלל יכול להתקין אותה עבורכם, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בתחום מערכות האינטרקום ולקבל חבילת שירות מקצה לקצה, מבחירת המערכת ועד הרגע בו תוכלו ללחוץ על הכפתור בבית כדי לפתוח את דלת הכניסה לבניין. אורגד מבנים מציעה לכם בדיוק את חבילת השירות הזאת, ובכלל זה מספקת לכם החברה ייעוץ מקצועי בו תוכלו להתרשם ממגוון מערכות אינטרקום לבניין משותף, לקבל מידע מפורט על כל מערכת ועל היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן ולקבל החלטה ממקום של ידע ובטחון. עוד מציעה לכם אורגד מבנים טיפול מלא בכל התהליך של הזמנת המערכת על כל חלקיה והרכיבים הנדרשים לה, ביצוע כל הכנות החשמל, התקשורת וההכנות המבניות הנדרשות על מנת להתקין את האינטרקום בכניסה לבניין ובכל אחת מן הדירות, ולבסוף גם מבצעת עבורכם את ההתקנה עצמה.

מערכת אינטרקום לבניין משותף היא בהחלט מערכת שכל בניין צריך, במיוחד אם חשוב לכם להגן על הבניין, על הדירות ועל עצמכם בתוך הבית שלכם. האינטרקום מעניק לכם שליטה גבוהה בתנועה בשער הכניסה לבניין והוא יכול גם למנוע פשיעת רכוש, גם אם אתם לעולם לא תדעו שעבר במקום פורץ שהחליט שלא מתאים לו להתמודד עם האינטרקום שלכם עכשיו. המומחים של אורגד מבנים יספרו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על אינטרקום לבניין משותף ולאחר מכן גם יעשו את כל מה שצריך כדי שיהיה לכם אחד כזה.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אז מה היה לנו בכתבה:
אורגד שיפוץ מבנים
אורגד שיפוץ מבנים

חברת אורגד גאה להיות החברה המובילה בישראל לשיפוץ ושימור מבנים אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת הכרות ללא התחייבות אנו מבטיחים לכם כי נדע לנהל את הפרויקט שלכם בצורה מיטבית ולדאוג שפרויקט שיפוץ הבניין לכם יתבצע במהירות תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ושירות תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים ביותר.

1700-70-90-30